Treść opublikowana przez eXiDe
-
ALPINA D3 Performance by Maksss
Extra! Widzę, że letnie obuwie założone :) Pzdr.
-
E90 318i 2.0 N46
Zobaczcie moją galerię ;) Pzdr.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
No właśnie :!: ale pytanie, może kawałek spieczonego oleju z IC mógł w paść w turbo? :/ hmm. Tak czy siak IC trzeba wyciągnąć i go umyć. Aj się porobiłooooooooooooooooo :) Pzdr. EDIT: A tak sobie pomyślałem, może te nieszczęsne klapki? :roll: Już dzisiaj nic nie będę robił, po weekendzie na spokojnie ściągnę kolektor i sprawdzę.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
Nie wykluczone i może się virusa zrobi ;) No cóż jutro jeszcze muszę wymontować intercooler i poddać go dokładnemu czyszczeniu jak i wszystkie przewody, co się okazało: coś z intercoolera musiało rozpierniczyć turbo, są ślady uderzenia :( albo jakiś syf który się odkleił ze środka, albo kawałem aluminium z intercoolera. Turbo pancerne i nie powinno paść przy takim przebiegu ale co zrobić, człowiek dba, chucha, dmucha i @#$%^ :evil: :cry2: Pzdr.
-
BMW E90 320D by eXiDe - sprzedana.
I co mi po tych ledach jak dzisiaj padła turbina :) hah. Ale co by nie gadać, ponad 217 000 km pompowała :). Umarła śmiercią nagłą. Gwizd i tyle. Spokojnie dojechałem do pracy, na jedno dobrze, że padła na miejscu jutro wyjeżdżam w Polskę i nie chcę myśleć jakbym się wtedy wkurzył :). Szybka diagnoza, kompa, no i demontujemy. Także turbo poszło do regeneracji. Przy okazji zrobię obsługę, bo zostało 9000km także za jednym zamachem/jednym rozkręcaniu ;) zrobi się przygotowanie do sezonu wiosennego :) Pzdr.
-
F30 Nowe bmw serii 3
Hah świat się kończy http://moto.pl/MotoPL/1,88571,11156916,Trzy_cylindry_w__trojce_.html jeszcze Ferrari będzie na na prąd to już w ogóle ;) :D
-
Wymiana pompy wody E91 M47N2
Ja wymieniałem - tzn mój mechanik ;), kupiłem Hepu bo akurat tylko taka była dostępna w InterCarsie ;). Pzdr.
-
Czy na automacie jest lepsze przyspieszenie niż na manualu?
:cool2: Tu bym polemizował :mrgreen: :mrgreen: :8) Pzdr.
-
BMW E92 330d by klagosz
W dobie kryzysu kupuje się drogie auta :) to jest to, Ameryka :cool2: :mrgreen: Pzdr.
-
BMW E92 330d by klagosz
Bez przesady Kokos, nie jest tak źle jeśli chodzi o nasz rynek, Polacy się bogacą, kupują RR, Bentleye a wyposażenie wcale nie odbiega od tych z 'zachodu'. Są klienci szukający okazji - i są Ci którzy nie oszczędzają podczas zakupu auta. Na auta tego typu (sportowe) trzeba po prostu amatora, kogoś kto wie czego szuka - nie ma przypadków. Bo kupić to pal go licho ale co potem jak przyjdzie coś naprawić? :8) Pzdr.
-
F30 Nowe bmw serii 3
W każdej BMW, M-Pakiet robi robotę :cool2: Ładna :) Pzdr
-
ppatryk -->> E92 320dA
Mod: Po kiego grzyba cytujesz całą wypowiedź jak pod nią odpowiadasz :duh: :duh: :nienie: :nienie: Hmm myślałem, że kierownice są takie same jeśli chodzi o skórę :/ Pzdr.
-
BMW E92 330d by klagosz
Klagoszku a może coś ze stajni Audi.. RS? :-) Tak dla odmiany ;) Pzdr.
-
Czy na automacie jest lepsze przyspieszenie niż na manualu?
A jest w ogóle coś takiego jak forum TIR?! :roll: pierwsze słyszę. Posty w/w dotyczą pojazdów ciężarowych nie karnetów.. Dobra starczy offtopa. Pzdr.
-
Czy na automacie jest lepsze przyspieszenie niż na manualu?
Wiesz co nie będę Ci tłumaczył zasady działania manualnej skrzyni biegów w pojeździe ciężarowym bo to bez sensu.. Chyba jeździliśmy innymi ciężarówkami.. nie mówię o Starach czy Jelczach sprzed 20 lat :D... tylko o nowych ciągnikach siodłowych, jak Scania 124/R, Volvo FH, DAF XF, MAN TGA, itd.. wszędzie zasada działania jest taka sama, nie mówię o pół-A/T czy o skrzyniach Auto.. Pzdr. Pzdr.
-
Czy na automacie jest lepsze przyspieszenie niż na manualu?
No to, że nie wajchujesz.. Jeździłeś kiedyś ciężarówką??? Chyba nie.. więc rozeznaj się w temacie i później pisz. Pzdr.
-
Czy na automacie jest lepsze przyspieszenie niż na manualu?
Tylko w ciężarówce jest coś takiego jak półbiegi i połówki.. A automat fajna sprawa ale póki co jestem pełnosprawny i jeżdżę manualem, co innego jak będę miał nie władne nogi wtedy pomyślę :lol: ale bądź co bądź skrzynia auto w X3 robi robotę, radość z jazdy podwójna ;) Pzdr.
-
Zabezpieczenie / regeneracja lakieru
Życzę szczęścia w walce z ASO ;) :duh: Nie ma się co dziwić wiadomo jakie są nowe lakiery - dziadostwo delikatnie ujmując :) Technologia NANO jest ostatnio modna, z resztą już od kliku lat każdy producent chwali się, że jego produkty są w technologii nano i w ogóle technologia Nasa, itd.. ;) Proponuję kupić sobie dobry wosk i wypolerować auto, wiosna tuż tuż, cardetaling nie zaszkodzi :) Poczytajcie sobie to forum http://forum.kosmetykaaut.pl/index.php?redirect=index.php jest dużo ciekawych informacji, testy, itd. Polecam. Pzdr.
-
Problem z uszczelkami szyb bocznych przednich / szum wiatru
Ha ha ha :lol: :lol: :lol: :lol: :cool2: dobre dobre :) :cool2: :mrgreen: Pzdr.
-
ppatryk -->> E92 320dA
Może cierpisz na nad potliwość dłoni? ;) Mnie tam nic się nie ślizga. :duh: Dla mnie z dupy jest wkładanie kierownicy z naklejką M do auta, który nic z 'M' nie ma.. Specjalnie zmieniłem sobie gałkę na właśnie bez M i kierownicę też chcę nabyć pasującą do niej. Także jak widać każdy znajdzie coś dla siebie. Pzdr.
-
E90 318i 2.0 N46
BMW warte jest każdych pieniędzy :) - przynajmniej moje :8) Można trafić na używki w bdb stanie i cenie. Pzdr.
-
F30 Nowe bmw serii 3
Dlatego powstał taki temat: viewtopic.php?f=70&t=141981 ;)
-
E9x BFD - Brake Force Display
Cholera to jak będę miał okazję to się skuszę na coś takiego, a co :mrgreen: Pzdr.
-
E9x BFD - Brake Force Display
Źle się wyraziłem - dodatkowe - miałem na myśli te w lampach głównych, te które załączają się w momencie ostrego hamowania. :)
-
E90 318i 2.0 N46
Kurcze bądź co bądź Black Line byłyby jednak najlepszym rozwiązaniem, wg mnie :mrgreen: . Sam myślałem nad oklejeniem lamp, ale w końcu kupiłem BL. Pzdr.