Skocz do zawartości

Blade1984

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blade1984

  1. adalbert okazuje się że miałem bardzo biedna wersje mimo sportów, navi BMW CCC Professional, czujników wszelkiej maści, dobrego audio itd bo nie miałem uchwytów na napoje :duh:
  2. Brawurra odpuść diesla, coupe i małe przebiegi eliminują diesla w aucie jak dla mnie, jak coupe to tylko benzyna. Jak kupisz benzynę zadbaną, nie skręconą i bitą to mechanika będziesz bardzo rzadko odwiedzał. Cytat kolegi: "BMW bite i cofane nigdy nie będzie przez Ciebie kochane" :mrgreen:
  3. Za ponad 200 tyś zł to można sporo fajnych nowych aut kupić :norty:
  4. Mariojr stała bo po dzwonku nikt jej nie chciał kupić, naprawili i tyle. Albo skręcona innej opcji nie ma. Kto normalny nie użytkuje sprawnego auta 2,5 roku wartego ponad 30 tys zł :nienie: :duh:
  5. Rok produkcji 2002 Przebieg 205 000 km Pojemność skokowa 2 987 cm3 Rodzaj paliwa Benzyna+LPG Kombi i automat :duh:
  6. frack lepiej zainwestować w skrętne, różnica jest mocno zauważalna.
  7. Wynika to z niewiedzy i ignorancji kupujących :( Wystarczy wytępić auta z przekręconymi licznikami i Januszom okazji zmieni się nastawienie... Albo będzie jeździł rowerem albo autem z przebiegiem 300 tyś km+
  8. myski proponuje odpuścić e90 z twoim budżetem i poszukać japońca w benzynie.
  9. Kruk a później płącz że BMW R6 benzyna bierze olej :duh: Jak ma nalatane 400 tyś + to ma prawo brać olej wiadrami :mrgreen:
  10. hashin ubezpiecz tylko od kradzieży i z głowy.
  11. myski odpuść, zero wyposażenia, golf 4 z 97 roku ma lepsze wyposażenie od tego :duh:
  12. Moja okolica ;) . Szkoda że straciłeś czas... Ja najpierw sprawdzam historie zanim w ogóle pojadę... Czasami wystarczy tylko cepik ;)
  13. watanen kupując pewne auto ze znaną historią nic Cię nie zaskoczy tym bardziej benzyna... Jeździłem firmową nową Mazdą 6 2,0 160 koni skyactive auto dobre ale do BMW nie ma co porównywać. BMW lepsze pod każdym względem. Skrzynia biegów tragiczna, nie da się szybko zmieniać biegów... Choć dla dziewczyny też bym wziął mazdę bo tania i nie musiałbym nic przy niej robić ;)
  14. Sprawa oczywista po przeczytaniu ogłoszenia: Przebieg 19 123 km Roczne auto... Jeżeli po naprawie auto nadawało by się do bezpiecznej jazdy nikt by go nie sprzedał...
  15. maateusz10 masz niecałe 100 km to jedź i sprawdzaj auto, jak szkoda Ci kasy na jakiś serwis gdzie Ci auto prześwietlą to weź ze sobą kogoś kto ma pojęcie z miernikiem lakieru i oglądaj. Ja przeważnie mam pecha i 5-6 aut obejrzę zanim się coś sensownego trafi, ale za to później nie mam żadnych problemów z odsprzedażą...
  16. Brak naklejki na prawej lampie i inny odcień czarnej wkładki lampy (nowsza od lewej), tandetne pseudo drewno i bardzo biedne wyposażenie a raczej jego brak...
  17. Dante.27 zależy czy kupisz zadbane auto z historia serwisową czy "okazje" :D
  18. Grzesiu100 rozumiem że wykres z hamowni jest...
  19. luk_byd płyn powinien się nagrzewać do 90 stopni, niedogrzany silnik to i większe spalanie. Po 10 km w mieście powinieneś te 70 parę stopni osiągnąć. Ja bym wymienił.
  20. Dedi1234 niestety różnica jest taka że w Angli w zasadzie nie ma różnicy czy masz auto gdzie z lewej, czy prawej strony jest kierownica. W Polsce moim subiektywnym zdaniem poruszanie się takim autem to nieporozumienie.
  21. luk_byd sprawdź termostaty, jeżeli będą ok to niestety nawet diesel na krótkich odcinkach niedogrzany swoje palić musi. Moja e90 2.0d po chipie w mieście przy dynamicznej jeździe spalała 10 litrów.
  22. :duh: Rozumiem że odłożyłeś parę dobrych tyś zł na serwis auta klasy e60?
  23. Popieram w 100%. Jak znajomym mówię że konkretne sprawdzenie auta to min 2 godziny to wielkie oczy robią :duh:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.