Treść opublikowana przez Blade1984
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
casper 77 Części do BMW są droższe niż do vw/audi... Udaj się do serwisu BMW niech Ci ten przebieg potwierdzą... Jeżeli na miejscu stan będzie ok i już wiesz jakie są koszty utrzymania to jedź oglądać i kupuj.
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
casper77 auto przygotowane do sprzedaży prze handlarza, to co wydasz na porządne sprawdzenie auta zwróci Ci się z nawiązką przy użytkowaniu. Zdajesz sobie sprawę z tego że to już wiekowe auto premium i jego utrzymanie (w tym paliwo) do najtańszych nie będzie należeć. Przebieg moim zdaniem nie realny.
-
Zakup BMW do 40 tyś.
E90 jest dużo mniej komfortowe jak e60 czy VW passat CC. Nie piszcie ludziom głupot bo kupią i będą marudzić na BMW... Jak porównujecie to nie stołki z volvo do lepszych foteli w BMW litości... Lepszych foteli jak w moim starym volvo s60 D5 nigdzie nie uświadczyłem do tej pory, ale to osobiste odczucia... Przyspieszenie realne jest bardzo podobne przy 2,0d w e90 i e60, ztym że e90 jest gorzej wyciszone, mniejsze, mniej komfortowe i bardziej się tam prędkość odczuwa dlatego stwarza mylne wrażenie.
-
Zakup BMW do 40 tyś.
mmw kolejność nie jest przypadkowa a do tego chciał też inne propozycje niż BMW to dostał... Inny temat że nie wrócił bym już do e90... Osobiście dla mnie Passat cc 200km turbo jest lepszy niż e90 320d 185ps. Aut jest tyle że każdy znajdzie coś dla siebie :cool2: Volvo s80 pod względem komfortu i bezpieczeństwa jest dużo lepsze niż e60. A s80 z silnikiem 2.5 T 231KM to poezja ;)
-
BMW E90 325iA (SALON POLSKA) M Pakiet LCI
Rivasi świetne felgi, szukam czego podobnego aktualnie tyle że do Passata CC.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
majek2002 ja osobiście zawsze jak kupuje auto to budżet na naprawy zostawiam sobie 10% wartości auta, oczywiście inny budżet mam na pakiet startowy :wink:
-
E65 wbagl61080dm55210
Blade1984 odpowiedział(a) na Georgy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWygląd tragedia. Musiałbyś z 8 tyś netto zarabiać żeby takie auto należycie utrzymać...
-
Zakup BMW do 40 tyś.
jarkenzi e90 odpuść bo na pewno nie będzie komfortowe. Polecam E60 i volvo s80 (drogie utrzymanie), ewentualnie, passat CC albo audi a6.
-
[E60] 530d Usunięcie klapek z kolektora ssącego-foto relacja
Sprawdzaj stan przy wymianie filtra powietrza, jak ok to śmigaj, jak stan będzie słaby i nie masz kasy na nowy kolektor to wymontuj klapki i je zaślep.
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
majek2002 kup e90.
-
Co sądzicie o tym E53 WBAFB71080LX56182
Blade1984 odpowiedział(a) na Wiesko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRok produkcji 2005 Przebieg 146 000 km :duh: Pojemność skokowa 3 000 cm3 Rodzaj paliwa Diesel :duh:
-
Bmw e70 4,8i WBAFE81028L092146
Blade1984 odpowiedział(a) na chudye-91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzebieg [km]: 179000 a kierownica wytarta jak 300 tyś km +
-
Jaki silnik do e90?
dobolo, przebieg nierealny, zdjecia więcej ukrywają jak pokazują, poproś o zdjęcia książki serwisowej, zdjęcia z pod maski i zdjęcia wnętrza. "lpg montowane 6 miesięcy temu butla 60l wystarcza na 500km jazdy " - to mnie osobiście już odstrasza, 6 miesięcy gaz i już sprzedaje, normalnie Święty Mikołaj, 12 litrów gazu na 100km chyba w trasie w 100% :norty: Dobra rada kup benzynę pojeździj trochę i załóż gaz sam jak auto będzie sprawne.
-
BMW E46 330cd WBABV91050PJ88130
Blade1984 odpowiedział(a) na Chief temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDRAY mi się wydaje że Andersen przy niektórych handlarzach to amator :norty:
-
Jaki silnik do e90?
Eheee ja na bazie swoich doświadczeń polecam Benzynę :mrgreen:
-
BMW E46 330cd WBABV91050PJ88130
Blade1984 odpowiedział(a) na Chief temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBartosz1111 rozumiem że wykres z hamowni jest?
-
e90 330d Gdańsk WBAVC91010VC93037
Blade1984 odpowiedział(a) na Bart3k92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażarolst ten superb nigdy nie zobaczy allegro czy innego olx, prawie nikt decyduje się na nowego diesla jak robi mało km rocznie.
-
Jaki silnik do e90?
ziomal15xd jak masz 600km to taniej będzie zlecić sprawdzenie auta firmie za 150-200zł sprawdzą Ci auto.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Blade1984 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKW_ niezły dzwonek, nie chciał bym siedzieć z tyłu przy kolejnym uderzeniu...
-
E39 530iA GV43949 Olsztynek
Blade1984 odpowiedział(a) na Nowak.1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO auto się dba... Moje stare Volvo s60 d5 2002 było w stanie idealnym mechanicznym i bardzo dobrym wizualnym,fotel kierowcy był nowo obszyty by był już w średnim stanie. Nikt normalny nie oczekuje igły ale auta zadbanego i tyle. grifin010 czemu sprzedajesz auto z prawie nową instalacją gazową, za dużo pieniędzy masz że prezenty robisz? Dodatkowo pamiętaj że używane auto z gazem to nie jest plus...
-
BMW E90 2.0 WBAVA51030VA58279
Blade1984 odpowiedział(a) na myski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmyski miłego użytkowania, choć osobiście uważam że BMW w takiej konfiguracji nie da Ci prawie żadnej satysfakcji z jazdy :cry:
-
F13 M6 2012 USA WBSLX9C57DD159898
Blade1984 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjakub kolejność nie jest przypadkowa, choć ja osobiście kupił bym Chevroleta Camaro SS.
-
F13 M6 2012 USA WBSLX9C57DD159898
Blade1984 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjakub albo Subaru Impreza GH, Golfa GTI, Honde civic Type R czy innego Forda mustanga :norty:
-
BMW E90 2.0 WBAVA51030VA58279
Blade1984 odpowiedział(a) na myski temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChętnie poznam te "czujniki wszelkiej maści"... Proszę: czujnik deszczu, czujnik zmierzchu, czujniki cofania, czujniki ciśnienia powietrza w kolach...
-
Jaki silnik do e90?
Madey1992 na pierwszy rzut oka to słabe wyposażenie. I jak auta nie znam nie kupuje z gazem, tylko szukam benzynę i ewentualnie sam zakładam. Zdjęcia takie że nic nie widać, poproś o zdjęcia książki serwisowej i z pod maski.