Treść opublikowana przez Blade1984
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Blade1984 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpickitup2 poważnie chcesz kupić auto które tylko w tył nie było bite? Dbasz o swoje bezpieczeństwo w ogóle?
-
BMW E90 325i+G WBAVS11040AG56409
Blade1984 odpowiedział(a) na Luk_rally temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLuk_rally prawidłowo, ale lepiej kup benzynę zrób parę km i dopiero załóż gaz w sprawdzonym warsztacie. Pamietaj przysłowie: chciwy dwa razy traci, kupowanie auta z gazem którego nie znasz to proszenie się o kłopoty.
-
BMW E90 325i+G WBAVS11040AG56409
Blade1984 odpowiedział(a) na Luk_rally temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOgłaszam nowy konkurs dla handlarzy: kto pierwszy skręci 12 letniego kombiaka z gazem poniżej 100 tys km :duh: Blisko to pojedź i daj znać na forum wyniki dokładnego badania miernikiem lakieru, sprawdzenie wycieków od spodu i historie serwisową :D . Czas na sprawdzenie konkretne auta to min 2 godziny... Symulowany przegląd/ obdukcja na kanale, podłączenie pod kompa (np. bmwhat) sprawdzenie historii serwisowej/przebiegu.
-
Jaki silnik do e90?
To że ty nie kupiłeś auta od osoby która o nie dbała to nie znaczy że takich nie ma. Kumpel wydarł ode mnie moje e90 :lol: w którym wszystko było zrobione na tip top. Nawet oleju nie musiał wymieniać... Pierwsze wymiany oleju filtrów itd. czeka go na koniec marca. Ale po obejrzeniu paru trupków nie marudził nawet na cenę, choć skromnie myślę że za tanio mu sprzedałem ;) (29 tyś). Passata też kupiłem od osoby która o niego dbała i nic nie wyszło podczas sprawdzenia przed zakupem i pierwszych 2 miesięcy użytkowania :D .
-
Jaki silnik do e90?
Z tego co wiem to zawsze można zamontować zbiornik pod podłogą. Lekko modyfikuje się koniec wydechu i wkłada się butle. Żeby się nie zdziwił jakie to koszta jak ma być porządnie zrobione :wink:
-
E92 320d Łódź WBAWD11060PW08029
Blade1984 odpowiedział(a) na michaello9514 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmichaello9514 jedziesz z właścicielem do ASO BMW i sprawdzasz, ewentualnie poproś o upoważnienie i skan/ zdjęcie dowodu rejestracyjnego i sam sprawdź...
-
320D 163 KM Nierówna praca silnika z rana przy niskich tem.
akai robić...
-
Jaki silnik do e90?
bazuu bo się nie kupuje auta bez jego sprawdzenia, a to co mówi sprzedawca to może 1 na 10 prawdę Ci powie. KamilJaworzno jak gaz zapodasz do E90 to bagażnik zrobi Ci się mikroskopijny...
-
BMW E90 325i Sieradz WBAVB110X0VE32814
Blade1984 odpowiedział(a) na karolmk4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTy tak na poważnie? E92 wygląda nieźle a z mpakiem rewelacyjnie.
-
Jaki silnik do e90?
I dalej nie musiałem już czytać :mrgreen: Kopiłeś skręconą "okazje" od Handlarza to co się spodziewałeś :duh: Trzeba było kupić od kogoś kto min 2 lata ma auto i zdążył już o nie zadbać... Koszty bardzo małe jak na nie dbane 11 letnie auto klasy premium. Daje do myślenia... Wszystkie bolączki e90 320d M47: Świece i sterownik, termostaty, klapki w kolektorze (trzeba sprawdzić stan) itd. Jak byś zobaczył ceny części do Volvo 60 D5 to byś się dopiero załamał. Utrzymanie auta premium sporo kosztuje to nie jest ford czy opel... KumatyWujek nie wszystkie ja swoją sprzedałem gdzie wszystko było zrobione na tip top. Teraz w Paserati :twisted: znalazłem rysę na włączniku świateł to wymieniłem na nowy :norty:
-
Jaki silnik do e90?
elczupakabra23 nie opłaca się dobrych sztuk sprowadzać ze Szwajcarii czy USA... Jedyna słuszna droga to oglądać i sprawdzać wszystko co się da :D
-
Jaki silnik do e90?
elczupakabra23 tak jak ty doszedłeś do tego że jest dobry :mad2: Poważnie, zobacz ceny takich sztuk na mobile.de i się dowiesz co za to możesz mieć, nie dziwi Cię że w Szwajcarii się nie sprzedał? Nie szukaj najtańszych aut od handlarza...
-
BMW Seria 3 E90 320i VIN: WBAVA71010PR96942
Blade1984 odpowiedział(a) na c0p0x temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMało zdjęć ciężko cokolwiek powiedzieć... Poproś o skan książki serwisowej, zdjęcia z pod maski itd, jedź z właścicielem do salonu BMW po historie auta. Jak sam nie masz pojęcia o autach to weź kogoś kto ma i jak blisko to jechać oglądać.
-
Jaki silnik do e90?
elczupakabra23 mega okazja żeby kupić trupka :mrgreen:
-
Jaki silnik do e90?
Zgadzam się z kolegą Vaporr, jak Ci szkoda dołożyć 2-3 tyś do lepszego wyposażenia to pomyśl że w salonie za doposażenie ktoś dał lekko ponad 10 tyś zł...
-
BMW E39 2002 530iA Kombi WBADS61060GV44178
Blade1984 odpowiedział(a) na NowyE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpiotr_bzyk jak jakieś sensowne a6 c6 z początkowych lat produkcji z mocną benzyną powyżej 190 ps zaczyna się od 35 tyś, to rozumiem że porównywałeś je do e39 za 35 tyś zł?
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
zabcia3311 do wszystkiego można się przyzwyczaić nawet do pracy w kamieniołomach ale to nie o to chyba chodzi... Prawda niestety jest taka że silnik benzynowy jest w każdej dziedzinie lepszy od diesla oprócz spalania. Teraz benzyny mają bezpośredni wtrysk i różnicy w spalaniu tak dużej już nie ma. A ja osobiście przeżyje spalanie większe o średnio 1,5 litra na 100km.
-
BMW E39 2002 530iA Kombi WBADS61060GV44178
Blade1984 odpowiedział(a) na NowyE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNadal nie podałeś konkretów... Po za tym e39 można porównać z audi a6 c5 a nie z a6 c6, a6 c6 to porównać można do e60... Dodatkowo jak kupisz dobrze wyposażone BMW to gwarantuje Ci że audi będzie dużo lepsze niż w Oplu :mrgreen: Nie jestem fanatykiem jak widzisz w zdjęciu profilowym, ale BMW to raczej klasa Mercedesa i Lexusa a nie audi więc normalne że będzie droższe.
-
Muzyka mp3 aux usb
Sformatuj na ntfs...
-
BMW e90 325D VIN: WBAVU710X0KC10353
Blade1984 odpowiedział(a) na Piter02 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtermin faktycznie słaby bo ceny mocno spadły na koniec roku... a chcę zdążyć kupić wymarzone 335d/535d przed zmianą chorej akcyzy... Mam nadzieje że masz jakąś na oku, bo w tak krótkim czasie ciężko będzie coś znaleźć. Jakub ceny spadły i spadną bo rocznikowo będą starsze. Navi czy jest czy nie obojętnie ale fotele lepsze to podstawa.
-
BMW e90 325D VIN: WBAVU710X0KC10353
Blade1984 odpowiedział(a) na Piter02 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTomx trudno się z Tobą nie zgodzić, faktycznie skóra :D . Termin słaby na sprzedaż auta ale jak ktoś konkretny będzie szukał to go moment sprzedaż.
-
BMW e90 325D VIN: WBAVU710X0KC10353
Blade1984 odpowiedział(a) na Piter02 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie jest skóra... Rozumiem że oryginalna książka serwisowa jest na potwierdzenie tak małego przebiegu?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie trać nadziei, ja mam spore wymagania co do aut które kupuje, ale nie oczekuje cudów czyli nic nie malowane i przebieg poniżej 150 tyś km... A i tak BMW szukałem ponad 3 miesiące a VW ponad 2 miechy...
-
BMW E39 2002 530iA Kombi WBADS61060GV44178
Blade1984 odpowiedział(a) na NowyE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo BMW nie jest dla Ciebie, tych aut nie da się porównać bo są inne. Audi a6 dla mnie porażka cena/jakość w porównaniu z e39, jeździłem i jednym autem i drugim. Po BMW e90 szukałem nowszego auta i zależało mi dla odmiany na wygodzie/prowadzeniu i prezencji auta. Audi A6 poległo w konfrontacji z Passatem cc, nawet szkoda czasu żeby stawiać go w szranki z BMW 5 budżet miałem około 50k więc spokojnie oglądałem zadbane a6 w benzynie... Jeżeli porównujesz A6 z BMW e39 to co niby jest lepsze w a6 podaj konkrety... :duh:
-
535d termostat a DPF
noname1982 świeca żarowa nie ma nic z tym wspólnego. Koszt śmieszny wieć jeżeli Ci się nie nagrzewa do min 85 to wymień oba termostaty.