Treść opublikowana przez Marzec39
-
bmw e60 520 d 150 km jak podniesc moc
Ja posiadam E60 520d 163km też zastanawiam się nad wirusem proszę o jakąś oferte.
-
INPA
Szukam inpy do E60 system win7 Home premium 64-bity
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
Witam walczę z instalacją od początku chodz kabelek przeleżał w szufladzie już rok czasu. potrzebuje inpe do E60 kabelek K+DCAN
-
Inpa E60 2005/2006r
Podpisuje się pod kolegą również szukam do E60 2006r
-
[Kupię] kebelek z oprogramowaniem INPA
Co polecacie do E60 2006r posiadam kabelek K+DCAN ale nie mogę poradzić sobie z instalacją na win7 64-bity
-
Ropa W oleju
1.viewtopic.php?f=73&t=117891 2. :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: Witam dziś zauważyłem że przybyło oleju w śilniku zapewne przez DPF moje pytanie czy można tak jeżdzić? wiadomo że właśćiwośći oleju są już gorsze ale obecnie jestem daleko od polski.
-
Złe kąty po geometrii?
Wszystko się zgadza co do geometrij byłem u fachowca co tylko i wyłącznie robi geometrie twierdził że obćiążać nie trzeba że komputer sam oblicza wartośći jak by auto było obćiążone. Opony jakie mam to standardowe 16/225/55 wielosezonowe klebery na początku było wszyst wporządku potem sam zaczą skręcać w prawo potem zaczą pływać po przekroczeniu 80km.
-
Złe kąty po geometrii?
Było wszystko sprawdzane na trzech stacjach diagnostycznych i twierdzą że jest wszystko wporządku. Jeśli chodzi o ortografie to przepraszam poprawione.
-
Złe kąty po geometrii?
Lecz jak mi auto pływało po szosie tak mi pływa nadal i nie ma mocnych na e60 :(
-
Złe kąty po geometrii?
Od pewnego czasu auto zaczeło pływa wiec pierwsze sprawdzenie zawieszenia wszystko niby ok więc sprawdzenie geometria i wydaje mi się że po geometrii dziwnie stoją mi koła górna część koła bardziej wchodzi do środka wstawiam fotki chodz na nich i tak niewiele widać zastanawiam się czy mogło sie coś skrzywić .
-
Lubelskie
Byłem ostatnio w BRJ z pływającym autem posprawdzali zawieszenie podpieli kompa nic nie stwierdzili chodz mam wrażenie że cos z tylnym zawieszeniem jest nie tak jak skręcam w prawo czuję jak tył ucieka jak w lwewo zachowuje sie normalnie czasem jak dodaje gazu ucieka mi na lewo jak odpuszcze wraca wiec coś musi być nie tak a wszyscy twierdzą że jest ok.
-
Pływa po drodze E60
Długo i wszędzie walczył dziś miałem prypadek że auto do 80 na godzine prowadził sie idealnie pojechałem na warsztat szarpali szarpali nić nie znależli pojechałem do pana który tylko i wyłącznie geometria nic więcej zajechałem sprawdza wszystko w normie sa odchyłki ale norma poprawił wyjechałem kiera prosto ale po skręceniu w lewo kierownica została już tak a auto jedzie prosto co jest zmiana kół to samo nastepny warsztat szukaja mysla cały tył do remontu mówie chłopakom dobrze luzy mogą być maja prawo być ale nie powinien sam skrecać w prawo możliwe mówia ok wycena wachacze tuleje pionowe pływające na częściach Lemfordera 1800 zł z robota nie dużo ale to nie to wracam do domu zapaliła sie kontrolka od wspomagania wspomaganie przestało działać co jest mysle zatrzymałem się zgaśiłem auto odpalam wspomaganie działa wyświetlił sie komunikat że jest problem z oponami i że nie moge kontynuować jazdy musze udać sie do serwisu bmw ok mam kompa podpinam tam nić błąd z układu skasowany jadęprzestał pływać przestał sam skecać w prawo magia czy co być może chwilowo jutro jadę do lublina o serwisu i niestety po serwisie do Szwajcarji muszę .
-
Pływa po drodze E60
podnosiłem koło na lewarku ale nic nie znalazłem
-
Pływa po drodze E60
Ma ponad 220 ale przednie zawieszenie jest wporządku planyje skonstruować tester zawieszenia który ukaże normalne warunki na drodze a nie szarpaki na diagnostyce które na siłe wszystko naćiągaja mam plan zrobic urzadzene któro bedzie montowane do koła i bedzie się z naćiągać koło do tyłu badz do przodu tak jak sie toczy. co do zawieszenia w piątek mam wyjazd szwajcarja 1800km i nie mogę się uporać jutro znowu spróbuje gdzieś podjechać ale to chyba bez sensu chyba że do prywatnego tam gdzie szef jest sobie szefem .
-
Pływa po drodze E60
Dziś był na ścieszcze diagnostycznej przepraszam był na dwóch i były podniesiony szarpany za koła i usłyszałem że wszystko jest wporządku zapytałem więc czemy pływa po szosie odpowiedz nie wiem.
-
Pływa po drodze E60
Sprawdziłem sam nic nie znalazłem przyjechałem na urlop do polski Podjechałem do servisu fiata mechanik który mi sprawdzał auto odrazu powiedział że to mogą byc tuleje wachliwe mówi że sam wymieniał u siebia posiada E39 szukał nic nie znalazł pojechał na śćieżke diagnostyczną stwierdził zawieszenie jest dobre i że do wymiany mogą być amory wszystkie 4 sztuki miały od 60% do 65% ale nie wydaje mi się żebyna autostradzie przez to pływał.
-
Lubelskie
Dzięki za informację we wtorek będe w lublinie mają mi wymienić szybę czołowa w Hanesco po drodze podjadę zapytam chyba że trzeba się umawiać telefonicznie a może się uda i zerkną odrazu jeszcze raz dzięki
-
Porada > CHIP BOX czy programowanie E60 2.0d 163km
Sam się zaetanawiam nad czymś myślałem również o boxie wcześniej miałem a4 b6 i na forum aA4clubpolska polecili mi chłopaka co w tym siedzi za nie duże pieniądze. mogę polecić BMW też ogarnie dzwoniłem się umowić ale narazie nie mam jak Robi pełną diagnostykę i co najlepsze nie wgrywa gotowej mapy jak niektóre warsztaty które się tym zajmują.
-
Lubelskie
Temat był poruszany czytałem wiekszość tematów zatanawiałem się nad BRJ ale tematy są stare może jest coś nowego godnego polecenia mam problem z pływaniem po szosie w e60 dużo czytałem diagnozowałem nie wydaje mi się że jest to wina tuleii pływających sprawdzałe naszarpakach sam łomem na kanale są sztywne jak dlamnie jestem z okolic Hrubieszowa do lublina dojadę nie ma z tym problem.
-
Pływa po drodze E60
Sprawdzałem przednie zawieszenie i było wporządku a że na warsztacie chcieli zarobić i mówili że mam cos tam do wymiany bo skrzypi a nie jest naderwne chodziłem patrzyłem to im podziękowałem a jadąc po autostradzie czuje że jest coś z tylnim a tylniego mi nie sprawdzali.
-
Pływa po drodze E60
Z przodu zawieszenie mam wporzadku Tyłu nikt nie sprawdzał jak na złość sam tez nie mam jak się za to zabrać co dzień to dnia mało. Geometria była sprawdzana ale nic nie ruszali powiedzieli że jest dobrz.
-
Pływa po drodze E60
No właśnie na trzepakach tylko przód mi sprawdzili a tył po co skoro przód sprawny co do opon mam założone wielosezonowe zamontowane w Pażdzierniku 225/55/16 wcześniej tego nie było czuć mimo jazdy po polskich drogach teraz jeżdząć po Szwajcarskich drogach auto mi pływa Mam wrażenie że to przez tył. Po pracy lewarek i będe zaglądał.
-
Pływa po drodze E60
Napewno był już temat poruszany szukałem googlowałem wiec tak normalnie jeżdzę sam lub z Żoną wszystko było ok ale trzeba było jechać do swiss do pracy załadowaliśmy troche żarcia ubran i w drogę na autostradzie jadąc 135 kmh zauważyłem że auto mi ucieka raz w lewo raz w prawo zjechaliśmy do warsztatu zagadali mnie przednim zawieszeniem że tam są tuleje do wymiany ale jestem mechanikiem pracowałem w tym zawodzie nie wiele ale zawsze coś powiedziałem panu że tak ma być nie są ponadrywane a że sie rusza bo po to jest i zabrałem się z tamtad ale nie sprawdzili mi tyłu>Jakoś dojechałem 1900km w jedna strone po rozładowaniu auta stwierdziłem że nadal mi pływa tyle że mniej droga jak szyba może przesadzm z tą szybą, więc czytałem o tulejach pływających i wspornikach tuleji czy jak mówią wsporniku wachacza nie miałem okazji jeszcze zdiagnozować tylnego zawieszenia dzien przed wyjazdem byłem na przeglądzie i traf chciał że diagnosta sprawdził mi tylko przód na tył nawet nie spojrzał i mam parę pytan czy dałbym rade wycisnąć tuleje pływająćą jakimiś prymitywnym sprytnym urządzeniem tu nie mam dostępu do narzędzi wszystko zostało w PL. a niedawno zakupiłem zestaw ściągaczy do tuleji i oczywiście jeśli to jest ich wina jutro po pracy spróbuję jakos zdjagnozować . znalazłem ciekawi filmik do tematu .
-
E60 sedan przyciemniane szyby a słaby pilocik
Tak dokładnie o to chodzi.
-
alternator śwista wyje E60 520D
Tak robi się głośniej i zwłaszcza jak jest śilnik zimny wtedy njgłosniej słychać obstawiam alternator.