Treść opublikowana przez Marzec39
-
e60 520d 163km podniesiony poziom oleju POMOCY
Gdzie ci robili te modyfikacje? Sam się zastanawiam nad czymś takim ale ciężko znaleść kogoś dobrego.
-
Lubelskie
Zostawiłem u nich samochód bo mi pływa nic konkretnego nie stwierdzili i nic nie wymienialiprzy odbiorze powiedzieli może opony i 300zł
-
Lubelskie
Jestem już po wizycie na turystycznej 33A i nie jestem zadowolony tak że nie bardzo polecam.
-
520D Błąd 4242
Już dzwoniłem Sterownik na stole jutro wysyłam.
-
520D Błąd 4242
Dzięki za odpowiedz Nie wiedziałem od czego zacząć czy od wymiany świec przy czym jest sporo roboty. czy od sterownik. to nie jest przypadkiem jego oferta http://allegro.pl/show_item.php?item=5712271710
-
520D Błąd 4242
witam podłączyłem dziś komputer do auta i wyskoczyły mi dwa błędy z czego jeden mam już od dwóch lat a proszę was o pomoc w rozszyfrowaniu tych błędów idzie zima czas zrobić przegląd. 1. 4242 -świeca żarowa cylindra nr4, Aktywacja. tyle znalazłem w googl 4242 Glow plug Cyl 4 - Aktywacja Przerwana 2. 46D3 -Usterka wewnętrzna Sterownika 4. ten błąd mam od dwóch lat. tyle znalazłem w googl 46D3 Control Unit Błąd wewnętrzny 4 Błąd pierwszy pojawił mi się gdzieś na tygodniu wcześniej go nie było co jakiś czas podepnę kompa w celu sprawdzenia czy nic się nie dzieje.
-
Lubelskie
Nikt nic nie wie? z
-
Lubelskie
Dzięki za informacje uderzę najpierw do nich tylko podaj mi jakiś adres strony www albo numer telefonu. ja mam problem z pływaniem po jezdni i nie ma mocnych jedni twierdzą że jest wszystko dobrze a inni chcą wymieniać wszystko po koleii. Czy to ten zakład? http://mechanik-lublin.supermechanik.pl/
-
Geometria 3D - czy warto?
Jak coś polecam kolegę z forum sam u niego kupuje. http://czescidobmw.pl/elementy-amortyzatora/gorne-mocowanie-amortyzatora-lemforder,2125.html
-
Zapachy samochodowe.
Czyli dam sobie spokój z zapachem BMW.
-
Zapachy samochodowe.
Sam się przymierzam do zakupu jest tego sporo na allego tylko wciąż nie wiem czy warto. http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=BMW&search_scope=category-18923&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-v2-aut-1-2-0807
-
Geometria 3D - czy warto?
Niestety nie jestem z lubelskiego ale myślę że gdzieś w twojej okolicy na pewno się znajdzie ktoś kto ogarnie temat.
-
Geometria 3D - czy warto?
Nie pamiętam powiem może się wydawać że lżej. skoro musisz cały czas korygować kierownice to coś na pewno jest nie tak miałem przypadek w audi a4 b6 wymieniłem tuleje zawieszenia przedniego a że nie mam urządzenia do geometrii jeżdziłem do warsztatu w którym pracowałem niestety mimo znajmosći kolejka podjechałem do nowo otwartego reklamowali się geometrią w 3D byłem u nich trzy razy i nie potrafili mi zrobić jak ma być wróciłem do sprawdzonego warsztatu zaczekałem 5 godzinek ale byłem zadowolony. powiem tak mi auto pływa od 80km byłem na nie jednej stacji diagnostycznej i nic nie znależli więc sam zaglądałem i powiem ci że ciężko stwierdzić uszkodzenie zawieszenia w ciężkich samochodach.
-
E60 2006 Kluczyk
Zgadza się też szukałem na allegro znalazłem za 70zł z wysyłką tanio :D
-
Geometria 3D - czy warto?
Wymieniałem u siebie mocowania amorów bo stukało mi na jamkach łożyska miały już luz ale nie powinno to mieć aż tak dużego wpływu. Powiem tak też mam 225/55/16 wiadmo jak jest szosa pochylona auto będzie uciekało w stronę pochylenia jezdni u mnie tak jest ale jedzie auto prosto. koleiny wiadomo szeroka opona ale w moim przypadku auto da się prowadzić w miarę komfortowo zaś dziury nie mają żadnego wpływu na prowadzenie auta. Moje E60 żle się prowadzi od 80km byłem chyba na trzech stacjach diagnostycznych i nic nie stwierdzili. ale przejechałem 1800 km do szwajcarii i po powrocie będę coś szukał. Opisz mi jak możesz czy auto ci ucieka z jezdni czy czujesz jak pływa jak trzymasz kierownice prosto ucieknie auto z toru jazdy potem wróć na swoje miejsce.
-
Niepiszczące klocki do E60, które?
Również opiszę swój przypadek skończyły się klocki więc texstar przejechane 30 km piszczą a założone były jak wszyscy opisują pasta papierek, stwierdziłem że może coś z tarczami nie tak zawiozłem do przetoczenia po przetoczeniu było OK potem znowu to samo kupiłem podkładki antywibracyjne piszczenie nie ustało szkoda mi było nowych textarów i 220zł które na nie wydałem i na całą reszte obecnie mam założone pród ATE i mam święty spokój tył Brembo.
-
Geometria 3D - czy warto?
Ja również ostatnio miałem robioną geometrie 3D z powodu pływania auta po jezdni niestety nic to nie polepszyło jak i nie pogorszyło a auto pływa jak pływało prwdopodobnie tuleje pływające chociaż na stacji diagnostycznej nie stwierdzono żadnych luzów .Mogę ci przesłać wydruk z 3D u mnie jeszcze są fabryczne ustawienia. Skoro masz problem z prowadzeniem a jesteś pewny że geometria jest zrobiona dobrze ,sprawdził bym aktywny układ kierowniczy podepnij kompa sprawdz czy nie ma błędów czy czujnik konta skrętu działa.
-
E60 2006 Kluczyk
Miałem to samo Szukaj nowej anteny Diversity
-
Lubelskie
Czy ktoś pośiada jakieś opinie na temat warsztatu na ul. Turystycznej 33a http://auto-master.com.pl/warsztat-samochodowy-kontakt/
-
e60 520d 163km podniesiony poziom oleju POMOCY
Mógłbym sprawdzić u siebie ale mi inpa nie działa. Próbowałem zainstalować ale nie szło.
-
e60 520d 163km podniesiony poziom oleju POMOCY
Ja również wymieniłem jak mi go przybyło lecz wcześniej zrobiłem wypalanie wymuszone zalałem nowym i z głowy również podzielam zdanie zdanie wymianę oleju ropa rozrzedza olej przez co traci swoje właśćiwośći.
-
[E60] Problem z zamykaniem auta z pilota
Nie wydaje mi się by problem leżał po stronie kluczyka skoro jest błąd w sterowniku auta może sterownik świruje? Jeśli wina leżała by po stronie kluczyka nie było by błędu w sterowniku, Jeśli się mylę proszę mnie poprawić.
-
alternator śwista wyje E60 520D
Ja kiedyś oddawałem z A4 B6 alternator zapłaciłem 350 zł i nie byłem zadowolony włożyli tanie zamienniki i po trzech dniach zaświeciła się kontrolka niby regulator wadliwy był firmy Topran po pół roku rozsypały się łożyska.
-
alternator śwista wyje E60 520D
Naprawiałeś ile cie wyniosła naprawa? ja myślałem o kupnie używki.
-
bmw e60 520 d 150 km jak podniesc moc
Ostatnio miałem zrobiony w a4 b6 była micha uchachana.