Skocz do zawartości

Marzec39

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marzec39

  1. Gdzie ci robili te modyfikacje? Sam się zastanawiam nad czymś takim ale ciężko znaleść kogoś dobrego.
  2. Marzec39 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Zostawiłem u nich samochód bo mi pływa nic konkretnego nie stwierdzili i nic nie wymienialiprzy odbiorze powiedzieli może opony i 300zł
  3. Marzec39 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Jestem już po wizycie na turystycznej 33A i nie jestem zadowolony tak że nie bardzo polecam.
  4. Marzec39 odpowiedział(a) na Marzec39 temat w E60, E61
    Już dzwoniłem Sterownik na stole jutro wysyłam.
  5. Marzec39 odpowiedział(a) na Marzec39 temat w E60, E61
    Dzięki za odpowiedz Nie wiedziałem od czego zacząć czy od wymiany świec przy czym jest sporo roboty. czy od sterownik. to nie jest przypadkiem jego oferta http://allegro.pl/show_item.php?item=5712271710
  6. Marzec39 opublikował(a) temat w E60, E61
    witam podłączyłem dziś komputer do auta i wyskoczyły mi dwa błędy z czego jeden mam już od dwóch lat a proszę was o pomoc w rozszyfrowaniu tych błędów idzie zima czas zrobić przegląd. 1. 4242 -świeca żarowa cylindra nr4, Aktywacja. tyle znalazłem w googl 4242 Glow plug Cyl 4 - Aktywacja Przerwana 2. 46D3 -Usterka wewnętrzna Sterownika 4. ten błąd mam od dwóch lat. tyle znalazłem w googl 46D3 Control Unit Błąd wewnętrzny 4 Błąd pierwszy pojawił mi się gdzieś na tygodniu wcześniej go nie było co jakiś czas podepnę kompa w celu sprawdzenia czy nic się nie dzieje.
  7. Marzec39 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Nikt nic nie wie? z
  8. Marzec39 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Dzięki za informacje uderzę najpierw do nich tylko podaj mi jakiś adres strony www albo numer telefonu. ja mam problem z pływaniem po jezdni i nie ma mocnych jedni twierdzą że jest wszystko dobrze a inni chcą wymieniać wszystko po koleii. Czy to ten zakład? http://mechanik-lublin.supermechanik.pl/
  9. Marzec39 odpowiedział(a) na Refael temat w E60, E61
    Jak coś polecam kolegę z forum sam u niego kupuje. http://czescidobmw.pl/elementy-amortyzatora/gorne-mocowanie-amortyzatora-lemforder,2125.html
  10. Czyli dam sobie spokój z zapachem BMW.
  11. Sam się przymierzam do zakupu jest tego sporo na allego tylko wciąż nie wiem czy warto. http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=BMW&search_scope=category-18923&bmatch=engagement-v6-promo-sm-sqm-dyn-v2-aut-1-2-0807
  12. Marzec39 odpowiedział(a) na Refael temat w E60, E61
    Niestety nie jestem z lubelskiego ale myślę że gdzieś w twojej okolicy na pewno się znajdzie ktoś kto ogarnie temat.
  13. Marzec39 odpowiedział(a) na Refael temat w E60, E61
    Nie pamiętam powiem może się wydawać że lżej. skoro musisz cały czas korygować kierownice to coś na pewno jest nie tak miałem przypadek w audi a4 b6 wymieniłem tuleje zawieszenia przedniego a że nie mam urządzenia do geometrii jeżdziłem do warsztatu w którym pracowałem niestety mimo znajmosći kolejka podjechałem do nowo otwartego reklamowali się geometrią w 3D byłem u nich trzy razy i nie potrafili mi zrobić jak ma być wróciłem do sprawdzonego warsztatu zaczekałem 5 godzinek ale byłem zadowolony. powiem tak mi auto pływa od 80km byłem na nie jednej stacji diagnostycznej i nic nie znależli więc sam zaglądałem i powiem ci że ciężko stwierdzić uszkodzenie zawieszenia w ciężkich samochodach.
  14. Marzec39 odpowiedział(a) na vilden temat w E60, E61
    Zgadza się też szukałem na allegro znalazłem za 70zł z wysyłką tanio :D
  15. Marzec39 odpowiedział(a) na Refael temat w E60, E61
    Wymieniałem u siebie mocowania amorów bo stukało mi na jamkach łożyska miały już luz ale nie powinno to mieć aż tak dużego wpływu. Powiem tak też mam 225/55/16 wiadmo jak jest szosa pochylona auto będzie uciekało w stronę pochylenia jezdni u mnie tak jest ale jedzie auto prosto. koleiny wiadomo szeroka opona ale w moim przypadku auto da się prowadzić w miarę komfortowo zaś dziury nie mają żadnego wpływu na prowadzenie auta. Moje E60 żle się prowadzi od 80km byłem chyba na trzech stacjach diagnostycznych i nic nie stwierdzili. ale przejechałem 1800 km do szwajcarii i po powrocie będę coś szukał. Opisz mi jak możesz czy auto ci ucieka z jezdni czy czujesz jak pływa jak trzymasz kierownice prosto ucieknie auto z toru jazdy potem wróć na swoje miejsce.
  16. Również opiszę swój przypadek skończyły się klocki więc texstar przejechane 30 km piszczą a założone były jak wszyscy opisują pasta papierek, stwierdziłem że może coś z tarczami nie tak zawiozłem do przetoczenia po przetoczeniu było OK potem znowu to samo kupiłem podkładki antywibracyjne piszczenie nie ustało szkoda mi było nowych textarów i 220zł które na nie wydałem i na całą reszte obecnie mam założone pród ATE i mam święty spokój tył Brembo.
  17. Marzec39 odpowiedział(a) na Refael temat w E60, E61
    Ja również ostatnio miałem robioną geometrie 3D z powodu pływania auta po jezdni niestety nic to nie polepszyło jak i nie pogorszyło a auto pływa jak pływało prwdopodobnie tuleje pływające chociaż na stacji diagnostycznej nie stwierdzono żadnych luzów .Mogę ci przesłać wydruk z 3D u mnie jeszcze są fabryczne ustawienia. Skoro masz problem z prowadzeniem a jesteś pewny że geometria jest zrobiona dobrze ,sprawdził bym aktywny układ kierowniczy podepnij kompa sprawdz czy nie ma błędów czy czujnik konta skrętu działa.
  18. Marzec39 odpowiedział(a) na vilden temat w E60, E61
    Miałem to samo Szukaj nowej anteny Diversity
  19. Marzec39 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Czy ktoś pośiada jakieś opinie na temat warsztatu na ul. Turystycznej 33a http://auto-master.com.pl/warsztat-samochodowy-kontakt/
  20. Mógłbym sprawdzić u siebie ale mi inpa nie działa. Próbowałem zainstalować ale nie szło.
  21. Ja również wymieniłem jak mi go przybyło lecz wcześniej zrobiłem wypalanie wymuszone zalałem nowym i z głowy również podzielam zdanie zdanie wymianę oleju ropa rozrzedza olej przez co traci swoje właśćiwośći.
  22. Nie wydaje mi się by problem leżał po stronie kluczyka skoro jest błąd w sterowniku auta może sterownik świruje? Jeśli wina leżała by po stronie kluczyka nie było by błędu w sterowniku, Jeśli się mylę proszę mnie poprawić.
  23. Ja kiedyś oddawałem z A4 B6 alternator zapłaciłem 350 zł i nie byłem zadowolony włożyli tanie zamienniki i po trzech dniach zaświeciła się kontrolka niby regulator wadliwy był firmy Topran po pół roku rozsypały się łożyska.
  24. Naprawiałeś ile cie wyniosła naprawa? ja myślałem o kupnie używki.
  25. Ostatnio miałem zrobiony w a4 b6 była micha uchachana.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.