Skocz do zawartości

Inpa E60 2005/2006r


R1damii

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś mi podać linka (może być pw) do najnowszej inpy żeby obsłużyła auto 2005/2006r?

Instalowałem starszą wersję, ale nie chce mi obsłużyc e60 2005r grudzień.

X5 e53 2004r obsługuje mi bez problemu.

E60 trochu nowsze i już problem, inpa wchodzi tylko w moduł zawieszenia pneumatycznego. Inne moduły niedostępne przy próbie połączenia z e60.

Problem ponoć tkwi w tym, że mam zbyt starą wersję Inpy. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Jaki muszę mieć interfejs do bmw e60 z 12.2006r aby odczytywać błędy i kodować NCS?

Standardowy na usb obd2 czy k+d-can ?

Teraz posiadam standardowy obd2 oraz INPE (VMware) od trandolfa i nie mogę się połączyć nawet z silnikiem :(

Zainstalować nowszą INPE czy kupić interfejs d-can?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jaki muszę mieć interfejs do bmw e60 z 12.2006r aby odczytywać błędy i kodować NCS?

Standardowy na usb obd2 czy k+d-can ?

Teraz posiadam standardowy obd2 oraz INPE (VMware) od trandolfa i nie mogę się połączyć nawet z silnikiem :(

Zainstalować nowszą INPE czy kupić interfejs d-can?

jak m57 to zwykły k-line wystarczy

zobacz w piny obd jak masz pin 7 to jest zwykły k-line i ten interfejs co masz to wystarczy

jak masz piny 6 i 14 zajęte a 7 wolny to masz d -can w jednym i drugim przypadku interfejs K-dcan będzie chodzić

ale z małymi wyjątkami na 99% masz starszą wersję na K-line i na pine 7

jak sprawdzisz to sie odezwij, ale inpa od trandolfa 3.0 to jest za stara znajdź inpe 5 i zainstaluj lepiej działa z e60

jak masz system 64bit to proponuje standard tools 2.12 poszukaj linków są na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam pytanie do specjalistów posiadam E60 Z 03.2006R kupiłem kabelek K-DCAN zainstalowałem inne z silnikiem się łączy a potrzebuje wejść do modułu komfortu i sprawdzić czy utwardza się układ kierowniczy bo mam wrażenie że nie ale wracając do pytania to nie mogę połączyć się z modułem wyskakuje jakiś komunikat. Chciałem wykluczyć winę kabelki kabelek od viakena zapewniał działanie od 1996 do 2014r być może winne jest oprogramowanie znajdę z kadr pobieralem napisze jaka mam wersję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.