Treść opublikowana przez lord_Simon
-
E92 - dymienie z pod korka oleju
No jak to czym - ceną.
-
Temperatura silnika m47n e46 320d 150
Termostat ori BMW na tę chwilę 250zł. Ja mam od tygodnia i jestem zachwycony jego działaniem :D
-
Jak dbać o nasze BMW
Ja u siebie w M47N przez 4,5 roku wymieniałem już dwa razy i nic się nie zapowietrzyło :roll: Taniocha a zawsze to masz nowy płyn, brak osadów w układzie i pewność, że nie zamarznie jak pojedziesz do Irkucka :)
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
Jeżdżę na letnich 225/45/17 (DUNLOP SPORT MAXX RT2) po beznadziejnych kieleckich drogach i wcale nie ma żadnej masakry. W porównaniu do zimowych 205/55/16 jest stabilniej, pewniej i jest wyczuwalnie więcej przyczepności.
-
Jaki silnik do e90?
Wpiszże sobie w google "BMW e90 silniki", wyskoczy Ci strona z wikipedii z piękną tabelką z wszystkimi silnikami wraz z informacją czy to wtrysk EFI (pośredni) czy bezpośredni.
-
[320d] Niedogrzana kabina i silnik
Nie Getz tylko Gates :) Sam źle napisałem, bo z telefonu i słownik zmienił. Mój Gates się zje**ł po 3mies, stary Febi ciekł nawet na nowej uszczelce, czyli obudowa się odkształciła. Kupiłem w ASO ori BMW za 240zł po zniżce znajomego ale widzę, że na czescidobmw.pl jest też super cena 260zł. Nie zastanawiać się, kupować ori. Jak ktoś ciekawy to mogę zrobić zdjęcia oryginalnego, chociaż nie widać różnicy.
-
328ia m-pakiet I cosmosschwarz
Sporo. Ja jakoś nie zauważyłem różnicy w moim między 205/55/16 a 225/45/17 ale nie zwracałam nigdy na to uwagi. 7l czy 8l to to szczegół.
-
Radio Android
Ja mam radio na androidzie ponad 2 lata i nie wyobrażam sobie teraz auta bez tego. Ale tej z linka co podałeś bym nie kupił, bo słabo wygląda bez fizycznych przycisków, a w te malutkie tutaj to chyba tylko na postoju trafisz. Ja np. kupowałem tutaj: https://www.eonon.com/mobile/BMW-E46-1999-2004-Android-8-1-Oreo-Car-Setreo-2GB-RAM-32G-ROM-Quad-Core-Processor-Car-GPS-Navigation-System-7-Inch-Touchscreen-Car-DVD-Player.html&Catype=1
-
Jaki silnik do e90?
e92 z 2.0d pod maską to nie jest jakiś rarytas i na pewno znajdziesz lepsze w tym budżecie.
-
Jaki silnik do e90?
Sam takiego szukam ale 2,5l i w automacie i bardziej 40-45k warto mieć, jeśli chodzi o 6 cylindrów. Za 35k szukałbym 320i.
-
Spryskiwacze - dziwny apetyt na płyn
Ja miałem kiedyś wyciek przez pompkę spryskiwaczy. Nowa FEBI za 30zł, 10min wymiany i problem z głowy.
-
Bmw 320d 2005 e90 dymi
Moja teoria: Być może za dużo podlali paliwa przy chipie to i dymi na czarno, bo niepoprawnie się spala. Dopóki było zimno i więcej tlenu w powietrzu to nie dymiło, zrobiło się cieplej = mniej tlenu w powietrzu i nie ma poprawnej mieszanki paliwo/powietrze. Jechałbym na poprawkę programu. Ewentualnie turbo już nie dmucha jak trzeba.
-
Chodzi o kolektor ssący do E46 2.0d 150KM
Czyli miałem rację - zdawało mi się. :oops:
-
E46 330i WBA3N51000PC20099
lord_Simon odpowiedział(a) na LukaszMazur44 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWnętrze lampy 330i jest w kolorze tzw. tytanowym czyli srebrnym, tu jest zwykły czarny.
-
Chodzi o kolektor ssący do E46 2.0d 150KM
Sprzedający powie wszystko żeby opylić przedmiot :roll: Spytaj z jakiego auta jest ten kolektor to sobie sprawdzisz na realoem czy pasuje do twojego. Zdaje mi się, że 318d w e46 nie miał fabrycznie klapek ale jest mniejszy niż w 320d.
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Ma ktoś pomysł co może powodować taki błąd w INPIE? http://i66.tinypic.com/27xjw5h.jpg Po instalacji INPA działa poprawnie, łączę się po kilka razy i jest ok ale za którymś tam razem przy próbie połączenia się z samochodem wywala błąd jak powyżej. Prawdopodobnie po wypięciu kabla i ponownym wpięciu już się nie łączy. Muszę przeinstalować INPE i dopiero działa. COM1 jest cały czas. INPE mam stąd --> https://ibmw.info/programy/inpa-f/ (mam nadzieję, że mi głowy za reklamę nikt nie urwie), wszystkie pliki w jednym miejscu, bardzo dobry opis instalacji, tylko ten błąd. :x
-
Następca E91 - brak na rynku, a moze ktoś zna....
- Car audio, zmiana głośników, subwoofer
Oryginalne radio w e46 jest za słabe nawet dla fabrycznego nagłośnienia. Druga sprawa to głośniki przytwierdzone są do tapicerki i nie ma prawa to dobrze grać, nawet jak zmienisz głośniki. Chcesz mieć dobre audio, to musisz zainstalować dystanse do blachy drzwi i wygłuszyć je.- fotele z anglika
Brawo Ty :D- Jaki silnik do e90?
Prawda, gdybyśmy mieli rok 1999r, a że mamy 2019 to bzdura. :)- BMW xDdrive w e90
Na co :?: :!: Trzeba wymieniać olej w skrzynce rozdzielczej i tyle dodatkowych czynności. Trzeba też uważać na wielkość kół. Niektórzy użytkownicy xdrive na tym forum pisali, że mieli problemy ze skrzynkami ale generalnie opinie są takie, że nie jest to awaryjny napęd. Poszukaj i sam poczytaj. Ja szukam e92 ale bez xdrive, bo pali więcej o 0,5-1,5l, jest trochę cięższe, o dziwo wolniejsze na suchym od RWD i po prostu mi nie potrzebne.- 320d 150km kręci ale nie odpala
A pompę paliwa w baku sprawdzałeś?- Kontrolka oleju pojawia sie i gasnie 328i
Jak tam czujnik SKV się sprawuje? Można kupić czy jednak HELLA?- Jaki silnik do e90?
- Jaki silnik do e90?
Rozrząd w N52B25 też wychodzi grosze? I co ile warto zmienić? - Car audio, zmiana głośników, subwoofer
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.