Treść opublikowana przez bodziotg77
-
Padla moja bmw na pysk i zostala skreslona ;-(
jaki teraz kupiles wozek ??? przykro mi ze miales takiego pecha.
-
Czy w modelach e39 po faceliftingu byly diody z tylu ?
w tylnych lampach po lifcie sa neony a nie diody . Sam mam taka i wiem . Diodowe podroby sa do kupienia na allegro .
-
WReszcie kupilem swoja piewsza bmke :))
http://img442.imageshack.us/img442/555/4yq4.th.jpg
-
Auto do ślubu-poszukiwania :)
na slasku ja bym cie mogł zawiesc moja 5 teczka :)
-
jakie najlepiej kola i opony na zime w naszych BEJKACH
hello . Mam pytanie dzis kupilem bmw e-39 520 2001 i ma letnie kola 235/45/17 Jakie najlepiej zalozyc kola i opony ? myslalem o 15 cali stalowa i jakies 195 ?? co Wy na to ?? tylko niewiem jaka wysokosc opony dac ?/
-
co za historia ?? kto by pomyslal
kupilem kupilem kupilem jest na to nowy post pod tytułem "wreszcie kupilem swoja pierwsza bmke "
-
WReszcie kupilem swoja piewsza bmke :))
juz to odczulem . Nie ma co porownywac . Niebo a ziemia . Kocham BMW :))
-
WReszcie kupilem swoja piewsza bmke :))
wlasnie nie !! kolega zadzwonil mi o 23 w nocy i powiedzial ze nie umie jej sprzedac . Ze ja kocha i juz niechce toyoty rav4. Wiec pojechalem po ta jak pierwotnie mialem zamiar. Ale ta jest przepiekna . Teraz ide spac bo dopiero co ja sciaglem . zmeczony jestem , na lawecie ja przywiozlem.
-
WReszcie kupilem swoja piewsza bmke :))
witajcie . Juz nie bede Wam smucil ze mnie znow kolejny raz oszukano przy kupnie . Dzis kupilem auto moich marzen . Jest sliczne . BMW e39 5 sedan 2001 srebrne z bardzo bogatyum wypasem i przebiegiem 133 tys a te fele 17 sa przepiekne . Moje marzenie sie spełnilo . wktroce zamieszcze fotki .
-
Znalezione na elektrodzie - co wybrac CALIBRA vs E36
no to fakt ze wiekszosc Calibrów jest po jakims tandentym tuningu. Jak widze te zderzaki 10-15 cm nad ziemia to mnie to smieszy. Dodam ze wiekszosc ich ma te zderzaki polamane . ALe trzeba przyznac ze jest to auto wizualnie ladne jak na swoje lata.
-
co za historia ?? kto by pomyslal
napewno to zrobie
-
co za historia ?? kto by pomyslal
witam was drodzy koledzy . Opowiem Wam historie . Od jakis 3 miesiecy usiluje kupic bmw 530d sedan 2001 Objezdzilem cala polske robiac 3 tys km. ( juz to opisywalem ) Ciagle bylem naciagany na nieuczciwego sprzedawce . W koncu nie kupilem nic . Jutro mialem jechac po jedno z dwóch BEMEK> jeszcze nie wiedzialem co ? czy 528 98 sedan ( ideał 127 tys km ) albo 520d 2001 133 tys km ) pierwsze za 30 a drugie za 45 . Jeszcze sie mialem namyslec . Obie bardzo bogato wyposazone i usznanowane . Dzis spotkalem kolege co ma 530 d 2001 sedan full opcja oprocz navi tak sobie gadamy i mowi mi ze na wiosne by ja sprzedał i kupil sobie toyote rav4 ze mu sie bardzo podoba . Ja konsternacja , chwila przemyslenia ?? hmm moze Twoja łykne ! wiem ze sprawdzona , stan idealny full wersja , bezwypadkowa . I wiecie co ?? jutro ma rano przyjechac z nia do mnie i dokumentami. wyjdzie mnie 47 i mam wszytsko a co najwazniejsze przebieg 125 tys !! Szukalem daleko nawet u wroga a kupie na 99.9% od kolegi i to dobrego. i kto by pomyslał . Wiec jutro mam nadzieje bede juz prawdziwym czlonkiem BMW FORUM . JEszcze tylko napisze jak wyglada. Kolor srebrny , biale kierunki przod i tyl , xenon , czujniki parkowania . ALu piekne 17 cali , skora , przyciemniane szyby z atestem. A i jeszcze dodam ma CHIP przez co moc wzrosla do jakies 230 KM. Jedyny minus tego auta to ze jest automat . Chcialem manual . Ale to sie wytnie . Jezdzilem dzis nią i nie powiem jak jedzie bo bym dostał upomnienie 2 :) . Trzymajcie kciuki za mnie jutro .
-
SKRADZIONO E39 530 TURNING
bylem dzis zobaczyc specjalnie tego czarnego kombika ! ale to nie ten . Te jest z 98 roku ale zrobiony na nowy. Szkoda ze to nie tw Twoja BEJKA
-
Ile tysięcy km robicie rocznie?
ja w tym roku zrobilem prywatnym 18 tys a sluzbowym tez moim jakies 35tys
-
SKRADZIONO E39 530 TURNING
ja tez mieszkam w bloku , ale mam garaz w ciagu garazy osiedlowych . Jak kupie bejce to ja bede trzymal u rodzicow co maja domek. Zastawie ja 3 innym autami wiec chyba mi nie skroja . Bede poldkiem pod blokiem stawal . MAlo wygodne ale konieczne .
-
Auto z niemiec . Przeczytajcie
No na fotkach każda potrafi być ladna. Głupie dodatki typu zapach, płyn do spryskiwaczy, trojkąt, gaśnica, pranie tapicerki, kosmetyki, nowe wycieraczki (po co ryzykować szybe) to wyjdzie z 500 zl :roll: myslalem o wymianie oleju , filtrow , swiec itp.........
-
Auto z niemiec . Przeczytajcie
o cos takiego mi wlasnie chodzilo :)) teraz sobie poszukam czegos ciekawego dziekuje bardzo
-
Właśnie kupiłem moje pierwsze BMW :)
bardzo ladna sztuka , podoba mi sie bardzo coupe . Pewno znow sie czepiam ale ciekawi mnie jedna sprawa . Gosc ja sciagnal załozyl gaz i sprzedaje ? czasem sa okazje , wiesz nagla potrzeba gotowki ale to nie czesty az tak przypadek. ALe mam nadzieje ze w tym przypadku tak jest i zycze Ci zebys sie cieszył nowym nabytkiem . Ja tez mialem szczescie kupic bardzo tanio VW T4 w tym roku . kupilem o 10 tys taniej niz staly inne a jest idealny. Mialem watpliwosci czemu tak tanio sprzedaje ale skusilem sie i jestem bardzo zadowolony. ALe juz nie licze na takie szczescie w zyciu. pozdro for you
-
Auto z niemiec . Przeczytajcie
http://moto.allegro.pl/item151866886_bmw_e39_m_pakiet_rok_2002_3_0_diesel_24v.html ta jest wizualnie sliczna , nie ogladalem jej w realu tylko fotki i rozmowa telefoniczna . Gosc mi spuscil na 58 tys juz . Ale te 8 tys to chyba wyczaruje sobie ze nie wspomne o OC AC i jeszcze innych wydatkach
-
Auto z niemiec . Przeczytajcie
wlasnie dobrze sie sklada bo mam znajomego w nurnberg i chyba tam pojade w nowym roku. Myslalem ze wszystkie auta sa na mobile ale skoro mowisz ze nie jest tak to troszke mnie pocieszyles . dziekuje
-
Auto z niemiec . Przeczytajcie
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1976973 ta ogladalem , stan idealny , super ale tylko 2.0 d 136ps. Autko za slabe na moje wymagania ale stan perfekcyjny. Fotki sa marnej jakosci zaznaczam . jak ktos by chcial a niemial takich wymagan jak ja to polecam .
-
Chińskie BMW wjeżdża do Europy
wizualnie bardzo mi sie podoba ale ciekawe jak to bedzie chodzilo i jak bedzie z awaryjnowscia i Servisem ??? a czesci ?? hmm Tych koreanskich MERCEDESow S klasee czylio Deawoo Chairman jezdzi bardzo malo , chyba z 3 widzialem w zyciu .
-
SKRADZIONO E39 530 TURNING
oj to masz pecha kolego , mam tylko nadzieje ze miales AC . Dzis bylem u mojego mechanika i przyjechala jakas BMKa czarna kombi na obcych blatach ale nie takich jak ty podales . Zwrocilem uwage bo u nas sa rej STA a ta miala jakies z innego wojewodztwa . Ale to napewno nie ta . Za duzy zbieg okolicznosci byłby. Ja jestem z Tarn Gór Woj slaskie
-
Auto z niemiec . Przeczytajcie
tylko jak ja bym wprowadzil moje kryteria a nie sa jakies wygurowane tylko 530d 2001/2002 sedan manual to wyskakuje bardzo malo . A jak juz bym dał prywatnych to juz całkiem . no i kwota jaka moge dac to jakies 50 tys pln Niby duzo samochodow a mało
-
jaguar
na serio mialbym dylemat co wybrac . BMW bardziej nowoczesne kształty ale JAguar to Jaguar . ALe ani na to ani tamto mnie nie stac . Ale focia super