Treść opublikowana przez bodziotg77
-
wymiana żarówki w kratce od nawiewu
ja tez sprawdzilem ! nic nie swieci :)
-
Diesel do 12 tys
musisz sledzic allegro i otomoto i byc cierpliwym.
-
Wycieraczki (oryginały czy nie ? )
Faktycznie na hasło forum bmw 10zł taniej. Mi za 100zł ma wysłać na swój koszt hehe sie przydalem widze do czegos ! wywalczyłem ten upust . Powiedzialem mu ze jestem MODERATOREM na pewnym forum BMW i ze duzo moge tylko znizka dla mnie i klubowiczów! udało sie ! malutkie kłamstewko ale czego sie nie robi dla braci z BMW FORUM
-
felgi do e39
owszem są głosne ale nic nie poradze
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
moze te neony w kabinie :norty:
-
felgi do e39
taki wlasnie mam rozmiar opon ale nie dunlopki tylko inne http://img329.imageshack.us/img329/2967/oponaxf5.jpg
-
Tarcze i klocki
http://www.bmw-partnerzy.pl/katalog/wahacze/ wejdz tutaj ! pozniej na tarcze i klocki . pozdro
-
... po zimie .... wczoraj założyłem letnie gumy ;-)
tez mnie sciaga na koleinach , ciagle kontry ale co zrobic . Takie mamy piekne drogi. uwielbiam natomiast z katowic na wrocław jechac , tam auto płynie , tylko szkoda ze niemam potrzeb tam jezdzic a jak jade to sie tylko przejechac dla przyjemnosci.
-
... po zimie .... wczoraj założyłem letnie gumy ;-)
ja tez juz zmienilem tydzien temu ale nie powiem zebym skakał jak piłeczka na zimowych . Komfort mialem o wiele wiekszy. zima 205/65/15 lato 235/45/17 pozdro
-
felgi do e39
nie co tY . W katalogu mam ich 8 do wyboru
-
felgi do e39
dokladnie ale w katalogu (prospekcie ) ich niema do wyboru
-
felgi do e39
witam ! kupilem moja BETI na tych felgach. Tylko zastanawia mnie jedna rzecz. Mam katalog e39 orginalny po lifcie i tam są felgi pokazane do niej ale tego modelu akurat niema . Dodam tylko ze nie widzialem innej beti na tych felgach tylko same e39 latają Z jakiego modelu to sa felgi ? Czemu niema ich w katalogu e39 do wyboru ? http://img230.imageshack.us/img230/2589/pict0022av7.jpg
-
wymiana żarówki w kratce od nawiewu
słusznie zamknąć bo szkoda bicia piany
-
Średni profil społeczny użytkownika marki BMW
W sumie... nie ma nic do ukrycia Wiek : 30 lat Zamieszkanie : niewiem ile jest mieszkancow ! srednie miasto zawód : handlowiec Stan cywilny : kawaler do wziecia Dzieci :chyba niemam Zarobki : obleci Szkoły : Technik Elektryk Hobby : BMW @ GIRLS Dlaczego BMW : hmmm, bo ma to cos co mnie podnieca ........... Obecny model : e39 520 Kolejny model : e60 530 marzenia ale moze za 2 ,3 latka ??? THE END :wink:
-
BMW 525tds e39 1997 - jakies opinie?
na fotkach nie wygląda zle , cena tez spoko . Warto zobaczyc go . Na oko to chłop jeden umarł. ja tez ogladałem igły na fotkach a w w realu porazki. Fotki maja przeklamania i to duze. Nawet moj polonez jest ladny i zadbany na zdjeciach.
-
Jak traktujecie swoje BMW ??
współczuje Ci bardzo . Takim to by trzeba bylo mało polamac rece , kregosłup . To by juz taki dziad nic nie zrobil . Głownie to robią nastolatkowie , ktorzy chcą sie popisac . opowiem dwie sytuacje 1 Bytom Centrum. stoje i jem hamburgera . Patrze idzie taki szczyl i kopnal w lusterko astry ! ja nie mogłem hamburger w kosz i go na glebe !! akurat wychodzil wlascieciel tej astry z sklepu . Wzielismy tego smiecia i na policje . Niewiem co sie dzialo pozniej bo pojechalem do domu. W kazdym razie ten z Astry byl mi wdzieczny. 2. JAde patrze idzie takich 3 smieci i skopalo corse , wgnioty itp... sledzilem ich gdzie szli , weszli do knajpy . ZAraz 112 i na paly. Powiedzialem kto to byli jak wygladali i ich zgarneli. Niechcialem osobiscie ich skroic poniewaz bylem sam a ich 3 a poza tym moje auta sa znaczne i ludzie tez mnie znają i nie chcialem pozniej miec porysowanego auta w zemscie . W bytomiu moglem bo tam mnie nikt niezna. Jestem na takie cos uczulony i jak tylko moge interweniuje. Ktos tez zniszczyl mojemu koledze e39 , szyby , opony i karoserie . porazka tylko plakac
-
Wycieraczki (oryginały czy nie ? )
po paru tygodniach uzytkowania oswiadczam ze są swietne . Ciche i zbierają idealnie , zero smug nie ma niczego . Moge je polecic . jakbyscie chcieli kupic to powolajcie sie namnie u tego goscia , sprzeda za 90 pln dla klubowiczow. POLECAM
-
wymiana żarówki w kratce od nawiewu
hmm na to nie zwrocilem uwagi ale jutro sprawdze i napisze. Diody górne mi swiecą kolo lusterka.
-
Brak Airbagów
ja mialem dachowanie Vectrą i przod byl nawet nie draśnięty. mialem do wymiany dach , drzwi i szyby i tez nie wszyskie . Tylna sie zachowała . boczne niektore tez ale były porysowane wiec tez zmienilem. dachowanie dachowaniu nie rowne .
-
Mam pomysł --> identyfikacja forumowych BMW/ludzi
kazdy członek ( nie USER ) Forum dostal na dzien dobry nakladki na rejestracje. Takich nakładek nie mozna nigdzie kupic wiec to tez znak rozpoznawczy. Ja akurat niechcialbym naklejac jakis naklejek i szpecic auta , chyba ze na jakis zlot zalozyc jednorazowo to tak. A tak poza tym to powinno byc tak - kazdy wlascicilem BMW to nasz brat i nie wazne czy jest na forum czy nie to mozna pogadac i wymienic doswiadczeniami. Nie wszyscy co maja BECIE maja neta ale wiedze mogą miec bogata . podro dla Was chłopaki
-
kupno e36
jasne ze zrezygnowac z skory a miec lepszy silnik .
-
Ile kosztuje ubezpieczenie od samej kradziezy w PZU ?
bodziotg77 odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnebardzo dziwne ze tak duzo. Dodam tylko ze w AC nie mialem znizek poniewaz nigdy nie wykupowalem.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2319468 gdzie tu ten HAMANN ? moze ta lampy podróby z alegro ?? hehe :duh:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2244027 full opcja i agro srodek
-
740dA srebrna TYCHY
niemam pojecia ale z tego co pamietam to na allegro widzialem za 150 chyba