Treść opublikowana przez michau1
-
Parę pytań - 728
W 2.8 nie jest przypadkiem przy nogach kierowcy i pasażera? Dwa filtry łącznie. (coś jak w e36 po lifcie, tyle ze tam był jeden wtedy) Pozdrawiam
-
[M52B28] Nie działają głośniki z lewej strony.
Ok, posprawdzałem radia i już wiem że to nie w radiu siedzi problem. Podpinałem dwa inne radia i dalej grała jedna strona, swoje oryginalne podpiąłem do innej bety i grały dwie strony. Nie ma przypadkiem w aucie osobnego bezpiecznika na stronę? ( wiem że to dziwne ale nie wiem już co robić). Ma ktoś jakiś pomysł? Pozdrawiam
-
Lewy kierunek szybko miga, a na awaryjnych jest normalnie.
Zamień żarówki i sprawdź masę.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
To akurat drobnostki. Zapomnieliście o podłużnicach ;)
-
[M52B28] Nie działają głośniki z lewej strony.
Jak ogarnę jakieś radio i przejściówkę to sprawdzę. W robocie mam zasilacz laboratoryjny więc również mogę sprawdzić moje radio. Hehe, balans sprawdzałem jako pierwszy, jak dam na maks w lewo to cisza jak makiem zasiał ;). Sprawdzę to radio po Świętach i dam znać. Pozdrawiam i Wesołych Świąt :)
-
[M52B28] Nie działają głośniki z lewej strony.
Ma ktoś jakiś pomysł? Ściągałem boczek, głośniki były podpięte, sprawdziłem je i grają pod innym radiem. Bezpieczniki przejrzane w bagażniku oraz pod maską. Lecz nie wiem dokładnie który jest od audio, orientuje się ktoś może? Dziwne bo nie gra cała strona.. Pozdrawiam
-
M42B18 przeróbki
Narobisz sobie wydatków a wynik marny. Koni przybędzie w granicy błędu pomiarowego na rolkach (czyli kilka - o ile masz zdrowy motor i nic nie zdechło), ale jak chcesz, powodzenia :cool2: PS. Tak jedzie zdrowe 2.8 sedan z czterema osobami na pokładzie: Więc nie marnuj kasy tylko wsadź te 2.8 i będziesz zadowolony. Pozdrawiam
-
[320i] Sedan klapa bagażnika
Właśnie, od 3/4, gdzie już klapa jest praktycznie otwarta. Mi chodziło że od samego dołu ;). Autor tematu ma wszystko w porządku z klapą :) Pozdrawiam
-
[320i] Sedan klapa bagażnika
Samoczynnie podnosząca się klapa w e36? Pierwsze słyszę, to nie 7er :D
-
M42B18 przeróbki
Dlatego nie drążę dalej tego tematu. Chyba że autor ma worki pieniędzy do wyrzucenia w błoto, to proszę bardzo :)
-
M42B18 przeróbki
To napisz za 2-3 lata bo takimi modami które chcesz przeprowadzić dostaniesz może z 5-10KM. Najbardziej opłacalnym wyjściem jest swap, najlepiej na 2.8 lub 3.0. Albo turbo. Zadbaj lepiej o mechanikę żeby to auto dożyło tych 2-3 lat. Pozdrawiam
-
[M52B28] Nie działają głośniki z lewej strony.
Witam. Nie działają mi głośniki z lewej strony, ani przód ani tył. Szukałem bezpiecznika od tego ale nie mogłem namierzyć. Mam rozpiskę bezpieczników po niemiecku i angielsku ale nie widnieje tam nic takiego jak głośnik. Radio orygnialne, kaseciak jak na zdjęciu: http://i7.photobucket.com/albums/y264/BMWg84/E38MIDinstalled.jpg~original. Z prawej strony działają normalnie. Pozdrawiam
-
E36 1.8iS M44 - Pytanie o wydech.
Oryginał.
-
330i piszczenie z tyłu
Ciężko Ci podnieść samochód i sprawdzić co się dzieje jak koła się kręcą?
-
330i piszczenie z tyłu
Miałem taką sytuacje jak Ty. Wymiana półosi załatwiła sprawę :). Tylko nie pakuj tego cienkiego pręta od 2.5tds`a... (jeśli u Ciebie jest ta sama przyczyna). Mi się to objawiało od 40 do w sumie nawet 100, później nie słyszałem bo szum, ale wystarczyło przy 50-60 mocniej przyhamować i piszczenie ustawało. Okazało się że osłona przegubu była sparciała i smar uciekał, przegub się zacierał i dlatego piszczało.
-
E36 318i M43 pompa paliwa...
Serio? Jasne, zakładaj :mad2:
-
[M52B28] Nagle nie odpala, rozrusznik kręci
Zawsze można naciąć i wychodzi bez problemu ;)
-
BMW e36 323i instalcja grzanych foteli
Z tego co się orientuje to będziesz jeszcze potrzebował dwóch przekaźników. Niestety schematu nie posiadam.
-
E36 i Swap.Wszystko co dotyczy zmiany silników na inne.
Wymieniasz przód i tył jak chcesz mieć te 192/193km pod maską bo się zdziwisz później i będzie ojojoj. M52 czy to 2.0, 2.5 czy 2.8, nie ma różnicy w wyglądzie silnika, tak samo m50b20/b25, dodatkiem tutaj tylko jest vanos który występuje w każdym m52. U mnie swap na 2.8 zmieścił się w 5000zł, do tego ok 2000zł pakiet startowy. Najlepiej to wymienić wszystko i mieć jak fabryka.
-
E36 i Swap.Wszystko co dotyczy zmiany silników na inne.
I silnik który jest w aucie, a nie na palecie czy oponie bo później będziesz żałować jak kupisz padake. Ja polecam m52b28, jak będziesz dbał, wymieniał olej (dobrej jakości) co 8tyś km to będzie Ci służyć na długie lata. Chyba, że chcesz upalać kapora pod remizą to bierz m50b25.
-
320i Przepływomierz
W ogóle nie będzie to współgrało. Masz m50b20 to wsadzasz od m50b20, masz m52b20 to wsadzasz od m52b20. Żadnych kombinacji. 320 to nie model silnika tylko oznaczenie pojazdu.
-
320i - Check sondy lambda
Ale prawidłowo mówi się przewody WN :cool2: Wymieniać, zanim doprowadzisz je do takiego stanu: http://files.tinypic.pl/i/00847/44knoe9s3kkr_t.jpg Koszt niewielki a spokój na długi czas. Ja kupiłem boscha i wszystko śmigało jak trzeba. 110zł za 5 sztuk, jedną miałem nówkę beru więc została.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Racja, mój błąd. Poprawione :)
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Przebieg nierealny ale to już chyba wiesz. Auto to totalny biedak. Silnik i komora wylizana jakby wczoraj wyjechała z fabryki - dlatego trzeba będzie się uważniej przyjrzeć wyciekom. Olej do wymiany na pełny syntetyk (5w..). Auto nie jest 100% bezwypadkowe - handlarski bełkot. Co tu dużo mówić, za te cenę można jechać obejrzeć ale cudów nie ma co się spodziewać :D . Autem nie wrócisz na kołach, no chyba że sobie ubezpieczysz albo na kołach z lawety. Sprawdź dokładnie podłogę i progi. Chaotycznie ale to chyba wszystko. Pozdrawiam
-
Silnik wyje E36 316i m43
To dobrze że problem rozwiązany. Pozdrowienia z lubuskiego :)