Treść opublikowana przez SongoE36
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
każde radio w 36 gra lepiej jak ori :)
-
BMW 316i sedan
heh, ogólnie mam plan taki żeby w środku było czarno jak zadku :P w poniedziałek powinien nowy mieszek dojść
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
a gdzie są te guziczki?
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Jakim cudem masz klime z panelem zwykłego nawiewu?
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
mi się podoba ale: -wywalił by brewki -wywalił bym blendę -wywalił bym te wieśniackie kierunki i xenony.
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
to są naprawdę rarytaski :mrgreen:
-
BMW 316i sedan
touring miało być :duh: zobaczymy co z tego wyjdzie :mrgreen: myślę że ogarnę co wypisałem jak znajdę jakiś wolny weekend :P
-
BMW 316i sedan
no ok, źle zrozumiałem myślałem że piszesz o mocowaniu :mrgreen: kanape i boczki mam już na oku, ale mam teraz takie zapiernicz że nie mam czasu się przejżdzać i oglądać :/ gałkę zresztą też już mam na oku, wszyscy siedzi na tablicy w obserwowanych :D PS. do sedana ciężko o cokolwiek ;) najłatwiej fajnych rzeczy jest do coupe, sedana i compacta.
-
BMW 316i sedan
chodziło mi czy z wyglądu się czymś różnią.
-
BMW 316i sedan
to teraz pytanie :P czy tylna kanapa ze zwykłych skór różni się czymś od tylnej kanapy od sportowych skór?
-
BMW 316i sedan
Dziś przyszedł czas na montaż skorek :-) Zaczęło się od demontażu starych foteli, najwięcej problemu przysporzyło mi odkrecenie pasa od fotela XD Następnie male czyszczonko: http://naforum.zapodaj.net/images/2cd5fedb288d.jpg http://naforum.zapodaj.net/images/f3656a1562d9.jpg http://naforum.zapodaj.net/images/def09ae98102.jpg Efekt taki: http://naforum.zapodaj.net/images/587477fbfb81.jpg http://naforum.zapodaj.net/images/e20da1ba8d46.jpg Plany na przyszłość teraz takie - kupno skórzanych boczkow - kupno skorzanej tylnej kanapy - kupno skórzanego podlokietnika - montaż Elek. Szyb - kupno podswietlanej gałki m - kupno nowego mieszka - kupno welurowych dywanikow A takie na kiedyś - kupno serducha - kupno czarnej podsufitki - montaż odseparowanego audio przód + 2elipsy z tylu i wzmak A takie na dzień dzisiejszy marzenia :mrgreen: - m pak zewnetrzny (zderzak przód, tył, progi i listwy) - klimatronik
-
328i Touring by K3m0T
Szwa zauwazylem dopiero w domu :-)
-
328i Touring by K3m0T
500 zgadza sie tylko przednie bo on chcial sam tyl do kombiaka bo vadery ma. A ja mam zreszta sedana. Musze powiedziec ze dbales o nie :) jak z ziomkiem gadalem to z kombiaka czarnego 2.8 sekwencja z okolic czestochowy, i ze drut byl robiony. Wiec od razu wiedzialem czyje to. :mrgreen:
-
316.Auto pływa przy małej prędkości i jest nie stabilne.
sprawdz amorki, u mnie jak amorki miały 0% sprawnosci to na każdej dziurze auto odlatywało wręcz :)
-
BMW 316i sedan
wziąłem sobie to do serca :oops: czarne sporty skórzane :mrgreen: jutro montaż http://naforum.zapodaj.net/images/92a1ef9c224c.jpg http://naforum.zapodaj.net/images/3eb1dd997842.jpg http://naforum.zapodaj.net/images/619de893f2ff.jpg
-
328i Touring by K3m0T
poznajesz? :) http://naforum.zapodaj.net/images/e7b79006f5c0.jpg
-
316.pisk przy powolnej jeździe, bicie na hamulcu
możliwe też ze na dotarciu zagrzanymi wjechałeś w kałuże i Ci wykrzywiło tarcze stąd bicie
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
auto bardzo ładne ale czy warto dać 23k? :)
-
BMW 316i sedan
zgadza się jest malutka różnica, ale jak odpowiednio przyciągniesz to nie biją.
-
BMW 316i sedan
zima się u mnie skończyła, postanowiłem nie kupować kołpaków, zresztą stal od e39 w rzeczywistości prezentuje się całkiem OK taka choćby szersza i fajnie blisko nadkola siedzi :)
-
325i Coupe Diamantschwarz metallic
do mnie też słoniowata e38 nie przemawia, podoba mi się za to e39, ale też już trochę słoń :P trójka znowu wymiary ma ok, ale jak na wymiary to współczuję pasażerom na tylnej kanapie, bo ilość miejsca rodem z corsy :P
-
BMW 318I Individual 1996
moim zdaniem nie tędy droga :/
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
człowiek kupuje oczami, jak coś źle wygląda to nawet sobie dupy nie zawraca, dlatego dobre zdjęcia to połowa sukcesu przy sprzedaży.
-
320i z vanosem czy bez jak poznać
ale 7gen im stylistycznie nie wyszła, do tego drążek od biegów to rodem z poloneza wyciągli
-
320i z vanosem czy bez jak poznać
ja pitole ale ten civic ma opis: PRZYSPIESZENIE: 8,2 DO 100KM/H, ja tam kiedyś czytałem o 9,8. Musi mieć odcięcie ten 1.4 a co do rdzy, hondy mają zdecydowanie lepszy ocynk. BMW ma za to kilka zalet nad civicem 1. lepiej wygląda 2. RWD i wszystko jasne :P civic za to odcinke przy 9k rpm dzwięk jak z motocykla :D