Treść opublikowana przez SongoE36
-
BMW 318I Individual 1996
Zdjęcie brewek jak najbardziej na +++ co do kierunków nie wiem jakie zamowiles ale skompletuj albo biale albo pomarańczowe bo trochę nie pasuje jak z przodu białe z tylu pomaranczowe :-)
-
BMW 318I Individual 1996
jakaś ciekawa wersja, zderzaki jakieś sportowe ale m paki które ja znam wyglądają inaczej :D do tego bardzo ładny kolorek :) jedyne co Ci tu zostało do roboty to wnętrze tj. wymiana gałki biegów, na uchwyt telefonu chyba nie szło znajść gorszego miejsca, kierownica też ma swoje najlepsze dni za sobą :) osobiście szukał bym jeszcze czarnych sportowych skór i czarnej podsufitki :)
-
3xx. Opony i felgi.Czyli wszystko o kółkach.
z bieżnika wydaje mi się ze dunlopy będą najlepsze :)
-
328i Touring by K3m0T
Grunt to dobre zimowki u mnie popadalo i na letnich auto przestalo hamować zalozylem nowe zimowki i auto po naciśnięciu pedala zatrzymuje sie w miejscu nawet ABS nie ma potrzeby się włączać :-D
-
328i Touring by K3m0T
Cd parowania to te lampy tak maja ja mam oryginalne zkw i tez paruja mimo ze nie były nigdy rozbierane. A co do zacisków to i tak po przejechaniu 2k km będą czarne od klocków :-D
-
e36 (sedan r94) lampy przednie
Za to dzięki soczewce reflektory nie zółcieją :-)
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Szukaj 2.0 lub 1.8is chociaż te tez lubią być katowanie ale w tej kwocie szybciej cos znajdziesz jak 2.5 i 2.8 :-) 1.6 i 1.8 Słabo jerzdza ale jednak są bardzo trwale i poruszają się :-) no i w tej kwocie można najłatwiej znajsc egzemplarz w stanie bez nakładu :-)
-
e36 (sedan r94) lampy przednie
moim zdaniem swieci podobnie, chodź podobno troszkę słabiej :) chyba że ktoś ksenona za soczewkę wsadzi to co innego, ale nie polecam ingerować w oświetlenie jakie wyjechało z fabryki.
-
e36 (sedan r94) lampy przednie
Szukaj oryginalnych zkw z soczewka :-)
-
E36 SchwarzII Touring -gwinty, msystemy, rarytasy - CICHY77
Pewnie ze się zamieszcza 4 kola do sedana dopiero co 2 tygodnie temu wiozlem, myślę ze i 6 by weszło bo miejsca było duzo :-)
-
E36 SchwarzII Touring -gwinty, msystemy, rarytasy - CICHY77
Bo tylko BMW może zrobić combi z mniejszym bagażnikiem od sedana/coupe :-D
-
BMW 316i sedan
Nowa mini sesyjka :D zamarznięta e36 w pewny zimny poranek przed wyjazdem na uczelnie :/ http://naforum.zapodaj.net/images/51aaf4ea17a3.jpg http://naforum.zapodaj.net/images/7acbede73280.jpg Stalówki za 100zł których jeszcze nie zdążyłem założyć (zresztą u mnie śniegu nawet gram nie spadło... więc po co zimówki) :P http://naforum.zapodaj.net/images/5357644e1185.jpg Wpadło też nowe radio, bo orginalne Reverse RDS i jego jakoś wołało o pomstę do nieba... zresztą nie jestem fanem słuchania radia FM. I wszystko było by dobrze gdyby ktoś już kiedyś nie wtykał łap tam gdzie nie powinien: http://naforum.zapodaj.net/images/9abb9d82797b.jpg początkowo podłączyłem przejściówkę ISO ale coś mi nie pasowało... w radiu nie działała logika zapłonu i musiałem je ręcznie gasić. Jak następnie zlookałem kostkę zauważyłem że połowa przewodów odcięta... a druga połowa dziwnie poizolowana. Od razu doszedłem że ktoś kiedyś już miał akcesoryjne radio, i odciął kostkę BMW by skręcić przewody z ISO, a przy sprzedaży założył znowu starą kostkę ale spiął perm + z żółtym i czerwonym i głośniki jeszcze spiął reszty mu się już nie chciało, i dlatego w radiu Org nie miałem podświetlenia przycisków np.. po pół godzinie zabawy jakoś doprowadziłem kostkę do porządku i mogłem podłączyć Blaupunkta tokyo 110 :P Czerwone podświetlenie ładnie się komponuje :) napewno lepiej niż pseudo bursztynowe innych odtwarzaczy które de fakto jest bardziej pomarańczowe i nie pasuje do zegarów i pokręteł nawiewu, zegarka :) efekt końcowy: http://naforum.zapodaj.net/images/dcfbbd56086b.jpg http://naforum.zapodaj.net/images/58de4c236503.jpg zauważyłem też że styłu ktoś przykręcił w fabryczne miejsce głośników, głośniki magnata w dodatku przykręcił je na wkręty ;) + dla niego że pociągnął nowy grubszy kabel, szkoda tylko że jakość tych głośników jest jakaś marna, myślę że seria gorzej by nie zagrała :) ogólnie myślę że jest ok, na nowym radiu od razu widać poprawę jakości, chociaż przydało by się zainwestować w nowe głośniki ;) Mały bonusik na koniec :) Po otwarciu dekielka filtru powietrza okazało się że ma on 10lat... bo założeniu nowego auto jak się zagrzeje od razu odrzyło :P chodź to jeszcze chyba nie to :/ http://naforum.zapodaj.net/images/09ecf1d54c35.jpg a to już nowy :) http://naforum.zapodaj.net/images/db8b855f2dc9.jpg mam jeszcze mały problem, z zacinającymi się obrotami, czasami wskoczą mi na 2-3k i nie chcą spaść auto jedzie jak na tempomacie mogę puścić gaz a one będzie sobie na 3k jechać... a jak się zatrzymie to nic się nie zmienia i warczy na 3k... ale zdarza się to sporadycznie.
-
BMW E36 Compact M-Pakiet Rychu
Kumpel te z chcial być indywidualistą i pomalowal zaciski na srebrno a jak zobaczył moje czerwone to od razu tez zmienił na czerwone. Po prostu na ten element nie pasuje żaden inny kolor. Ale to tylko moja opinia :-)
-
328i Touring by K3m0T
Mi się tam nie podoba srebrna okleina schowka. W czarnym było by ładniej
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Ja dalem 50 euro wsadzilem 3k i tez latam :-) jeszcze ze 2k przydało by się włożyć, ale to juz w kwestie estetyczne: Skory, klima, mechanizm el. Szyb, czarna podsufitka :-) tyle ze narazie nie mam nawet czasu. Ale również jestem zdania ze za 20 letnie auto nie ma co przeplacac lepiej kupić taniej zrobić co trzeba i miec gwarancje na to co jest zrobione :-)
-
3xx. Opony i felgi.Czyli wszystko o kółkach.
To mnie uspokoiles :-) stalówki i tak tymczasowe bo mam oponki 195 nowki co zostały z poprzedniego auta i chce je wykorzystać :-)
-
3xx. Opony i felgi.Czyli wszystko o kółkach.
Et20 a opona 195/65/15 w serwisie mowia ze pierścieni do stalowej się nie zakłada. A różnica w otworze to 1.5mm wiec po 0.75 na promieniu. Różnica nie do zobaczenia :p
-
3xx. Opony i felgi.Czyli wszystko o kółkach.
Kupilem felgi stalowe od e39 maja 15" i szerokość 7" będę zakładał opone 195, czy będzie mi obcierac? I jak to jest z otworem centrujacym, podobno na stal nie zakłada się pierścienia centrujacego? Da rade ustawić bez niego zeby nie było bicia?
-
328i Touring by K3m0T
jako posiadacz 225 odradzam, miota mnie w koleinach ze az bije mi w kierownice. jeszcze 3mm bieżnika i zmiana na 205 ;)
-
BMW E36 Compact M-Pakiet Rychu
też o tym nawet nie wiedzialem ze comapcty nie miały ekonomizera :D a cd. prac, straszny ten kolor, zacisków, weź to zmień na czerwony, z zielonym lakierem się będzie 100x lepiej komponował :)
-
e36 316i compact kapie olej
może z maglownicy?
-
328i Touring by K3m0T
Haha fakt mój błąd walnelo mi się xd
-
[E36 3xx]Jaki Olej?Płukanka?-Wszystko o olejach silnikowych.
ja tam leje półsyntetyk do e36, a jakbym Corsę zalał czymś żadszym od mineralnego to po 10 kilometrach by mi ten olej wydmuchało pod głowicą :P
-
328i Touring by K3m0T
w e36 glosniki sa pod nogami i z tego co się orientuję wchodzą max 13 cali wiec tylka nie urwie :P no ale prawda taka, że o ile radio może wyciągnać z głośników 7 poty i nawet kiepskie glosniki zagrają jakoś z dobrym radiem, o tyle najlepsze glosniki swiata nie zagrają dobrze ze słabym radiem :)
-
328i Touring by K3m0T
ja Ci powiem, że póki co mam jeszcze orginalne radio, ale one wyleci, mimo że mam zamiłowanie do orginału, po prostu frustruje mnie jak ten orginał gra. Nawet na seryjnych głośnikach porządne markowe radio Sony/Alpine/Kenwood czy tam Blaupunkta zagra znośnie, czego nie mogę powiedzieć o radiu BMW Reverse RDS :P