Skocz do zawartości

SongoE36

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SongoE36

  1. Ładna ale jedno mnie ciekawi , 97r i grill i zderzak przedliftowe? ;-)
  2. SongoE36 odpowiedział(a) na maniek12345 temat w E36
    Nie wiem jak to jest wpaść w poślizg na RWD bo z 1,6 trochę ciężko a jak się juz uda zarzucić [BAD] to tylko troszkę i to raczej nic groźnego ale na fwd miałem wiele sytuacji podbramkowych, grunt to nie wpadać w panikę, tylko zachować zimna krew, myśleć! I kontrowac no i ważne żeby nie wciskac hamulca, tylko gaz w deche i niech fwd wyciąga z poslizgu :-) a z RWD to się zobaczy zima, chociaż czytałem różne artykuły o e36 i podobno właściwości jezdne ma na tyle dobre ze ciężko żeby tył wyrzuciło jak się tego nie chce :-) A Cd. Wzmianki o przedlifcie chyba chodziło mu żebyś szukał egzemplarzy z roku 1996+ gdzie zmieniono deskę, gril i przedni zderzak. No i seryjne wyposarzenie też było lepsze. Ze swojej strony polecam sedana, co 4 drzwi to nie 2 :-)
  3. SongoE36 odpowiedział(a) na maniek12345 temat w E36
    R4 tez nie są zbyt ekonomiczne: Miasto około 10-12 Trasa około 7-8 Średnio około 9-10 Co najmniej tak mi pali ale nie deptam do dechy :-)
  4. siedzi 2.5 lub 2.8 :D ale raczej 2.8? :) kurcze 5k to dużo ale efekt kapitalny :D piękny kolor mój ulubiony :)
  5. ile Cie wszyło kompletne malowanie?
  6. SongoE36 odpowiedział(a) na maniek12345 temat w E36
    ale ładna sztuka, normalnie się zakochałem :P tylko gdzie klima? ;x http://allegro.pl/bmw-e36-320i-95r-m-pakiet-mega-stan-60-zdjec-i4433434430.html a te z klimą, w piękniejszym kolorze, ale jakiś straszący wydech i motorownia to już R4 http://allegro.pl/bmw-318i-116ps-m-pakiet-alcantara-szyber-z-niem-i4572341450.html
  7. niebieski metalik z perłą? :P estoril blue
  8. SongoE36 odpowiedział(a) na maniek12345 temat w E36
    akurat, to że rdza wychodzi na tylnej klapie to nie znaczy, że walony ;) e36 tak ma że ruda wychodzi z wiekiem na tylnej klapie, progach, błotnikach nawet na rantach przedniej maski. Ale warto unikać rudej ;) a cd. OC za mesia 2.3 z full znizkami na moim zadupiu w PZU płaciło się coś koło 700zł, za e36 316i z full znizkami + NW w allianzie 450zł, Corsę 1.4+LPG 420zł w HDI hehe :P więc wcale tak strasznie te OC nie są drogie na małych pojemnościach.
  9. szeroka listwa boczna? powiem Ci, że bardzo mi się podoba twój sedanik,
  10. SongoE36 odpowiedział(a) na maniek12345 temat w E36
    jeżeli chodzi o OC to znaczenie ma nawet gdzie mieszkamy :) ja mam zniżkę bo mieszkam w miejscowości o małym ryzyku kolizji :D a sprowadzanie BMW nawet o wartości właśnie 5-6k i motorem 2.5 to droga sprawa. rejestracja typowej 1.6 to już koszt około 1200-1500, a oni policzą z 6k 20% to dochodzi 1200zł czyli już mamy 2500 :) + wymiana oleju, filtrów, OC, przegląd to 3.5k, a kupując krajowe 2.5k to zmiescimy się w 1k z wymianami eksploatacyjnymi. Do tego jeżeli sprowadzimy a coś wyjdzię do naprawy, to kupiliśmy samochód za 2k euro = 8k zł + opłaty = 11.5k + możliwa awaria czegoś tam, lub kupno opon, czy tam coś jeszcze zazwyczaj trzeba włożyć = 13k.
  11. SongoE36 odpowiedział(a) na Damiansky temat w E36
    ja też bym się w swapa nie pakował lepiej sprzedać 1.6 i kupić 325
  12. fakt, to było głupie z tym zaciągiem, mama kiedyś też tak chciała mercedesem 124, jak ją żuk pociągnał to przy wbijaniu biegu w żuku zgieło tylną oś :) a mogło być gorzej ;) też bym sprawdził od tego czy silnik dostaje paliwa
  13. SongoE36 odpowiedział(a) na maniek12345 temat w E36
    ja nie mówię, złego słowa bardzo mi się podoba twoja e36 jedna z najładniejszych jakie widziałem :) chciałem jedynie przedyskutować sens kupna tak drogich e36 :)
  14. w tamtym roku jak jeszcze BMW nie miałem jeździłem Corsą z 1991r która miała jeszcze orginalny akumulator, ale padł w tamtym roku. A w BMW widzę ze akumulator z 2008 więc pewnie niedługo będzie się szykować wymiana :D
  15. SongoE36 odpowiedział(a) na maniek12345 temat w E36
    akurat rynek samochodowy w niemczech jest mi bardzo dobrze znany, wszystkie samochody w rodzinie sobie indywidualnie ściągamy z niemiec. I całkiem łatwo znaleźć tam samochód w dobrym stanie za rozsądne pięniądze, szczególnie że duża część niemców bardzo dba o swoje samochody. Problemem jest tylko rejestracja samochodów powyżej 2l bo bardzo wysokie opłaty są. Najważniejsze to żeby szukać w niemczech samochodów z ulicy, a nie z komisów, czy ogłoszeń w internecie. Bo w internecie są zamieszczone samochody tylko te dojechane które nie chcą zejść, a zadbane okazy schodzą zanim trafią na mobile.de :)
  16. najlepsze akumulatory to były te co kiedyś seryjnie wsadzali w samochód :) bo można było nimi 20 lat przelatać. Teraz to akumulatory 5 lat i na szrot.
  17. SongoE36 odpowiedział(a) na maniek12345 temat w E36
    no tak, :D a ja jak wyczytałem, że 16k za e36 z felgami, to mało z krzesła nie spadłem :P sorry, ale tego naprawdę nikt nie kupi. jak ktoś kupi sobie za 5k e36 i włoży w nią 11k to też będzie wyglądała jak nowa :) to nie są czasy w których kupuje się samochód za 10k a za 2 lata sprzedaje za 15k :) teraz to raczej kupuje się za 10k a za 2 lata sprzedaje za 6k. Chyba że w nią się bardzo dużo wkłada to przy odrobinie szczęścia uda się sprzedać za cene kupna czyli 10k. I nikogo nie obchodzi ile kto wsadzał w auto, bo i tak doliczy, wymianę oleju, filtrów itd. I tak wie, że auto 25 letnie się psuje i będzie musiał w nie wkładać. To się w ogóle nie kalkuluje kupować.
  18. SongoE36 odpowiedział(a) na maniek12345 temat w E36
    ja swoją też kupiłem za grosze, bo remontach które włożyłem na razie mnie wyszła 2.8k zł :) ale jeszcze pozostała blacharka, myślę, że w 5k się zmieszcze i będzie na wszystko dobrze :)
  19. U mnie jeżeli chodzi o zamykanie wewnątrz to się zamykają wszystkie tylko jeżeli pstykne bolec drzwi pasażera
  20. Wiesz źle to nie wygląda ale niewyobrazam sobie jazdy z zoltkami :?
  21. Żółtki są bee :-) ale tak to bardzo ładnie go Zrobiles :-)
  22. heh, albo co zrobić żeby u mnie zaczął działać alarm, bo centralny zamek działa z pilota ale alarm już nie bardzo
  23. U mnie się zamyka klapka wlewu a pilot taki mam: http://naforum.zapodaj.net/images/ce0375a65c18.jpg
  24. up czyli ten pilot marki silicon to orginalny??? bo w vinie mam, że niby mam alarm, ale jak widzę ten tandetny pilot to myślę, że ktoś sobie chyba jednak dorobił ten pilot od centralki/alarmu. Zresztą alarm chyba nie działa, jak się go aktywuje? :P

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.