Treść opublikowana przez SongoE36
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Astra g 1.6 8v 75km + LPG auto nieśmiertelne ;-) ale wiadomo Opel nie zastąpi Ci BMW. BMW się lepiej prowadzi i wychodzić się z niego nie chce
-
BMW 316i sedan
Normalny kolor to znaczy? Moim zdaniem do zielonej budy nie ma koloru bardziej pasującego jak czerwony
-
BMW 316i sedan
Właśnie ze nie za bardzo, tyle co ja się naklnalem. Nie mam kostki i ciągle się wbijał 1 kołem przez co się przewracal, podlozylem deske, to przy 3cim kole się złamała xd
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Haha to musiał być ciekawy widok, moja mama kiedyś odpala z biegu mercedesa 124, ciągnął ja zuk. I niestety zaczepili mesia o tylna os zuka, która pod wpływem szarpnięcia i dobrej kompresji silnika się wygiela. Ale tez miałem przygodę z akumulatorem w tamtym tygodniu. Chce odjerzdzac od blacharza a tu nie kręci, aku padl, na kablach odpalilismy, podladowalem aku a następnego dnia znowu nie pali. Dopiero w nocy zauwazyylem ze w bagażniku się święci cały czas lampa. To wymmontowalem żarówkę i jest ok. Ale muszę w końcu naprawić to... Xd
-
BMW 316i sedan
podejrzewam że może poprzedni właściciel miał jakąś niewymiarową felgę i obtarło :P bo mi na styling 30 nic nie obciera :)
-
BMW 316i sedan
trochę się przeciągnęło bo gorączkę miałem 38.5 od poniedziałku :/ dziś dopiero spadła to postanowiłem zmienić wkońcu na letnie ;) z prac :P wybaczcie za uwalone auto, nie mam kiedy nawet na myjke podjechać. http://naforum.zapodaj.net/images/4b0b55b8c86b.jpg http://naforum.zapodaj.net/images/2542ee22d307.jpg http://naforum.zapodaj.net/images/b5da395c4c93.jpg jeden z nowych progów :D http://naforum.zapodaj.net/images/5ddc2417c21f.jpg drugi: http://naforum.zapodaj.net/images/e584b916c5b4.jpg te spojrzenie :P http://naforum.zapodaj.net/images/9e531367bf85.jpg i ten tyłek :mrgreen: http://naforum.zapodaj.net/images/bc46b351719c.jpg nie mam talentu do zdjęć do tego na aucie było kilo kurzu... ale cieszę się że już nie ma rudej :D
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Jakąś wiocha wieje mi opis tego egzemplarza :-P nie wierze ze diesel 20 letni nie będzie sprawiał problemow., w dodatki taki za 2800.
-
BMW 316i sedan
wrzucę jutro już na allusach bo na stali to wyglada mało atrakcyjnie :mrgreen: dzisiaj w każdym razie dzisiaj walczyła z przyczepką zapakowaną po sufit drzewem, ciężko trochę miał motorek 1.6 ale dzielnie dawał radę :P
-
BMW 316i sedan
BMW wróciło od blacharza. Wstawione 2 nowe progi, 1 błotnik przedni nowy, oba tylne błotniki wstawione, i zrobione ogniska rdzy na tylnej klapie i masce. Ogólnie nie ma teraz śladu rudej. Można kontynuować doposazanie. Kolejna w kolejce regeneracja maglownicy bo cieknie
-
E36 323i Touring
Witajcie w klubie, również mam identyczny lewarek heh
-
3xx. Opony i felgi.Czyli wszystko o kółkach.
Stoczenie tez da rade na BTS ziomus w replikach motorsportow stoczył bo mu wychodziły poza obrys i jest dobrze :-) 80zl dal za taka usługę wiec nie duzo
-
3xx. Opony i felgi.Czyli wszystko o kółkach.
gdzieś to pisałem już że jak et20 to żeby nie obcierać to opona max 205 :) ja przy et20 mam 195 i nie obciera nawet przy duzym obciążeniu. Tobie pozostaje albo wyciąganie nadkola (ale moim zdaniem to trochę wsio wieje), negatyw też jakoś to moim zdaniem nie wyglada dobrze, do tego opona bedzie Ci nierównomiernie zurzywać. Najlepiej to albo zmienić opony albo felgi :P ewentualnie jakiś blacharz może by Ci wyciągnął ten błotnik delikatnie.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
fakt lakier dość rzadki nie widziałem jeszcze takiego ;) wyposażenie też nie jest zbyt bogate. Jakbyś oglądał to zwróć uwagę na rdzę, szczególnie na progach, bo je idzie kupić tylko w ASO do compacta a to drogi biznes :P Silnik z doświadczenia wiem, że ma ciężko z tym modelem.
-
318i compact. Tarcze i amory-wymiana.
Sachs i bilstein robią najlepsze amory do e36. Ate robi dobre tarcze :-)
-
3xx. Opony i felgi.Czyli wszystko o kółkach.
Juz tak nie przezywajcie ze 50 to balon 225/50r16 http://naforum.zapodaj.net/images/bc8266aab274.jpg http://naforum.zapodaj.net/images/707372da920c.jpg
-
3xx. Opony i felgi.Czyli wszystko o kółkach.
Tez mi roznica 45 czy 50 nie zauwazy nikt. Ja mam 225/50/16 i komfortu nie ma, jest twardo ale dobrze sie trzyma. Troche koleiny bija na takim laciu. Zimowki mam 195/65/15 tutaj zeby nie wyskakuja heh i troche lepiej w koleinach smiga, mniej mi pali. Ale w zakretach to juz nie to..
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
Pewnie miał 318i z silnikiem 2.0 r6 Sry 318i w e46 miał r4 :-/
-
3xx. Opony i felgi.Czyli wszystko o kółkach.
Mi się i tak podobają ale jak się nie myle są to niemieckie repliki motorsportow firmy Holzel
-
3xx. Opony i felgi.Czyli wszystko o kółkach.
Jak dla mnie bomba fajne motorsporty kiedyś się może dorobie naradzie został mi styling 30 heh A Cd. Felg et30 to powinny wejść z laciem 225 bez obcierania. Ja mam zimowe et20 z laciem 195 i nawet przy maxymalnym obciążeniu nic nie obciera a wyglądają lepiej jak et40 które są gdzieś głęboko w błotniki.
-
Czerwona E36 316i sedan-Sebek.
felgi na + ale nerki pozostawił bym w chromie, dziwna ta mania czarnych nerek które wygladądają jak uboga wersja e36 :P
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
wyglada na zdrową blachę ktoś mógł nią szaleć kierownica typowo akcesoryjna sportowa mała :D wieśniackie kierunki to wymiany, jakieś lekkie przytarcie na zderzaku, myślę że tą sztukę warto obejrzeć. Przysłuchaj się dokładnie silnikowi czy nie jest na wykończeniu.
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
zgadzam się bez folii znacznie lepiej :D
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
ja mam 270k w 316i na lancuchu, i nie mam pojecia czy byl krecony ale dziala jak igla. podejrzewam ze jak bede dbal to i 400k zrobi. W mojej opini lepiej jednak kup coś lepszego w stanie dobrym. bo w przeciwnym razie bardzo dużo kasy wpakujes w interes.
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
jeżeli mam być szczery to jak jesteś studentem to sobie odpuść takie BMW, jako posiadacz corsy 1.4 lpg i e36 1.6 powiem Ci że corsa jest 10000x tansza w utrzymaniu, przez 7 lat serwisowanie jej bylo tansze od e36 w rok ;) ta bmke kupisz za 2700 ale wlozysz dobre 5000 na malowanie i inne pierdoly ktore pewnie wyjada, jak amorki, sprezynki, tarcze tuleje wachaczy opony OC itd. lepiej się zastanów czy nie lepiej na start dać 2000 wiecej i mieć auto do porządku które będziesz doposażał w co tam chcesz :)
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
dobry m pak nie musi być orginalnie w vinie, ważne by był na orginalnych częsciach :D