Skocz do zawartości

krzysztof77

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysztof77

  1. Ja sporo oglądałem filmów na Yt i w większości do ZF polecali statyczna. Zawsze wymieniali miskę. Jak podawali ceny to dużo taniej była statyczna od dynamicznej. Oczywiście wszystko to było nie w ASO. Wydaje mi się że w tym filmie też coś było i ceny podawali.
  2. Bardzo Ci dziękuję za taka obszerna wiadomość. Dzisiaj byłem w salonie bo zastanawiam się nad 3 lub 4. Ma być to samochód na dłużej a w życiu może przytrafić się wszystko. Tak właśnie myślałem że normalne zakłady lakiernicze mogłyby mieć z tym problem. Wiem już choć tyle, że na ten kolor bym się nie zdecydował 🙂
  3. Cześć. Czy dla normalnego lakiernika ciężko byłoby pomalować np zderzak w kolorze dravit grey aby to wyglądało tak jak powinno wyglądać?
  4. krzysztof77 odpowiedział(a) na R0za temat w G20, G21, G80, G81
    Nie wiem jak jest w poważnych samochodach ale gdy miałem awarie czujnika cofania w e46 to można było łatwo go namierzyć. Wbity bieg wsteczny, stacyjka włączona i wtedy gdy podejdziemy do czujników i przyłoży y ucho do każdego uszkodzony czujnik będzie piszczał. Dobre będą ciche.
  5. krzysztof77 odpowiedział(a) na aprox99 temat w G20, G21, G80, G81
    Ty piszesz o średnim spalaniu a masz na myśli zasięg po napełnienie zbiornika paliwa. Zatankuj do pełna. Pokaże Ci 1000 km. Wybierz się do Turcji w trasę z prędkością 90 km/h i później napisz nam że w połowie drogi pokazywal Ci ze przejadziesz jeszcze 800km. Dziwny samochód 😞
  6. A czy zamiast Spotify można odtwarzać Tidal?
  7. krzysztof77 odpowiedział(a) na aprox99 temat w G20, G21, G80, G81
    Myślę że tu nie chodzi o średnie spalanie tylko które odbywa się w danym czasie. Jedziesz trasa i pokazuje że masz paliwa na 100 km. Wiezdzasz do miasta i po 5 minutach pokazuje Ci ze masz na 50. Tankujesz wtedy do pełna i pokazuje powiedzmy 500. Jeździsz innym razem powiedzmy w mieście i masz na 50 km paliwa i wyjeżdżasz za miasto i w trasie po 5 minutach tankujesz. Komputer pokaże Ci wtedy że paliwa masz powiedzmy na 1000km. Tam jest chyba pokazany zasięg w danych warunkach jazdy.
  8. Może w okolicach przyszłych wakacji gdy będzie miała niedługo pojawisz się nowa trójka to będą dobre oferty na G20.
  9. W ostatnich latach samochody dużo podrożały. Chińskie samochody coraz mocniej wchodzą na rynek europejski z mniejszą cena. Aby nie tracić mocno klientów przez europejskie marki moim zdaniem każdy segment samochodów musi być tańszy. A jak nie to rabaty będą duże. I sami chętnie w salonie będą je proponować jak klient będzie chciał odejść. Wielu kupi za cenę jaka jest w konfiguratorze bo nie pomyśli, że można uzyskać rabat a wielu wyjdzie z fajna promocja.
  10. Tez przeczuwam ze Chińskie marki tak namieszaja w Europie z ich cenami że europejskie ceny będą musiały zostać obniżone. Zresztą po rabatach widać ile są w stanie zejść z ceny i być jeszcze zadowolonym.
  11. A może ktoś mi w dwóch słowach jak wygląda kupno auta?. Planuje kupić samochód za gotówkę. Idę do salonu, konfigurujemy auto i zamawiamy. Czy ja wtedy już coś place?. Kiedy place ta cała kwotę za auto?
  12. Ja czytałem gdzieś że jeżeli wyłączysz iconic sounds to klapy pozostaną zamknięte i nie będą już się otwierać.
  13. krzysztof77 odpowiedział(a) na cieszkop temat w G22-23, G26
    Gumy przecież mają więcej niż w trójce 19
  14. Poczytaj kilka postów wyżej to może zrozumiesz o co chodzi.
  15. Trzeba brać pod uwagę osobę która chce kupić fajny samochód nie na 3 czy 5 lat. I te dwa tysiące do doplaty to żadne pieniądze. Tylko jak chce nim jeździć dłużej to może być wtedy kosztowna wymiana i po co się w to pchać jak widać, że różnicy wyraźnie odczuwalnej nie widać.
  16. A nie zwróciłeś na to uwagi jak jechało 340i to przebiegał zając i musiał przyhamować?. Radzę uważnie obejrzeć :).
  17. krzysztof77 odpowiedział(a) na cieszkop temat w G22-23, G26
    A może takie 20 jak oryginał?. 245/40 r20 i 255/35 r20? Przy 255 35 profil jest ok. Przy węższej to już mała wysokość gumy będzie.
  18. To będą mieli wgląd jak wyglądała sprzedaż mini w 2025 i czy taki system się sprawdził. Z drugiej strony Bmw to podobna marka premium i z założenia kierowana może być do grupy ludzi którzy mają więcej pieniędzy i oczekują jakiegos bezpośredniego kontaktu z klientem A nie zakupem jak na allegro. Mi słoma z butów wystaje ale planuje w przyszłym roku właśnie kupić 3 lub 4 z rekordowy rapabetem 😉 dlatego to mnie interesuje.
  19. A możesz napisać jaki jest system sprzedażowy w Mini?. Jeżeli nie będą dawać rabatów to raczej stracą wielu klientów. Teraz jeszcze te cla z USA gdzie muli oni spory rynek. Tam też nie bardzo będą chcieli kupować samochody gdy raptem podrożeją o 15 tys dolarów. Chiny pchają się coraz bardziej na nasz rynek. Przy jeszcze większym wzroście cen już drogich aut ludzie będą odchodzić do tańszych. Ps. To jak ma to niby wyglądać od nowego roku:)?
  20. Obecny ich prezydent na wszystko nakłada cla i z każdym wojuje. Na gadaniu się skończy lub swoi go ucisza bo to dla nikogo nie jest dobre
  21. Każdy ostatnio tutaj temat robi się z dupy. Niby człowiek cieszy się że doszło kilka wpisów, mogą coś one wnieść do tematu i poczytać o tym przyjemnie przy kawie to po chwili odechciewa się już jej pić.
  22. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jako osoba prywatna planuje zakup auta na wiele lat i prawdopodobnie będę to robił w przyszłym roku. Myślę nad g20 lub g26. Wiem że nowa trójka ma być pod koniec przyszłego roku sprzedawana A w sumie nie wiemy jak będzie jeszcze wyglądać :).. A czy jakiś jest kwartał roku lub coś innego co może wskazywać że salony są sklonne dać większy rabat?. Nie ukrywam że 20% to byłoby dla mnie super.
  23. Cześć. Ktoś może się interesował jaki rabat można dostać na 4 gran coupe?.
  24. Jak komuś chce się czytać i szukać to jest forum o pielęgnacji wszystkiego co znajduje się w aucie. Forum kosmetyka aut.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.