Treść opublikowana przez krzysztof77
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Witajcie. Chciałbym o coś zapytać. Nigdy nie miałem nowego samochodu i rozważam taki zakup. Tym bardziej że można liczyć na rabaty jak piszecie tutaj na forum. Czy mógłby mi ktoś napisać jakie są ceny przeglądów przez te trzy lata dla 330i?. Myślę że po trzech latach samochód nie będzie miał więcej jak 20 tys przebiegu.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Piszemy tutaj o całej elektronice w nowych autach itd. A co miałby zrobić ktoś taki jak ja. Mam e46 coupe od 15 lat i powoli zastanawiam się nad jego zmiana. Nie potrzebuje jak widać zmieniać często samochodów :). Nie mam firmy więc gdybym kupił nowy samochód to pewnie miałby mi służyć dłużej niż ten który mam obecnie. Chciałbym też kupić dobrze i być z niego zadowolony. Myślałem nad 3 lub 4 z silnikiem 30i. Przebiegi roczne do 10 tys. Gdybym decydował się na kupno takiego auta to chciałbym aby był wyposażony w większość opcji oprócz dostępu komfortowego ( tak to chyba się nazywa). Co powiedzie na taki długi okres użytkowania i kupno takiego samochodu z taką ilością elektroniki?.
-
BMW G20 problem z doborem tarcz hamulcowych, mały wybór w odpowiednim wymiarze
A jaki masz silnik w tej g20?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
To jest WSTYD dla marki. Nie myślałem że można w tych czasach wypuszczać jeszcze taka tandete która wizualnie od razu może rzucić się w oczy.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Ja stoję przed takim dylematem co wybrać. Samochód będę kupował normalnie bo nie posiadam firmy. Mam e46 coupe którym jeżdżę już 15 lat i pomału czas na zmiany. Skoro ten samochód ma już 20 lat to pomyślałem że chciałbym kupić też coś z czego będę zadowolony i jeździł nim 20 lat :). Wstępnie zastanawiałem się nad 430 gran coupe ale coraz bardziej chodzi mi po głowie 330 i. Jak widać mam większy problem bo będę już na emeryturze i powinienem mieć jeszcze to auto 🙂
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Zakładając, że opona ma średnicę około 650 mm to z tego wynika że zużycie bieżnika między osiami i maksymalnie może wynosić 3 milimetry.
-
xDrive a wymiana opon - przestroga - WAŻNE
Witajcie. Tak sobie czytam ten temat od około 40 strony. Doczytam do końca to zacznę od wcześniejszych. Nie mam samochodu z napędem x drive. Czy opony w takim napędzie zużywają się równomiernie?. Jezeli nie zużywają się równomiernie i jest to ogumienie mieszane które jest założone zgodnie ze sztuką to powiedzmy jaka jest dopuszczalna różnica zużycia bieżnika?. Powiedzmy nowe założone na os mają wysokość bieżnika 7 mm to jaka wysokość jeszcze mogą mieć te używane opony na drugiej osi?.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ale chyba przy wycenia auta u ubezpieczyciela nie interesuje ich ile rabatu dostałeś, tylko jaka wycena ( cena) jest faktycznie auta?. A miałeś Ratm jakieś zniżki na AC?
-
Nowe M340i jaki lać olej silnikowy? Wasze sugestie?
Witajcie. Pozwolę sobie zadać pytanie w tym wątku. Jak rocznie robię około 5 tys kilometrów to olej wymienię co ile czasu aby było dobrze?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
A mi sie ta podoba:) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10715623 szkoda ze nie 2.0 i odrobime nie jest tansza:(
-
Link do zagranicznej strony
Bardzo Ci dziekuje bo dzieki temu linkowi udalo mi sie znalesc to czego szukalem:). Chodzilo mi o ta strone:) http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatfotos/
-
Link do zagranicznej strony
Witajcie Jakis czas temu przeinstalowywalem system i zapomnialem zapisac strony ulubione. Mialem link do strony zagranicznej gdzie byly galerie e46. Bylo tam bardzo duzo zdjec roznych uzytkownikow. Pewnie tez to bylo jakies forum. Jezeli kojarzycie co to mogla byc za strona to poprosze abyscie wkleili tutaj takie linki. Sam szukalem bardzo dlugo ale niestety mi sie nie udalo. Pozdrawiam
-
E46 320 d po 2002
Witajcie Panowie bardzo dlugo szukam samochodu. Moze dlatego ze to ma byc pierwszy samochod i dlatego tak to mizernie mi wychodzi. Myslalem o zakupie e46 318 ( 2 litry) po liftingu ( 143 konie). Chce kupic fajny zadbany samochod. Niestety z tym silnikiem maly jest wybor. Dzisiaj pomyslalem ze moze 320 d. rowniez po 2002r. Jest tego duzo wiecej, ale obawiam sie o jego silnik. Kiedys szukalem 320 d ( 136koni ) i forumowicze narzekali ze jest awaryjny. Nie wiem jak jest z tym nowym diselem. Ja zabieram sie teraz za szukanie czegos na forum o tym silniku. Bardzo prosze o pomoc Pozdrawiam
-
Fajna strona dla posiadaczy bmw
To i ja wkleje jedna stronke http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatfotos/forum.asp?FORUM_ID=8
-
318 warto???
Ja jestem zainteresowany kupnem e46 i z uwaga czytam kto co dopisuje do tego watku. Po przeczytaniu powyzszej odpowiedzi - lekki niesmak. Niektorych moze stac na kupno takiego samochodu - nie sadzisz?, dlatego zainteresowane sa kupnem e46 a nie e36.
-
E46 318 po 2002
Witam Wiem ze wszyscy chwalicie silnik R6. Niestety ja planuje zakup samochodu e46 318 sedan po 2002 r. a on ma juz 143 konie. Co sadzicie o tej jednostce, jak ona radzi sobie z tym nadwoziem. Prosze o opinie tylko tych co mieli okazje czyms takim jezdzic. Prosze nie pisac mi o wiekszych silnik bo rozwazalem zakup tez takiego modelu 2.2 l, ale bede go sciagal z zachodu a akcyza bedzie 13%. Warunkiem sciagniecia bedzie wlasciwa cena zakupu a nie jakas wymyslona.Wtedy akcyza za taki samochod wyniesie mniel ponad 4000 tys a to juz sporo. Pozdrawiam i prosze o rozsadne wypowiedzi
-
318 warto???
Panowie podlacze sie do tematu i o cos zapytam. Wiem ze wszyscy chwalicie silnik R6. Planuje zakup samochodu e46 318 sedan po 2002 r. a on ma juz 143 konie. Co sadzicie o tej jednostce, jak ona radzi sobie z tym nadwoziem. Prosze o opinie tylko tych co mieli okazje czyms takim jezdzic. Prosze nie pisac mi o wiekszych silnik bo rozwazalem zakup tez takiego modelu 2.2 l, ale bede go sciagal z zachodu a akcyza bedzie 13%. Warunkiem sciagniecia bedzie wlasciwa cena zakupu a nie jakas wymyslona.Wtedy akcyza za taki samochod wyniesie mniel ponad 4000 tys a to juz sporo. Pozdrawiam i prosze o rozsadne wypowiedzi
-
Czas leci a ja niewiem co robic:(
Szukalem wlasnie rocznika 2000 / 01, choc co do pieniazkow to nie trzymam sie sztywno granicy 40 tys, moze byc i 45 i 46 oby bylo pewne i zadbane. Tak na marginesie to powoli zaczynam chyba zastanawiac sie nad audi a4 b6 jezeli nie uda mi sie kupic samochodu ktory od zawsze mi sie podobal. A4 jest niestety wiekszy wybor:(.
-
Czas leci a ja niewiem co robic:(
Ten samochod sciagniety jest przez handlarza od Niemca, niby od pierwszego wlasciciela, wiec wydaje mi sie ze ktos kto kupil samochod w salonie powinien miec taka ksiazke.
-
Czas leci a ja niewiem co robic:(
Ten samochod sciagniety jest od Niemca, od pierwszego wlasciciela, wiec wydaje mi sie ze ktos kto kupil samochod w salonie powinien miec taka ksiazke.
-
Czas leci a ja niewiem co robic:(
Panowie mam taki problem. Samochodu szukam juz ponad pol roku. Interesuje mnie e46 coupe. Chcialem z silniczkiem 150 konnym, no gora 170. Nie kupuje samochodu z mysla do scigania sie tylko dla siebie, bo bardzo podoba mi sie ta linia. Wypatrzylem sobie fajny samochod 2,2 litra i co?, znowu wtopa. Okazalo sie ze nie ma ksiazki serwisowej:(. Powoli mam dosyc szukania bo chyba nic ciekawego nie uda mi sie znalesc:( ( szukalem samochodu mysle ze w rozsadnej cenie bo okolo 40 tys na plus). Nigdy nie zastanawialem sie nad silnikiem 1,8 bo wydawalo mi sie ze to jednak nie to ze ten R6 powinien jednak byc a ten 1,8 jest jeszcze zagazowany. Co sadzicie o takim aucie w tym nadwoziu o mocy 118km. Czy jest ten samochod w miare dynamiczny, czy na trasie milo i przyjemnie sie nim moze wyprzedzac czy raczej odpuscic sobie taka moc. Bardzo prosze o jakies odpowiedzi.
-
Jak kupować BMW podaję kilka porad !!!
Panowie w weekend jade ogladac samochod. Przeczytalem ten temat i naprawde nie wiem co mam myslec a napewno nie potrafil bym tego sprawdzic co jest tu napisane. Niestety nigdy nie mialem samochodu ani sie nie znam na nich. Moge ocenic tylko wyglad wizualny. Moze to przykre ale tak czasem w zyciu bywa;). Gdybym zabral taki samochod na przeglad przed kupnem w ASO Bmw ( tak to chyba sie nazywa) to mialbym pewnosc do jego stanu technicznego, przeszlosci kolizyjnej jezeli taka byla?. Powiedzili by mi tam o wszystkich wadach tego auta? Pozdrawiam i prosze o odpowiedz
-
Bmw e46
Witajcie. Od okolo pol roku szukam samochodu dla siebie. Zastanawialem sie nad modelem e46 coupe 2.0. NIe kupuje tego samochodu do wyscigow ale dlatego ze bardzo podoba mi sie jego linia. Ogladalem kilka samochodow ale zawsze cos mnie w nich razilo i nie zdecydowalem sie na ich zakup. Moze to dlatego ze to ma byc pierwszy moj samochod . Na alegro jest taki samochodzik, co prawda z silnikiem 1.8, ale ze zdjec mi sie bardzo podoba ( poza tym znaczkiem M - domyslacie sie pewnie dlaczego). Naogladalem sie wiele samochodow na allegro i jego cena jest jak dla mnie troszke nieodpowiednia. To jest link do tej stronki: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3356798 Jezeli ktos moze cos o nim powiedziec to bardzo bylbym wdzieczny. Pozdrawiam
-
Bmw e46 320 ci
Witam Czy ktos z Was moze widzial ten samochod?. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3250318 Zastanawiam sie jak wyglada ten kolor samochodu na zywo?. CZy robi rowniez takie pozytywne wrazenia jak niebieski w tym modelu? Pozdrawiam
-
OT Moje pierwsze wrazenia...
Poprosze namiar na tych chlopakow. Ja jestem z Koszalina i planuje nabyc e46 coupe