Skocz do zawartości

krzysztof77

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysztof77

  1. Wychodzi na to że ta powłokę to nawet po ciemku idzie nałożyć :). Fajne rozwiązanie z tym markerem. Nikt nie powinien jej się bać. Ja kupiłem cały sprzęt do mycia no rinsem. Gdybym się tym nie zainteresował w ostatnim czasie to nie przyszło by mi przez myśl że to bardzo dobra metoda a splukujac auto na myjni bezdotykowej za 2 złote mamy później pewność że nie porysujemy auta. Tym bardziej że robiąc to delikatnie w takim nawet garażu podziemnym nie zostawimy więcej wody gdybyśmy wjechali tam po deszczu.
  2. Ta powłokę było widać pod latarka uv?. Gdybyś jej nie miał to nierównomiernie byś nałożył ta powłokę?. Ile mililitrow poszło Ci na cały samochód?. Ja się zastanawiam czy położyć na auto jakaś powłokę czy smarować go woskiem zymol glasur. Wosk mam od dawna. Rozumiem że powłokę kładłeś w garażu podziemnym. Jeżeli tak to rozważałes mycie samochodu bez spłukiwania?
  3. Podobno ta f30 trzeszczała już po wyjechaniu z salonu. To samochód tego operatora kamery.
  4. Tutaj z początku filmu są pokazane różnice między f30 a g20 i każdy może sam sobie wyciągnąć ( prawdziwe ) wnioski.
  5. Co to za maszyna?
  6. Nie w temacie ale proszę.
  7. Tego to nie wiem. Ale zawsze tak jest ze gdy jest jakieś zabezpieczenie to jednak są ludzie którzy chcą je złamać.
  8. Wpadł mi taki filmik a była ostatnio o tym rozmowa. Trzeba uważać.
  9. Tu jest opisana opona zwykła a z homologacja BMW. Film o tej oponie od 6 minuty.
  10. Mogę się mylić ale gdzieś czytałem że dopuszczalna różnica w średnicy opony może wynosić 1%. Dla opony 225/40 19 wynosi ona 66.3 cm. 1% różnicy między przednia osią a tylna to jest zjechanie bieżnika o 3 mm. Obie osie będą ulegaly zużyciu to w sumie wystarczy w odpowiednim momencie wymieniać tylko opony na jednej osi. Na dokładnie taki sam model opony.
  11. A ile % ludzi jeżdżących Bmw z x-drive ma tego świadomość?. Możecie powiedzieć czy opony na przedniej osi i tylniej ściąrają się mniej więcej tak samo?. Pytam o opony z gwiazdką.
  12. Skopiowane z innego forum: Aktualizacje Ynguldyna dotyczące silników benzynowych. G50: 318: B48B20M3, 115 kW/250 Nm + 8 kW EM; 320: B48B20M3, 155 kW/330 Nm + 8 kW EM, M350x: B58B30M3, 313 kW/540 Nm + 13 kW EM.
  13. Fajnie ze mamy takie problemy :). Gdyby ktoś popatrzył na tą całą rozmowę z boku to by głośno chyba westchnął. Myślę że nie jest żadnym wyzwaniem idąc do auta i z 8 metrów trzymając rękę w kieszeni wcisnąć odpowiedni przycisk w pilocie od otwierania drzwi. Nawet dla mężczyzny wychodzącego ze sklepu i niosącego dwie reklamówki wypchane to można je obie chwycić na chwilę w jedną dłoń i otworzyć ręka bagażnik. Trochę tak na siłę robimy z siebie kaleki. Kto ma i sobie chwali to bardzo fajnie, kto nie ma i sprawnie sobie bez tego radzi to jeszcze lepiej. Przynajmniej ogarnia trudne sytuację ;).
  14. https://youtu.be/3pp7R-ExI-4?is=5BNtDHy5mPVK5IBa
  15. A wie ktoś kiedy jest ostateczny termin zamówień G20 z konfiguratora?.
  16. https://pl.aliexpress.com/item/1005011763526247.html?src=google&pdp_npi=4%40dis!PLN!8.01!8.01!!!!!%40!12000056473386029!ppc!!!&src=google&albch=shopping&acnt=708-803-3821&isdl=y&slnk=&plac=&mtctp=&albbt=Google_7_shopping&aff_platform=google&aff_short_key=UneMJZVf&gclsrc=aw.ds&&albagn=888888&&ds_e_adid=&ds_e_matchtype=&ds_e_device=m&ds_e_network=x&ds_e_product_group_id=&ds_e_product_id=pl1005011763526247&ds_e_product_merchant_id=5734726518&ds_e_product_country=PL&ds_e_product_language=pl&ds_e_product_channel=online&ds_e_product_store_id=&ds_url_v=2&albcp=19735245762&albag=&isSmbAutoCall=false&needSmbHouyi=false&gad_source=1&gad_campaignid=19735247190&gbraid=0AAAAAD6I-hHWENEKyyUxQoKEi8fj5L3rV&gclid=CjwKCAjw-J3OBhBuEiwAwqZ_h_zb3WOmZPzo_UYOw7_0YCJg0B_xUxX0TvvvsTYQPFEBAFbtH5i6ZRoC7JUQAvD_BwE
  17. Lukas a tak zapytam jest wyraźna różnica między zawieszeniem sport a komfort?. Czuję się to od razu po przełączenie że jest inaczej?
  18. No i fajnie. Po premierze G50 we wrześniu w październiku G20 będzie można zamówić z 80% rabatem :)
  19. Fajnie byłoby wiedzieć wcześniej jak ta nowa trójka już faktycznie będzie wyglądać :). Bo stara to wygląda tak :(. ;)
  20. Tu jest ciekawy film. Tlumaczony na nasz język.
  21. Skoro premiera nowej trójki ma być pod koniec września to może wiecie do kiedy można składać zamówienie na G20?.
  22. Jest i trochę bobra.
  23. Porównanie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.