Treść opublikowana przez gczarkowski1212
-
E46 320d sedan Zakup drzwi:)
Wejdą ale musisz położyć kanapę i włożyć je drzwiami pasażera do bagażnika ciężko
-
typowe wycieki m43
Daj jakieś namiary ,lokalizację ,jako takich stałych miejsc to nie ma :D -podstawa filtra -uszczelka pokrywy zaw. -uszczelka miski -osłona rozrządu -korba przód - tył To tyle niemal jak w każdym silniku wszystko się może zdarzyć Umyj silnik i zaobserwuj gdzie cieknie to na pewno coś poradzimy :D
-
E36 2.0 Tylko ciepły nawiew
Pompa nie.
-
320i lpg mleko na korku
Oddychaj spokojnie 22km :cool2: ma prawo osadzać się to g......no :D
-
m52b20 problem z temperatura
95-97 mam podczas jazdy do 105 dochodzi jak staję na światłach -miasto, około 107 włącza mi się wentylator są to raczej prawidłowe wskazania pokrywające się z moją drugą bawarką z tym że silnik 1,9 Wydaje mi sie że w twoim przypadku nie musi być nie prawidłowości ale sprawdzić możesz tak jak danielxc717 pisze
-
Bmw 353 xi i lpg?
Wiesz tak się składa że czytać potrafię. Czyli ok te wszystkie niedogodności wywnioskowałeś z literatury ja jeżeli na coś narzekam to zazwyczaj na przykładzie doświadczenia ,Ale w tym momencie ja temat kończę ponieważ zbaczamy z drogi miłego dnia Grzegorz :cool2:
-
Bmw 353 xi i lpg?
To co tam miałeś za instalację ? czytając twój post odnoszę wrażenie że szedłeś przez mękę ,że wszystko tam było nie tak :wink:
-
320i lpg mleko na korku
Jeżeli robisz krótkie odcinki to normalne bez paniki
-
Gaz w silniku N42 143 km-opinie.
W jednej mam stag 3 w drugiej stag 4 obydwie robione w jednym warsztacie ogólnie wszystko ok na 3 zrobiłem 65 tyś trzy wymiany filtrów i trzy ustawienia nic poza tym na 4 przejechane 20 tyś teraz będzie pierwsza wymiana i ustawianie myślę że nie ma co narzekać
-
Przy jakiej temp.wlacza sie wiatrak chłodnicy w e92 328i???
Oczywiście inny silnik ale podczas jazdy mam 95-97 na postoju dochodzi do 105 jak mija 105 załącza się wentylator dochodzi jeszcze do 107 i spada
-
318i 2004 jak skasowac inspection??
A jak jednak chcesz kasować to może ci pomorze to :D http://elektronikasamochodowa.com/content/view/84/62/
-
Kluczyk w bagażniku.Chłopaki pomóżcie.
Raczej sama auta bez kluczyka nie otworzysz jaka okolica Pl. :D :D
-
Skradziono czarne BMW e60, Sosnowiec
Coraz częściej ukazują się takie tematy a już przez pewien czas było trochę spokoju
-
323ci coupe barrdzo duzo pali zwiazek ze sprzeglem?
Pozdrowienia dla znajomego :D
-
e46 słabe światło stopu oraz kierunku
Co by nie modzić to sprawdz czy żarówki są takie same w obydwu lampach jak nie to zmień jak tak to trzeba szukać dalej
-
E36 samodzielna wymiana oleju
Możesz przed spuszczeniem starego oleju użyć płukanki oczywiście nowy filtr i z wyczuciem dokręć śrubę spustową z miedzianą podkładką łatwo zerwać gwint :wink:
-
728 - Zapowietrzający się układ chłodzenia
Nigdy nie spotkałem się z wygiętym blokiem przez lpg co do wypalania gniazd zaworowych to zgoda :D
-
E36 samodzielna wymiana oleju
Nie ma nic skomplikowanego a jak robisz po 20 tyś na oleju to albo masz mega super olej albo :?: :?: :?: :?: :?:
-
BMW Cabrio e46 WBABP71060JZ00095
gczarkowski1212 odpowiedział(a) na pithugo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMino to nie skutecznie VIN-temat
-
Automat E60 szarpie na zimnym silniku
Wymiana oleju :wink:
-
Woda przy akumulatorze
Zobacz czy gumowe klapki się nie podwinęły w wywietrzniku i nie zaklejaj w końcu po coś on jest dobrze sprawdz podłogę pod akumulatorem :wink:
-
318is.Mechanizm wycieraczek - nie da się wyciągnąć
Może spróbuj rozpiąć
-
318is.Mechanizm wycieraczek - nie da się wyciągnąć
Mechanizm trzyma jedna śruba w środku myślę że odkręciłeś jeżeli tak to możesz ustawić mechanizm tak na połowie włącz manetką wycieraczki i włącz i szybko wyłącz kluczykiem powinno zrobić się luzniej i wyjdzie .Ja wymieniałem tydzień temu podobnie i u mnie blokowało sie i ten sposób się sprawdził .A jak nie działa ci silniczek to spróbuj porozpinać mechanizm
-
e46 320i 150KM 2000r Pisk, ubytek płynu i dym spod maski
Rozwierć i w otwór lekko wbij płaski śrubokręt i wykręcisz ja urwałem już ze 3 sztuki :D
-
E39 523i 1997rok rorusznik wymiana/podmiana
Rozrusznik w granicach 70-100 używany a ile naprawa :?: