Treść opublikowana przez irek.k
- G22 LCI
-
G26 Oklejenie auta,ceramika,wideorejestrator
Też jakoś tak płaciłem w zeszłym roku za całość i też jakaś powłoka z grafenem , już nie pamiętam nazwy, ale sprawuje się super 🙂
- G22 LCI
-
Czarne Felgi 18" lub 19"
Też bardzo ładne , tyko wolałem coś mniej skomplikowanego do mycia 🙂
-
Czarne Felgi 18" lub 19"
Pierścienie centrujące i tak będziesz miał bo nie robią z otworem 66,6 😞
-
Czarne Felgi 18" lub 19"
Dzięki , 1 i 2 to moi faworyci i dwójka może być w podwójnej odcieni czerni 🙂
-
Czarne Felgi 18" lub 19"
Które obstawiacie , bo już mnie głowa boli od myślenia 🙂 ? 1. Concaver cvr2 2. Concaver cvr4 3. Japan Reacing sl01 4. Japan Reacing sl02
-
M240Xi
Znowu odwiedził Cię Mikołaj 😁 Będzie grubo , mam też takie w F32 , fajnie hamują i wyglądają 👍
-
BMW 3 G20 - spalanie
No nieźle , prawie na samym powietrzu jechałeś :), mnie wychodzi przy takiej jeździe 3l więcej , też nieźle 🙂
-
Czarne Felgi 18" lub 19"
Jeszcze spytam , jakie czujniki ciśnienia muszą być w G22 , czy się same adaptują , czy trzeba kodować ?
-
Czarne Felgi 18" lub 19"
Do tych też będzie potrzebny pierścień centrujący, do większości felg nie oryginalnych nawet tych trochę droższych są potrzebne pierścienie 😞
-
Czarne Felgi 18" lub 19"
Jeszcze takie pytanie , do dużej ilości felg są pierścienie centrujące , czy to jest bezpieczne i bez problemowe ?
- 791M
-
791M
Czy orientuje się ktoś jaki kod lakieru czarnych felg 791M , bo mi wulkanizatorzy przy wymianie zrobili mały odprysk 😞
-
Czarne Felgi 18" lub 19"
A nie boisz się że w razie czego, ubezpieczyciel z powodu nie homologowanego rozmiaru odmówi Ci wypłaty ?
-
M240Xi
No ten kolor nie wygląda ciekawie 🙂 Ten rozmiar opon masz homologowany ? Gdzie kupiłeś te felgi , oczywiście jak możesz powiedzieć ?
-
M240Xi
Będzie ostro, felgi też fajne , też się nad nimi zastanawiam na lato 😁 Gratulacje autka , fajny kolor i oczywiście silnik 👍
-
Czarne Felgi 18" lub 19"
Jak już będę kupował felgi to chcę już dobrać tak ET żebym nie musiał zakładać dystansów.
-
Czarne Felgi 18" lub 19"
Koło wtedy nie wystaje poza błotnik ?
-
Czarne Felgi 18" lub 19"
Dzięki za pomoc. Żebym się zmieścił w tym 1% tolerancji przy xdrive to muszę założyć 235 i 275 lub 245 i 285 . Felgi to chyba od 8 do 10 przy mniejszych i 8,5 do 10,5 przy większych , nie chcę też żeby były za bardzo naciągnięte ? Et przód to myślę 25, a tył to nie wiem , może 35 albo 40 ?
-
Czarne Felgi 18" lub 19"
Może i masz rację, dzięki 🙂 To teraz jeszcze tylko marka, wzór , kolor , et i szerokość i będzie z głowy 😁
-
Czarne Felgi 18" lub 19"
Dokładnie 🤣 Dzięki że tu tak konwersujesz tu ze mną 👍. Ale na 90% wezmę 235/35/20 i 275/30/20 , bo z kalkulatora wychodzi idealnie przód z tyłem 😀
-
Czarne Felgi 18" lub 19"
To też się zastanawiam , czy te 12mm robi taką różnicę . Np. opona zjechana też będzie niższa o 10-12mm . To jak 275 się trochę zjedzie to będzie miała jak nowa fabryczna 🙂
-
Czarne Felgi 18" lub 19"
Większych w sensie w średnicy ( wyższe ), czy szerokości ? Nie którzy i tak kombinują .
-
Koła zimowe czy przekładka 19 cali
Czerwone i niebieskie to M pakiet ( tarcze fabrycznie gładkie), ale czerwone mogą to być też M-performance (tarcze fabrycznie nacinane ).