Treść opublikowana przez Arturl1
-
Drgania silnika M47TU2
dodam, że problem nie występuje zawsze, czasem zdarzy się że kilka dni śmigam bez tych objawów. Czy przepływka może być winowajcą takiego falowania tylko na biegu jałowym ? Poniżej film przedstawiający problem. Wskazówka wskazowką - wejdź w ukryte menu i wyświetl sobie obroty na wyświetlaczu i zobacz wtedy jak się kształtują w porównaniu ze wskazówką. Nędzne paliwo też może być winowajcą - trzeba potestować z jakimś dobrym dodatkiem do ON, np oryg BMW i wtedy też sprawdzić stabilność obrotów. Oprócz tego filtr powietrza, egr i przepustnica ( czy czyste?). Mi to generalnie wygląda na jakieś zabrudzenie w układzie lub nędzny ON.
-
Naprawa zawiasu tylnej klapy
http://i.imgur.com/VjVAXHZ.jpg ...i drugie zdjęcie
-
Naprawa zawiasu tylnej klapy
http://i.imgur.com/zM0mFcS.jpg
-
Naprawa zawiasu tylnej klapy
U mnie prawy się zepsuł - bolec wypadł ale sprężyna jest na miejscu. Jak czytam forum, to widzę, że to częsta usterka. Może nie wymieniać zawiasu, bo rozbierania jest trochę, tylko nagwintować otwór po trzpieniu i wkręcić jakiś inny bolec. Przerabiał ktoś już taki wariant?
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
....albo mokro w gaciach :-)))))) ze strachu.... Wujek, pięknie... Ps. Ten golf był prezentowany ok roku temu w TVN Turbo.
-
Drgania silnika M47TU2
A sprawdzałeś wskazania przepływomierza?
-
[e90] Jaki olej?
Shella leją mi do hondy w benzynie (accord miał 140kkm i bez problemów, civic ma 45kkm i ok) w ASO. Do bmw wchodzi 5,5l ale ja zalewam 5l i mam poziom pomiędzy min i max.
-
Jaki silnik do e90?
W Wawie zapłaciłem 10zł w serwisie rtv za poprawienie lutów. 60zł to zdzierstwo.
-
Jaki silnik do e90?
W Wawie zapłaciłem 10zł w serwisie rtv za poprawienie lutów. 60zł to zdzierstwo.
-
[e90] Jaki olej?
Ja już drugi raz zalałem Olej Syntetyczny MOBIL Super 3000 XE 5W30 5 Mobil 5W30/5/XE i nie narzekam. Silnik cicho pracuje, miękko i gładko. Od wymiany do wymiany (co 15-17kkm) nie dolewam, bo nie ma takiej potrzeby. I cena - 120zł/5l. Przebieg auta to 200kkm.
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
Wątpię by uznali ci naprawę w formie akcji teraz po zerwanym łańcuchu ale obym się mylił. Powodzenia Myślę, że uznają, bo przecież akcja dotyczy właśnie przeciwdziałania takim sytuacjom. Cieszę się, że tak wyszło.
-
e91 320d 177KM zagrzany silnik POMOCY
Ma, kluczowy. Na podstawie jego wskazań komputer dobiera różne parametry pracy silnika i osprzętu. Przy odpalaniu szczególnie.
-
E9X - uchwyty na kubki - doposażenie
Czy są jakieś inne uchwyty na kubek/butelkę? Ten dokładany przeszkadza pasażerce i lipa. Ma ktoś jakieś inne rozwiązanie?
-
Problem z centralnym zamkiem w E90
Spotkał się ktoś z taką sytuacją?
-
Ustawienia temperatury klimatyzacji
Irytuje, we wszystkich poprzednich autach miałem tę funkcję :cry:
-
Puknięcie przy puszczaniu sprzegła
Masz rację, też tak miałem i to w kilku samochodach :D :D .
-
535d termostat a DPF
Ja mam nowe termostaty oem i mam podobnie, przy -3stC temperaturę roboczą łapie po ok 8-10km jazdy w średnich korkach w Wawie.
-
e91 320d 177KM zagrzany silnik POMOCY
Wg mnie sprawa jest prosta - albo czujnik temperatury i/lub termostat(-y). Osobiście obstawiam termostaty, bo gdy się odblokowały, to temp spadała i silnik jechał normalnie. Za tą tezą świadczy jeszcze- jak napisałeś- chłodne węże od chłodnicy, gdzie normalnie powinny być w takiej sytuacjo gorące.
-
Puknięcie przy puszczaniu sprzegła
Dwumasa? Tak wygląda z Twojego opisu.
-
naprawa silnika3.0d
Na mój rozum, szukaj nowego silnika, bo z tego, co opisujesz nic dobrego może nie wyjść. PS 330xd z 2007 roku....okazja za 40kzł...ech. Sam się wyrolowałeś z umową na 25kzł na własne życzenie i pewnie kasa do ręki poszła, a nie przelew. Szanse na odzyskanie 25kzł niewielkie, a wręcz żadne na 40kzł.
-
temperatura silnika max 65 podczas jazdy na postoju 97
Nie ma. PS Jest cały wątek o termostatach na forum.
-
Trzęsię autem przy 140 km/h
...i wyważone :D
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
Jak najbardziej ok.
-
Problem z centralnym zamkiem w E90
U mnie jest trochę inny problem, mianowicie nie otwiera się zamek w drzwiach pasażera zarówno z pilota jak i z przycisku. Stało się to ot tak, nagle bez wyraźnej przyczyny. Rozebrałem drzwi, sprawdziłem połączenia i są ok. Błędów nie ma. Już myślałem, że silniczek padł i trzeba zamek wymienic ale... Pewnego razu, po naciśnieciu otwierania w pilocie otworzyły się wszystkie drzwi (pasażera też) oprócz kierowcy. Nie chciały się też wszystkie zamknąć. Okazało się, że bezpiecznik padł i po jego wymianie wszystko wróciło do "normy", czyli zamykają się wszystkie drzwi ale otwieraja się oprócz pasażera. Jak doczytałem, sytuacja z przepaleniem bezpiecznika wymusiła awaryjne otwarcie drzwi (?), co oznacza, że zamek jest sprawny. Macie jakiś pomysł, co dalej?
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
Wątpię by uznali ci naprawę w formie akcji teraz po zerwanym łańcuchu ale obym się mylił. Powodzenia Myślę, że uznają, bo przecież akcja dotyczy właśnie przeciwdziałania takim sytuacjom.