Treść opublikowana przez adambana
-
BMW E46 WBAAS71050CH42107
adambana odpowiedział(a) na youngho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoze mnie ktos poprawi ale ta kiera chyba nie byla po lifcie montowana? Edit: no i cena faktycznie porazajaca
-
RAFAŁ FEDOROWICZ "FEDA" E46 M3
Ten filmik zdecydowanie bardziej ciekawy ;)
-
E46 330xi WBAEP51040PF17645 Szwajcar :)
adambana odpowiedział(a) na freelock temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZgadzam sie co do radomia, chociaz kupilem tam auto, sprawdzone w aso itp wszystko bylo ok i auto sluzylo dzielnie. Ogladalem w tym jednym komisie 2auta i to drugie ktorego nie wzialem sprawdzil dokladnie znajomy, okazalo sie ze licznik krecony, historia auta wypadkowa... Takze moj przypadek raczej potwierdza regule niestety
-
RAFAŁ FEDOROWICZ "FEDA" E46 M3
Dla niecierpliwych relacja zaczyna sie ok. Polowy filmu. Fajnie tylem zarzuciels jak sie pan kierownik wypowiadal o tym jak to podobno po deszczu kierowcy rajdowi nie potrafia jezdzic (lol)
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
piekna robota! a na zywo pewnie wygląda 100razy lepiej
-
F10, 530d, Płock. wbafw51020c504338
adambana odpowiedział(a) na samboman temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBardzo mi się podobają wszystkie auta z plocka... na zdjęciach :) a tak poważnie, to jak to zwykle przy aucie z plocka trzeba porządnie wszystko sprawdzić. Co macie na myśli mowiac o "uwalonym vat"?
-
Zakup E30 2.5
zgoda z powyższym, cena nie jest wysoka. ja jednak lubie pelna zgodność z vin, a tu wygląda na to ze jej nie ma. ale jeżeli nie pognita to ladny egzemplarz
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Jest piekna, wszystko tak jak powinno byc. Wrzuc jakies filmiki - zdjecia nie oddaja wszytkiego ;)
-
Re: Wostok - BMW E46 Coupe 318CI Topasblau - update III 2016
u mnie sa szczelne, ale pozolkle. jak się wkurze to kupie w aso :twisted:
-
BMW E46 coupe 330i
adambana odpowiedział(a) na marcov temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawy egzemplarz
-
Zakup E30 2.5
vin pokazuje, ze faktycznie oryginalnie ster po lewej. jeżeli nie było nic dłubane to tylko przegląd i z rejestracja nie powinno być problemu. co do rdzy, to przygotuj się raczej na porzadna kuracje antykorozyjna, e30 to bardzo podatny material na rdze, a jak w anglii przez 8 lat było to już w ogole. Podloga w nogach kierowcy i pasażera, nadkola tyl i przod, wneki po bokach bagażnika - nie chce mi się wierzyc, ze tam rdzy nie ma. Powiedzialbym nawet, ze jak nie ma to dziwne... co do tego czy jest to wszystko w oryginale, to wydaje mi się ze koła (rozmiar opon), zawieszenie, wydech i kierownica - na pewno nie sa oryginalne to chyba oczywiste. Ale z fotelami tez dziwna historia, bo to sa zwykle 'pierdzistołki' a nie fotele sportowe... w podstawowym vin check tez nic nie ma na temat m-paka. dodaj nr vin w tytule itp. zgodnie z regulaminem.
-
NURBURGRING - 18.07.2015
Piekna relacja, kiedys sie tam wybiore na razie pocwicze w poznaniu. A ten golf tak walnal jak ostatnio w poznaniu jeden M3 - wystarczy lekko pobocze zlapac...
-
tor poznan 18.08.2014
Www.Tptd.pl
-
tor poznan 18.08.2014
Wybiera się ktoś? a jeśli tak to skad jedziecie, ja już się zapisałem :D
-
Re: Wostok - BMW E46 Coupe 318CI Topasblau - update III 2016
też mam przedlifta, i szukałem tych lamp długo, jedne nawet kupiłem ale jak zobaczyłem na żywo to tez były zolte. nawet dalem do polerowania, ale nic nie dalo, podejrzewam ze zolknie od srodka :mad2:
-
Re: Wostok - BMW E46 Coupe 318CI Topasblau - update III 2016
a i jeszcze jedno, tutaj takie zdjęcia wrzuciles gdzie nie widać tylnych lamp w klapie. ale na tym jednym widze, ze tez masz chyba takie pożółkłe? to zmora przedlift e46, nigdzie nie mogę znaleźć oryginalnych lamp żeby nie były zolte (poza aso, bo tam wolaja 220zl/szt). tez masz ten problem?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
cos jutro? jak będzie ladna pogoda to bym wpadl kolo 20.30, bo wczoraj auto umyłem :P
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
Kurde tez bym chcial tak umiec ;) gratuluję , wygląda pięknie
-
BMW E46 330d coupe, ELBLĄG WBABV910X0PJ84090
adambana odpowiedział(a) na Koniec69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena czyni cuda - 28900 za 3l diesel z 2003. No panowie cudow nie ma
-
E46 330Ci weekendowy potworek
No i na wizycie u Adama okazalo sie, ze plyn faktycznie warto wymienic, a jak sie zabralismy za ply chlodniczy to sie okazalo ze chlodnica ze starosci sie wykrzywila - osiadla... Auto zostaje do jutra dostanie nowa chlodnice. Przy okazji zrobimy tez jeza i olej w skrzyni biegow
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Zeby bylo jasne srednia wedlug komputera wyszla 145. Jak tylko jakies auta sie pojawialy na horyzoncie to zwalnialem bo ograniczone zaufanie to podstawa. Dosłownie cala trase z pedalem w podlodze to nigdzie sie nie pojedzie. U niemca tez sa ograniczenia co chwile, albo ktos wyjedzie na wyprzedzanie. Jezeli ktos twierdzi ze cala trase kilka godzin jechal ponad 200 to mozna miedzy bajki wlozyc Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
bbrys E90 320d - Sprzedana
Lepiej, a z klamkami to bym nie przesadzal, spojler chetnie ale bez koloru Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Re: Wostok - BMW E46 Coupe 318CI Topasblau - update III 2016
Nie myslales o jakiejs wiekszej feldze? Te wygladaja na 16... chyba ze tylko tak wyszlo na fotce Bardzo ladny kolor Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
bbrys E90 320d - Sprzedana
Lusterka mi sie nie podobaja, ale z felgami to ciekawe. Jak z odpornościa na temperatury? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
E46 330Ci weekendowy potworek
Nie zajalem sie jeszcze tymi srubami wcale, ale chyba tak jak piszesz poszukam jakichs w dobrym stanie, bo nie mam na czym auta postawic zeby wszystkie wykrecic... Co do plynu to dzieki za rade umowilem sie od razu u Adama z ACS na czwartek, moze olej w skrzyni tez zmienie i plyn chlodniczy.