Treść opublikowana przez speed1211
-
Jakie wyposażenie bagażnika e61
Podaj vin to będzie łatwiej Ci podpowiedzieć albo sam rozkoduj https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=258547&hilit=+speed1211speed1211
-
e60 530d jakie amortyzatory + sprężyny
Z tego co czytam to nie. Lepiej trochę dołożyć i kupić coś z górnej pułki
-
e60 530d jakie amortyzatory + sprężyny
Te same sprężyny. U mnie amory przód Sachs 310466 i 310467 Amortyzatory dodadkowa (odbojniki) i osłony zestaw Sachs 900-804 Poduszki amortyzatora Sachs 802-186 Sprężyny Eichbach E10-20-011-04-20 tylko przód bo tył na poduszkach Tyl też zmieniałem na bilstein B4 Kilka fotek znajdziesz jeszcze w mojej galerii Felgi to 19" Styling 152 Przód 8,5J x 19 ET 14 245/35/R19 Tyl 9J x 19 ET 18 275/30/R19 http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_155226.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_155220.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_155207.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_155007.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154743.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154726.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154715.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154707.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154700.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154657.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154600.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154548.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154543.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154526.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154521.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154510.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154453.jpg http://i.nfhost.me/images/2018/05/12/20180511_154445.jpg
-
e60 530d jakie amortyzatory + sprężyny
J.w. Też mam taką kombinacje i fajnie się jeździ a komfort wcale nie jest dużo gorszy ale wymienił bym też Stabilizatory na Mpaket owe lub M5 E61 lub M6 Obniżenie jest raczej większe jak 30mm ale nie moerzylem. Ogólnie wszystkie krawężniki są twoje :wink: http://i.nfhost.me/images/2019/03/08/Screenshot_20190307_184903.jpg
-
KLOCKI HAMULCOWE I ICH CZUJNIKI – A WSKAZANIA KOMPUTERA
Jak nie jest przetarty to nie trzeba ale musisz uważać przy wypinaniu z klocka. Szybko pękają "uchwyty" tyle że licznik klocka będzie przeklamywac i nie wiem czy nie leci czasem dalej
-
jaki strumien wody powrotnej musi byc i kiedy ?
Nagraj filmik to porównamy :wink:
-
[F30] wymiary blacharskie
https://www.newtis.info/tisv2/a/de/f30-320d-eff-dyn-lim/repair-manuals/41-body/41-00-body/ICOUKGVL
-
Re: ciekaw funkcje e60
Pisałeś że doposazałes bmw to myślałem że wiesz jak się koduje LM i CAS to moduły w e60 LM to moduł świateł CAS to moduł Car Access System czyli moduł dostępu czy jakiś tak Man to plik w folderze WORK którym kodujesz przez ncs expert. Instrukcja na pierwszej str.
-
[E60] Kolory sprężyn
I oglądaj że dalej masz wypisane wszystkie sprężyny z różnymi kropkami do jednego modelu a raczej do wszystkich :wink:
-
Re: ciekaw funkcje e60
To akurat trzeba sprawdzić po nr. Vin lub zczytujac ncs-em Kolega raczej nie jest pierwszym właścicielem i dużo mogło być grzebane
-
[E60] Kolory sprężyn
Ciężki temat. Nie ma jako takiej rozpiski. Dużo zależy od wyposażenia. Najlepiej spisać kolory z tych co masz a jak montujesz nowe to loteria jak wysoko będzie stał
-
Re: ciekaw funkcje e60
Zczytujesz samochód przez LM i kodujesz pustym plikiem man moduł CAS
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Działam na tyle ile czasu mam :D jak narazie więcej części w garażu jak w samochodzie :wink: ale zawsze się coś skubnie tym bardziej że teraz robi się ciepło HKL działa przez can wiedz nawet bez kodowania powinna ruszyć ale żeby wszystkie ustawienia były zapisane w CAS i nawigacji trzeba dodać FA plus kodowanie otwierania z pilota.
-
xhp flashtool tuning skrzyni 6hp przez Smartphona
Dzięki, rozumiem. No myślę że przy moim ogierze szybkości stage 3 będzie nawet dosyć przyjemny :mrgreen:
-
xhp flashtool tuning skrzyni 6hp przez Smartphona
Eh no to będzie trzeba do kumpla jechać na weecken bo nie będę tak długo czekał aż sprzęt przyjdzie :mrgreen: Miałem zasilacz serwerowy ale nie miałem czasu go ogarnac a teraz stwierdziłem że kupię coś porządnego a nie będę pakować 70€ w części do składaka. Złoty środek? Opisz coś więcej :mrgreen: Jak dla mnie to jeszcze czarna magia. Na początek wgram Stage 3
-
xhp flashtool tuning skrzyni 6hp przez Smartphona
I ja (wreszcie) zakupiłem pełny pakiet Teraz wypadało by poszukać jakiegoś sprzętu do trzymania napięcia a jak wy sobie z tym poradziliscie? Znalazkem takie coś, oczywiście nie do jednorazowego użytku :wink: € 348,00 | 2018 fabrik shop 220 V Automatische Spannungs Regler MST-90 + (14 v/100A) nützlich für Programmierung Gewidmet netzteil https://s.click.aliexpress.com/e/chU1Hg0t
-
Re: ciekaw funkcje e60
Tak ale to zmiany były w dde zrobione a kolega ma ewidentnie zmiany zrobione w CAS
-
Re: ciekaw funkcje e60
Ja bym bardziej stawiał że to nie mapa została zmieniona tylko cas i dde Połącz się z samochodem przez LM i zakoduj pustym plikiem man cas tylko zapisz sobie go gdzieś wcześniej
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
I samochód wreszcie gotowy :cool2: Teraz mam nowy zderzak, wiazke pdc i 4x sensory Mpaket i nawet dali mi nowe Absorbery za które miałem zapłacić :D Wszystko fundowane przez ASO Tym razem dostałem x3 3.0i i muszę powiedzieć że trochę słaby silnik i duże spalanie na taką krowę http://i.nfhost.me/images/2019/02/26/IMG_20190225_174426.jpg Tu felgi na zimę, ładny grafit :cool2: http://i.nfhost.me/images/2019/03/01/Screenshot_20190301_074759.jpg No i zapomniałem napisać że softclose też jest zakupione i czeka na montaż Jeszcze nie wiem kiedy ja to wszystko zamontujesz :mrgreen: http://i.nfhost.me/images/2019/03/01/Screenshot_20190301_074747.jpg PS. Wkrótce wpadnie soft skrzyni od XHP flaschtool :cool2: I dysk twardy ssd do nawigacji
-
Zmiana AUX na AUX/USB w e90
No w buisnes się nie da. Tylko pro wiedz zostaje mulf lub Combox
-
Zmiana AUX na AUX/USB w e90
Muzykę możesz tylko importować a nie odtwarzać Do odtwarzania potrzebny mulf 2 high lub Combox z serii Exx z napisem BN2000
-
N52b30 temperatura oleju
Zczytaj błędy, jeśli termostat jest uszkodzony będzie w pamięci
-
E 61 2007 demontaż tylnego oparcia
Z tego co kojarzę jest identyczna
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
FLA działa i czyni swoją powinność :cool2: . Okazało się że lusterko które miałem wcześniej miało Funk 868 MHz i coś musiało się gryźć. http://i.nfhost.me/images/2019/02/21/IMG_20190221_075756.jpg Nie zwróciłem wcześniej na to uwagi a tym bardziej nie myślałem że dodadkowa opcja lusterka może zakłócać pracę FLA lub naprawdę jest walniete PS. Przyciemnianie lusterek też już zakodowane ze zmianą we wpisie nettodata. Teraz można ruszac na autostradę :cool2: Musiałem przerobić plik bo nie ma tej linijki widocznej do zmiany
-
E 61 2007 demontaż tylnego oparcia
https://www.newtis.info/tisv2/a/de/e61-520d-tou_200902/repair-manuals/52-seats-motorcycle-seat/52-26-rear-seat-through-loading-facility/DnPeWR4 Masz tu ładnie pokazane przecież :wink: Nie opiszę Ci dokładnie bo robiłem na szybko i nie pamiętam czy czasem za dużo nie rozebralem ale poodkrecalem wszystko od oparcia i odchylikem tylna cześć podłogi bagażnika po położeniu oparcia i odkrecalem śrubki (i tu nie pamiętam czy to trzeba było robić). Następnie silowalem się z wysunieciem jednej części oparcia w bok. Wszystko z montażem nowego zajęło mi jakieś 30 min Tylko że ja robiłem na odwrót. Najpierw lewe oparcie a później prawe :D