Treść opublikowana przez speed1211
-
520i Wymiana paska i rolki
Jesli masz pasek papy wody/pradnicy za paskiem sprezarki klimatyzacyjnej to musisz obie zdjac ale tez masz tam napinacz to tak samo bez problemowo powinno pujsc. Ja mam u siebie wszystko na jednym pasku troche platanina z zakladaniem ale nie jest zle :D
-
520i Wymiana paska i rolki
Napinacz tylko rozluzniasz kluczem, zdejmujesz stary i zakladasz nowy. Zrob sobie zdjecie przed, tak na wszelki wypadek :D nic trudnego :)
-
Road Map Europe Premium CIC 2014-1 - trefna wersja?!
Jedziesz do BMW albo jednego ze specjalistow z forum :cool2: Co mnie interesuje to jest mozliwosc zaktualizowania softu na odleglosc czy jest to zbyt ryzykowne? Jaki program bylby do tego potrzebny i kabel???
-
malowanie proszkowe felg
Wyglada profesjonalnie. Podane ceny, ladnie i jasno opisane. Jesli nie ma zlych opinni na ich temat to nawet sie nie zastanawiaj. Bedziesz miec pewnosc ze zrobia to dobrze :cool2:
-
Wydajność reflektorów xenon
Co do oslepiania to tez duzo zalezy kto co ma zalozone w tych lampach i o jakim koloze. To ze opel i vw ma lepsze systemy xenonowe to wiem z testow ale nawet jak BMW ma teoche gorsze to i tak duzo lepsze jak H4 i H7 :lol:
-
wymiana hamulcow
Patrzac sie na to co kupiles to cena wcale nie jest wysoka. Lepsze tarcze z ATE i mniej pylace klocki do tego wymiana 60 jurkow wiec nie jest zle :cool2:
-
malowanie proszkowe felg
Granulat uzywany do zdejmowania warstw laku jest dostosowany do materialu pod nim (jest bardziej miekki lub jego forma jest inna np. okragle, kanciaste itd.) wiec nie powinno nic uszkadzac co do temp. to niestety nic mi o tym nie wiadomo. Jest jeszcze opcja zdjecia chemicznego i polerki samego aluminium ale to bardziej retro :mrgreen:
-
wymiana hamulcow
Tego mi tutaj brakuje :) zbieznosc u mnie 25zł w monachium min.40€ :( Ja mialem tez wymieniac w polsce ale samochod przed granica mi wysiadl i dopiero po urlopie w drodze powrotnej odebralem :mrgreen: Ps. mysle ze za wymiane tarczy i hamulcy wiecej zaplacisz u nich ale sie zorientuj. Porownaj czesci na internecie + 60 za robocizne to bedziesz wiedziec gdzie taniej. Mi bardziej ATE pyla :D
-
wymiana hamulcow
Tylko nie daj sie naciagnac na nic wiecej! Tez dzisiaj widzialem ze maja ta akcje ale ja tam nie jezdze, w sklepie nic nigdy nie wiedza, w warsztacie nikt nie ma czasu odpowiedziec na pytanie, na oleju tak oszczedzaja ze ponizej min. nalewaja, czesci maja tylko te do wymiany na ktorych najwiecej zarabiaja a ja lubie miec wybor :mrgreen: Zajzyj jeszcze na PitStop.de bez akcji maja dobre kondycje. Ja placilem za tyl ATE 120€ (tył klocki) Tam podajesz na str. internetowej nr. vin i wyskakuje Ci cena i mozesz wybrac sobie termin. Hamulce do wyboru niestety tylko dwie ATE i jeszcze jakies tansze ale jakosci ATE
-
malowanie proszkowe felg
Kolory wybierasz z karty RAL to jedyne ograniczenie, do tego masz do wyboru czy z podkladem lub bez, bez polysku lub z dodatkowa warstwa klary (czy jak to sie nazywa, lak przezroczysty) dwukolorowe tez sa mozliwe. Lakierownie proszkowe jest dobre i bardzo odporne na czynniki chemiczne ale troche slabsze jesli chodzi o czynniki mechaniczne tu jest lak od lakiernika troche lepszy (miekszy) ale na felgi jak najbardziej do polecenia. :cool2: Stare warstwy laku sa zdejmowane mechanicznie lub chemicznie. Lekkie zadrapania powinno sie dac zakamuflowane przez nakladany proszek co do wiekszych uszkodzen musza byc dobrze zrobione (nie szpachlowane tylko na nowo wypenione aluminium)
-
wymiana hamulcow
60€ to dobra cena, jedz i daj sobie zrobic. Ja wymienialem teraz na TRW i jak narazie jestem zadowolony :) ori z przodu to jurid
-
Wydajność reflektorów xenon
Dostalem broszure z BMW i8. Sama broszura elegancko wykonana. Swiecaca okladka, gruby papier ale brak jakichkolwiek informacji o wyposazeniu i cenach :/ lekko tylko opisane co i jak i nic wiecej :|
-
Markery LED CREE H8 do e90 po lifcie
http://www.amazon.de/Eyourgifts-Xenon-Ersatz-Lampen-Birnen/dp/B00F3XBOSQ http://www.alibaba.com/showroom/kit-xenon-h8-30000k.html
-
NIEwiejskie ringi do e46 ;)
Te na samym dole to Lux H8 Amber. Ładne złote :D Ale u Ciebie H8 odpadaja. http://www.ebay.pl/itm/Lux-Amber-H8-BMW-/251402864880
-
Markery LED CREE H8 do e90 po lifcie
Zarowki xenonowe D1S sa montowane od 3/2005 wraz z ringami i zarowkami H8. Czy jest roznica budowy ringow na przelomie 2006/2007 to ciezko powiedziec bo do konca produkcji byla taka kombinacja (D1S/H8) Najlatwiej bedzie jak porownasz na Realoem czy nr. lampy przed i po tej dacie ('06/'07) czyms sie rozni. Jesli nie do drzwi otwarte.
-
Markery LED CREE H8 do e90 po lifcie
http://luxangeleyes.com/products/lux-h8-v4
-
BMW Navigation Road Map Europe NBT NEXT 2014-1
Platne, tylko Kia ma gratis na 5 Lat :mrgreen:
-
[e60] lampy lci - ringi
Teoretycznie masz swiatla dzienne. Prawnie w Polsce mozesz na nich jezdzic jesli masz naniesiony certyfikat E04 (bo samochod z holandi) i oznaczenie reflektora RL. Szkoda ze instrukcje obslugi masz po holendersku :) Prawdopodobnie zostalo to przeprogramowane lub byly wypuszczane juz z takim ustawieniem, poniewaz w holandji nie trzeba miec wlaczonych swiatel mijania lub dziennych w dzien Co do wpisu wyposazenia mysle ze go nie mialy poniewaz byl brak czujnika zmiezchu. Wiec dochodze do wniosku ze w holandi byly takie ustawienia seryjne.
-
[e60] lampy lci - ringi
No i wszystko jasne :mrgreen: Opcja wyposazenia S896A Tagfahrlichtschaltung Daytime driving light switch Jest to pozycja na przelaczniku swiatel dzieki ktorej jezdzisz caly czas na swiatlach mijania. Zapalaja sie po zapaleniu samochodu a wylaczaja po zgaszeniu dla wszystkich ktozy chca miec wlaczone swiatla i nie myslec o tym zeby je wlaczyc/wylaczyc :mrgreen: Wiec ja bym to nazwal: S896A Automatyczny wlacznik swiatla mijania :idea: http://www.bmwarchiv.de/vin/bx99705.pdf
-
Road Map Europe Premium CIC 2014-1 - trefna wersja?!
O.K. dzieki, z USB to kojaze ze trzeba aktualizowac ale ze angielsi to tak trzy po trzy umiem to dobrze tego nie zrozumialem :D :cool2:
-
Road Map Europe Premium CIC 2014-1 - trefna wersja?!
Pytanie bo nie jestem pewny czy dobrze zrozumialem. Posiadajac mape 2008 musze najpierw zrobic aktualizacje navi zeby wgrac mapke 2013/2014 tak? Z tego co wien nie byla nigdy aktualizowana hyba ze mozna to w ukrytym menu sprawdzic?
-
Road Map Europe Premium CIC 2014-1 - trefna wersja?!
Ja tez tego nadal nie zrozumialem :/ Przedewszystkim mapa z next nie podejdzie pod CIC (z tego co sie doczytaalem) bo za slaby Hardwar jest.
-
[e60] lampy lci - ringi
S522A Xenon-Licht Xenon Light S502A Scheinwerferreinigungsanlage. Headlight cleaning system Cos z Twoimi swiatlami nie tak, po vin-ie masz xenony czyli powinienes miec H8. http://www.bmwarchiv.de/vin/bx99750.pdf
-
E61 LCI 520D spóźniający się zegar
A w sterowniku pradu przy alternatoze jest taki rezonator kwarcowy?
-
Markery LED CREE H8 do e90 po lifcie
http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=6418&highlight=foglights Pierwsza i trzecia str. Ps. fajne ringi ma tutaj gosciu z tej strony, obydwa ladnie swieca :think: