Treść opublikowana przez speed1211
-
Bmw e61 535d 2004r, webasto
To działa tylko na zapłonie i chodzi tu o ogrzewanie postojowe które wykorzystuje ciepły płyn chłodniczy/silnik (to nie webasto). Działa tylko gdy dodatkowa pompka wody nie wyzionąła ducha :mrgreen:
-
E61 Dołożenie Blis
Jak chcesz inwestować to lepiej wpakować pieniądze w tempomat aktywny i grzanie postojowe, do tego FLA i lusterka z fotochromem no i fotele komforty z wentylacja i masażami :mrgreen:
-
Road Map EUROPE WEST & EAST Premium 2021-1
No właśnie czytałem na niemieckim forum że albo Update softu albo stare mapy :mrgreen: BMW szka kasy na starych perełkach :wink: Patrząc że mapy do ccc nie są już aktualizowane to może się zgadzać. Szukają oszczędności
-
E61 Dołożenie Blis
To w e60 tego nie było, lusterka z trujkatem są dopiero od FXX ale te nie pasują do E6x bo jest inny uchwyt ramienia Jedyne co było w e60 to asystent pasa ruchu ale tu cała szybę trzeba wymieniać
-
E61 Dołożenie Blis
A co to jest Blis?
-
Road Map EUROPE WEST & EAST Premium 2021-1
Zgadza się to że od wersji 2021 nie będzie już 3x USB?
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Nic się nie dzieje, przynajmniej w galerii można na luzie pogadać i wymienić się doświadczeniami :mrgreen: To N47 nie taki zły dla wariata :norty: Apacer, teraz siedzę w garażu i rozklejam wiazke z E60. Jak byś chciał kable z pompy ABS to mogę Ci podesłać, mam już chyba 4 :mrgreen: A co do nici to cały czas się zastanawiam, serce mówi oczarba a oczy że siwa :wink:
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Tak daleko nie myślałem bo silnik jak narazie w najlepszej kondycji ale jak pompa dobrze siedzi to będzie 535 :mrgreen: A ty swoją przekładałeś?
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
:roll2: :roll2: :roll2: no powiem że pomysł jest na 6 garów ale to tylko jak silnik padnie :mrgreen:
-
Połączenie klem plus i minus BMW e61
Napisz mi jakie masz kolory kabli dla repszego rozeznania
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Eee tam, co to za frajda kupić gotowe m-power, wtedy bym kupił warsztat i sam zrobił :mrgreen:
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
No narazie się wypstrykałem z kasy, do tego będą potrzebne inne tarcze, klocki, 2 komplety felg i opon wiedz koszt wyjdzie z 4k€ a tak potężnej sumy nie chce inwestować tylko w hamulce ale dzięki za propozycję, może kiedyś się do ciebie zgłoszę jak w lotka wygram :wink: :mrgreen:
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
4 tłoki fajnie, miałem kiedyś już chęć kupić złote ale nie wiem jak tüv by się na to patrzył bo adaptery potrzebne. Wlasnie poszukałem, dzięki. Widzę że nie odbiegnę zbyt bardzo od oryginalności :cool2:
-
Kodowanie MPM
No to się koduje pustym plikiem man. Jak nie pomoże to zczytaj błędy
-
E61 530d elektryczna klapa nie podnosi
Masz fa $316? Jaka masz datę produkcji? KGM był od 09/2005 Za kodowales też cas? Ostatnia mozliwosc to chyba uszkodzona wiązką klapy lub zamek
-
E61 530d elektryczna klapa nie podnosi
Może przeoczyłeś, jest zaraz nad KGM
-
E61 530d elektryczna klapa nie podnosi
Wszystkie E6x mają kbm :wink: Odpowiada za zamki i oświetlenie
-
E61 530d elektryczna klapa nie podnosi
Masz kbm :mrgreen:
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Właśnie wpadla mi Kiera w oko, co myślicie o siwym szwie i pasku na godzinie 12-tej. Jak dla mnie suptelnie z efektem wow Oczywiście bez reszty przeróbek, skóra też nie perforowana I jeszcze jedno pytanie, zna ktoś firmę która przerabia kierownicę, obszywa w normalnej kasie ale z laserowa dokładnością :mrgreen: chciał bym żeby wyszedł sztosik jak na tych fotach. L:wink:
-
E61 530d elektryczna klapa nie podnosi
Zakoduj kbm, CAS i kgm pustym plikiem man tylko zapisz je wcześniej
-
[ E60 3.0] Gaśniecie auta w czasie jazdy
@maciek114107 to może być wszystko. Na początek zczytac błędy inpa lub ista i dalej sie zastanawiać.
-
Niekontaktująca wtyczka czujnika PDC
Pdc dokładane? Dziwne bo te kable są dobrze związane ze sobą chyba że coś grzebałeś w bagażniku
-
Kodowanie MPM
Jeśli masz 2007 tak jak pod profilem to nie masz modułu mpm w bagażniku
-
E60 AHL StepperMoterBox 2
Czym zczytales te błędy? Zczytaj inpa i wstaw opis
-
Pytanie odnośnie katalogu części BMW
Podaj pełny vin lub sam sprawdź na leebmann24 , katalogi nie zawsze są poprawne. Lepiej sprawdzić np. Na leebmann24