Skocz do zawartości

speed1211

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez speed1211

  1. To działa tylko na zapłonie i chodzi tu o ogrzewanie postojowe które wykorzystuje ciepły płyn chłodniczy/silnik (to nie webasto). Działa tylko gdy dodatkowa pompka wody nie wyzionąła ducha :mrgreen:
  2. speed1211 odpowiedział(a) na orzel_man temat w E60, E61
    Jak chcesz inwestować to lepiej wpakować pieniądze w tempomat aktywny i grzanie postojowe, do tego FLA i lusterka z fotochromem no i fotele komforty z wentylacja i masażami :mrgreen:
  3. No właśnie czytałem na niemieckim forum że albo Update softu albo stare mapy :mrgreen: BMW szka kasy na starych perełkach :wink: Patrząc że mapy do ccc nie są już aktualizowane to może się zgadzać. Szukają oszczędności
  4. speed1211 odpowiedział(a) na orzel_man temat w E60, E61
    To w e60 tego nie było, lusterka z trujkatem są dopiero od FXX ale te nie pasują do E6x bo jest inny uchwyt ramienia Jedyne co było w e60 to asystent pasa ruchu ale tu cała szybę trzeba wymieniać
  5. speed1211 odpowiedział(a) na orzel_man temat w E60, E61
    A co to jest Blis?
  6. Zgadza się to że od wersji 2021 nie będzie już 3x USB?
  7. Nic się nie dzieje, przynajmniej w galerii można na luzie pogadać i wymienić się doświadczeniami :mrgreen: To N47 nie taki zły dla wariata :norty: Apacer, teraz siedzę w garażu i rozklejam wiazke z E60. Jak byś chciał kable z pompy ABS to mogę Ci podesłać, mam już chyba 4 :mrgreen: A co do nici to cały czas się zastanawiam, serce mówi oczarba a oczy że siwa :wink:
  8. Tak daleko nie myślałem bo silnik jak narazie w najlepszej kondycji ale jak pompa dobrze siedzi to będzie 535 :mrgreen: A ty swoją przekładałeś?
  9. :roll2: :roll2: :roll2: no powiem że pomysł jest na 6 garów ale to tylko jak silnik padnie :mrgreen:
  10. Napisz mi jakie masz kolory kabli dla repszego rozeznania
  11. Eee tam, co to za frajda kupić gotowe m-power, wtedy bym kupił warsztat i sam zrobił :mrgreen:
  12. No narazie się wypstrykałem z kasy, do tego będą potrzebne inne tarcze, klocki, 2 komplety felg i opon wiedz koszt wyjdzie z 4k€ a tak potężnej sumy nie chce inwestować tylko w hamulce ale dzięki za propozycję, może kiedyś się do ciebie zgłoszę jak w lotka wygram :wink: :mrgreen:
  13. 4 tłoki fajnie, miałem kiedyś już chęć kupić złote ale nie wiem jak tüv by się na to patrzył bo adaptery potrzebne. Wlasnie poszukałem, dzięki. Widzę że nie odbiegnę zbyt bardzo od oryginalności :cool2:
  14. speed1211 odpowiedział(a) na Sajlong temat w E60, E61
    No to się koduje pustym plikiem man. Jak nie pomoże to zczytaj błędy
  15. Masz fa $316? Jaka masz datę produkcji? KGM był od 09/2005 Za kodowales też cas? Ostatnia mozliwosc to chyba uszkodzona wiązką klapy lub zamek
  16. Może przeoczyłeś, jest zaraz nad KGM
  17. Wszystkie E6x mają kbm :wink: Odpowiada za zamki i oświetlenie
  18. Masz kbm :mrgreen:
  19. Właśnie wpadla mi Kiera w oko, co myślicie o siwym szwie i pasku na godzinie 12-tej. Jak dla mnie suptelnie z efektem wow Oczywiście bez reszty przeróbek, skóra też nie perforowana I jeszcze jedno pytanie, zna ktoś firmę która przerabia kierownicę, obszywa w normalnej kasie ale z laserowa dokładnością :mrgreen: chciał bym żeby wyszedł sztosik jak na tych fotach. L:wink:
  20. Zakoduj kbm, CAS i kgm pustym plikiem man tylko zapisz je wcześniej
  21. @maciek114107 to może być wszystko. Na początek zczytac błędy inpa lub ista i dalej sie zastanawiać.
  22. Pdc dokładane? Dziwne bo te kable są dobrze związane ze sobą chyba że coś grzebałeś w bagażniku
  23. speed1211 odpowiedział(a) na Sajlong temat w E60, E61
    Jeśli masz 2007 tak jak pod profilem to nie masz modułu mpm w bagażniku
  24. Czym zczytales te błędy? Zczytaj inpa i wstaw opis
  25. Podaj pełny vin lub sam sprawdź na leebmann24 , katalogi nie zawsze są poprawne. Lepiej sprawdzić np. Na leebmann24

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.