Treść opublikowana przez Mariusz040
-
BMW E92 WBAWD71080P076236
Mariusz040 odpowiedział(a) na Slizu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMaska krzywo leży. Ponadto 335d na takim wyposażeniu ie idzie w parze z cenę 60+tyś PLN.
-
bmw F10 528i WBAXH31040DX37540
Mariusz040 odpowiedział(a) na olopikolo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMiałeś rację Randall :) Dla mnie troszkę olewcze podejście, bo jeżeli jedziemy obejrzeć samochodów, który ma x km a na miejscu zastajemy przebieg sporo wyższy to taki troszkę niesmak. Sami wiecie, że tutaj takie rzeczy na forum się zdarzają, ale to dotyczy samochodów od naszych "przedsiębiorców" a nie jak pisał Randall od BMW czy od takiego poważnego dealera jak ten. Troszkę to psuje wizerunek, ale widać można sobie na to pozwolić. Cieszę się, ze poszło w tej kasie czy podobnej :)
-
bmw F10 528i WBAXH31040DX37540
Mariusz040 odpowiedział(a) na olopikolo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa podstawie tego, że podsumowałem fakty? Są nieścisłości w ogłoszeniu jak i historii auta. Samochód nie jest ich tylko pewnie są komisem/pośrednikiem w tym wypadku, ale to nie zmienia faktu, że takie rzeczy na tym poziomie nie powinny mieć miejsca.
-
bmw F10 528i WBAXH31040DX37540
Mariusz040 odpowiedział(a) na olopikolo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNieźle. Zresztą przez ponad 2 lata zrobił 15, teraz w kilka miesięcy 15. Pojechali zrobili serwis a potem przebieg w tył. Rzadko takich fachowców się spotyka :norty: Brawo DRAY :cool2: @Może i się pomylili przy pisaniu, ale to chyba mało prawdopodobne, się okaże :) Zobaczcie tylko, że napisali, że pochodzenie Niemcy a jest Hiszpania. Druga sprawa ten przebieg. Trzecia to spora cena i wymaga się by było wszystko w jak najlepszym porządku. Dzwoń się i pytaj ilu miało wcześniej właścicieli, skąd jest, jaki ma obecnie przebieg itd. olopikolo nie chodzi już o cofnięcie bo nawet jak cofnął o te 20tyś to jest to praktycznie bez znaczenia, ale kombinatorstwo właściciela przednie...
-
bmw F10 528i WBAXH31040DX37540
Mariusz040 odpowiedział(a) na olopikolo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMasz rację, na szybko spojrzałem i tak to odebrałem. Nie mniej jednak oferta tego dealera jest imponująca: http://pmgmoto.otomoto.pl. Panowie w krawatach, a poziom standardowy czyli...
-
bmw F10 528i WBAXH31040DX37540
Mariusz040 odpowiedział(a) na olopikolo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle nawaliłeś tych emotikonek :) DRAY proszę oferta dealera z Premium Selection, objęte ilomaś tam pakietami i przebieg jest cofany? No ludzie... Z drugiej strony jak pójdzie klient do BMW to nawet nie podejrzewa, że taka rzecz może wystąpić. Masakra :mad2: @edit olopikolo jak to jest, że wczoraj wrzucasz e39 do oceny a dziś chcesz kupić F10 za prawie 200k? Jeżeli serio rozglądasz się za F10 28i z ori przebiegiem to zapraszam na PM.
-
bmw F10 528i WBAXH31040DX37540
Mariusz040 odpowiedział(a) na olopikolo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyposażenie bardzo mocne. Auto wygląda na fotach OK, przebieg rzeczywiście mało spotykany. Jest opcja, że ktoś był dosyć dziwny i kupił auto za 300k by jeździć 5km dziennie albo kupił ją dealer i stoi już u nich rok czy więcej. Jak auto nieruszane stoi tyle czasu to średnio dobrze. Nie mniej jednak wygląda bardzo ładnie, ale ma tez w pełni adekwatną cenę. Troszkę oszukują w ogłoszeniu, bo pochodzenie może i jest Niemcy, ale auto na rynek Hiszpański. Praktycznie każde BMW pochodzi z Niemiec, ale akurat to od razu po wyprodukowaniu pojechało do Hiszpanii i Hiszpania powinna być jako kraj pochodzenia. Troszkę nam się w Polsce to gorzej kojarzy, dlatego przeinaczyli taką informację.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Mariusz040 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo tak, ale i tak wszystkich nie znajdziesz. Znajdziesz tylko takie samochody, które miały wcześniej aukcję i ktoś do picowania kupił je z aukcji. Jak zostały kupione poza aukcją to google nic Ci już nie pomoże, ewentualnie tylko raport z autochecka. Na coparcie często można dorwać auto w dobrej cenie, ale jak teraz patrzę to 80% jest już ponaciągana także ciężko temat. Jak zerkam bmw/audi to na dzień warte licytacji są może 1-2, góra 3 samochody. Jak szukasz czegoś konkretnego i chcesz takie a nie inne wyposażenie to niestety, ale dużo czasu upłynie zanim uda się coś kupić. Polecam obczaić iaai jeszcze.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Mariusz040 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzasami masz wpisane Insurance jako sellera, ale rzadko. Trzeba chyba do nich pisać zapytanie, ale nie wiadomo czy odpowiadają ;)
-
F10 520d WBAFW110X0C644016
Mariusz040 odpowiedział(a) na MD36 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajpewniej coś w tym stylu, bo przeważnie jest taka sytuacja przy tak absurdalnych pieniądzach. Nie szukać w ten sposób samochodów! Polecam pierwszy link z mojego podpisu!
-
BMW 335i vs Nissan 370z vs Subaru wrx sti vs Ford focus rs
Kurczę szczerze powiem, że ja przepaści w designie nie odczuwam. Miałem A5 i e92 i w sumie w stosunku do ceny wybrałbym BMW. Dla A5 taki plus, że jest tego na drogach znacznie mniej i jadąc nim można się poczuć "bardziej wyjątkowym" :mrgreen: Oczywiście jeżeli kogoś to obchodzi i samochód zmienia jego postrzeganie otoczenia.
-
F11 535d c890749
Mariusz040 odpowiedział(a) na trakerr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiężko Ci będzie niestety znaleźć kogoś kto pojedzie i Ci to obejrzy. Powiem Ci jak to jest z mojego doświadczenia. Niemiec jak zrobił 80tyś przez pierwszy rok. Nie jest to nic dziwnego, bo takie samochody potrafią tam zrobić znacznie więcej. Potem zupełna cisza i nagle pojawia się odczyt z kluczyka. Bardzo częśto zagrywka tak samo jak wymiana żarówki itp. aby tylko coś wbić do systemu. Jeżeli Niemiec utrzymywał interwały jak na początku to ona teraz powinna mieć grubo ponad 300 tyś. Czy tak ma czy nie to już się raczej nie dowiesz. Zobacz ile kosztuje tak grubo wypasione F11 w Niemczech z przelotem poniżej 200k, dolicz 10-12tyś zarobku handlarza, 1500 na transport i zobacz czy to jest realne. Oczywiście mógł je dorwać coś tam poniżej rynkowej, ale na ogół tak się nie robi bo i tak za mało się zarabia. Dodam, że jeszcze że pisanie umowy na Niemca jest nielegalne i w razie jakiegokolwiek problemu odpowiedzialność ponosisz tylko TY. Jak chcesz spać spokojnie i wiedzieć czym jeździsz to sobie to odpuść. Z drugiej strony piękne auto w dobrej cenie, ładniejszego za te pieniądze nie kupisz. Zależy jak podchodzisz do sprawy.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Mariusz040 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzed picowaniem też są znikome przecież :D Tak apropo do picowania jutro leci fajna S5, WIT 24k USD :mrgreen: http://www.copart.com/us/Lot/26030675 A tutaj przed tym zanim trafiła w ręce naszych speców od grubego detailingu :mad2: :norty: http://www.salvagedb.com/salvagecarphoto?q=WAUCGAFR7EA039803&hash=eb5e4af3e5be35e0a5b8c59277576afd34b021356b817b36d4595963
-
BMW E92 2008 320i, VIN WBAWA71080J004609
Mariusz040 odpowiedział(a) na mckk_ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa nie rozumiem tych sprzedawców. Jeżeli nie chce wykazać trochę dobrej woli i wysiłku to niech nie sprzedaje samochodu! Dziwne, że ludzie chcą się jak najwięcej dowiedzieć przed przyjazdem jak mają do wyłożenia kilkadziesiąt tysięcy? Jeżeli oferuje komuś samochód to z góry mówię, że mogę zrobić prezentację auta wideo+pomiar lakieru i wysłać wszystko jako film. To jest 10-15 minut roboty. Wiedział cokolwiek o stanie blacharskim tego samochodu?
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Mariusz040 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzujniki TPM'u to nawet w porcie się potrafią zgubić. Nie ma się co dziwić, bo chyba używki kosztują ~200PLN za sztukę. W F30 na szczęście są ;) Znajomy kupił F10 z insury. Na zdjęciach w NJ było OK, a na fotach z Bremerhaven po ocleniu nie było kapsli (brak czujników zobaczył dopiero w PL). Oczywiście uciekły same ;)
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Mariusz040 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOprócz ustawienia koła to nic nie mieli, bo założyli wszystkie elementy, które zdjęła ubezpieczalnia. Na fotach wyglądał bardzo ładnie. Kupowałem z myślą jazdy samemu, więc szukałem czegoś lekko uszkodzonego. Dolar był <3.00 także mogłem szaleć :) Jedyną rzeczą, która mnie zaskoczyła to ten wspomniany wahacz także pisałem, że z kołem mogło być coś nie tak. Poza tym wszystko wyglądało jak fabryka łącznie ze śrubami w zawieszeniu itd. @KW_ Wtedy jak kupowałem to ja byłem bardzo mało obeznany w temacie USA i bazowałem na tym co powiedziała mi firma, która mi pomagała. Teraz przypuszczam, że mógłbym się z nimi zamienić :norty: Troszkę cholera wizualnie to brzydko wygląda, ale źle nie jest.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Mariusz040 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKW_ to moje auto :) No jak piszesz ja kupiłem na podstawie zdjęć z pierwszej aukcji (nie znałem do końca realiów garaży w usa wtedy). Zdziwiłem się po przyjściu auta, bo jeden wahacz był walnięty (tuleja była skrzywiona). Poza tym wszystko prosto i bez problemu, widać że nic nie ruszane. Pisałem o tym wahaczu houdiniemu, teraz wiem dlaczego tak jest. Nie mniej jednak to nic poważnego, bo chłopaki między aukcją zmienili uszkodzone elementy zawieszenia by auto stało ładnie. Pozdrawiam
-
F30 FL - oficjalne zdjęcia
Zmian. Przy tym licie podczas jazdy jak będę się wymijał z F30 to podejrzewam ciężko mi będzie zobaczyć czy jest lci czy nie. No może dzięki lampom będzie to łatwo zobaczyć, poza tym niewiele się zmieniło. Nikt nie oczekiwał dużych zmian, ale wiele rzeczy których można było się spodziewać się nie pojawiło. Pisane to już było chyba 1 czy 2 stronie.
-
F30 FL - oficjalne zdjęcia
Chodziło mi tylko o to, że króluje marketing. Ten sam silnik ma 180KM i 250KM, z tym że za ten mocniejszy trzeba dopłacić bardzo dużo kasy. BMW w tym samym silniku robi inny program i wciska go klientom jako auto dużo lepsze i warte dopłacenia kasy. 28i odniósł duży sukces, ale marketingowy pomyśleli, że napis 30i jeszcze bardziej pobudzi klientelę. Nie ma się co dziwić, bo od zawsze było to 3.0 a to jednak budzi prestiż. Po prostu robią ludzi w... :D Sam się połasiłem na N20 :norty: Zresztą ten cały lift F30 to tak samo tylko marketing. Będą wciskać klientom nowe auto a wygląda ono praktycznie tak samo jak poprzednie. Kasa zaoszczędzona, efekt pewnie taki sam.
-
F30 FL - oficjalne zdjęcia
Takim tokiem myślenia to niedługo będzie wersja 350i czy więcej. Kiedyś miało to rozsądne odzwierciedlenia, dziś tylko mocno obeznani w temacie wiedzą co do czego jest. Marketing ponad wszystko tak jak napisał ras.
-
Obniżenie zawieszenia
Grubo :shock: Jak tym jeździć?
-
Jaki silnik do e90?
A4 B8 jest przecież odpowiednikiem e90 i na pewno wiele osób Ci powie, że jest nawet lepsze. Ja Ci tego nie powiem. 45tyś to trochę skąpo jak na dobre e90 LCI. Oczywiście można dorwać jakiegoś golasa z wkładem, ale nie licz na to, że kupisz coś fajnego i nic nie dołożysz po zakupie. Zapewne na naszych portalach ogłoszeniowych możesz przebierać w ofertach, ale to wiele nie znaczy :) Jeżeli nie musisz mieć wielu bajerów, skór czy navi to jest szansa zakupić coś z czego będziesz się ciszył także szukaj. Z zewnątrz jest to bardzo ładny samochód, moim zdaniem w tej półce nie znajdziesz nic lepszego.
-
Kupuje F30-pierwsze BMW-trudny wpis
Porównujemy N20 do N47 takie dane znalazłem: N20 245 KM 350 Nm przy 1250-4800 obr/min N47 184 KM 380 Nm przy 1750-2750 obr/min 30Nm na korzyść diesla, ale moment lepiej poprowadzony w benzynie, turbo czyni cuda ;)
-
Kupuje F30-pierwsze BMW-trudny wpis
No właśnie po to wrzuciłem te dwa zdjęcia by pokazać, że przy rozsądnej jeździe spalanie nie jest wyższe. Mam 8.3l w 528i. Średnia ze spalania 320d w takich warunkach na pewno będzie oscylować na poziomie 6.5l prawda? Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że tutaj mamy 35% więcej mocy. W stosunku do mocy benzyna wypada lepiej :shock: Oczywiście jeździłem na comfort, eko nigdy nie wrzucam.
-
Kupuje F30-pierwsze BMW-trudny wpis
Miałem zarzucić z F30, ale dziś jej nie ruszałem. Spalania z F10 528i N20. Silnik to samo, ale samochód większy i cięższy. Powrót drogami powiatowymi (70-80km/h), kilka skrzyżowań, bez szarpania: http://s10.ifotos.pl/img/201507110_waeqqaq.jpg Jazda 60% miasto, 40% trasa. W trasie najczęściej dosyć szybko i często wyprzedzania z gazem prawie w podłodze. Jak widać dystans kilkuset km. Przepraszam za prześwietlone zdjęcie, ale robiłem w czasie jazdy :D http://s10.ifotos.pl/img/201507101_wawpphp.jpg Postawcie teraz diesla o mocy 250KM i powiedzcie ile spala ;)