Treść opublikowana przez kkamo84
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Wszystko zobaczą :mrgreen: to tylko woda :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
przeglądając różne galerię nie widziałem u nikogo w E90 w wyposażeniu auta takiej oto przydatnej opcji w bagażniku :) http://i.imgur.com/Xv3TDf0.jpg http://i.imgur.com/kiGvLbt.jpg http://i.imgur.com/e3qrwoM.jpg w pewnym sensie to mam unikatowe wyposażenie chyba? :D Przydatna opcja. Czy ma ktoś z Was coś takiego, lub widział wcześniej u kogoś? Chciałbym wiedzieć czy to było seryjne wyposażenie, czy może ktoś sobie wcześniej dokładał? :)
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Jeśli z tylko z tych dwóch to zdecydowanie pozycja nr.2
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Dla mnie nie ma żadnego problemu. Zdrówka życzę. Pozdr.
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
Chyba na następny sezon będę rozglądam się za takimi felgami :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
będzie dobrze :mrgreen: musi :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Panowie niedługo założę i wtedy się okaże jak to wszystko razem będzie wyglądało, bo wleci też od razu pare innych modów :) może na początku następnego tygodnia uda mi się wszystko ogarnąć. Poczekajmy z oceną na efekt końcowy :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
w razie co jak bym się zdecydował na zgrzanie masz pomysł gdzie można to zrobić ?
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Od dołu dokładki mają dziury na wkręty do zderzaka, a poza tym taśmą dwustronną akrylową firmy 3m. Myślę, że powinno być :cool2: Narazię tak zrobię raczej, bo ze zgrzewaniem sam sobie nie poradzę... po za tym zgrzewanie to raczej na stałe już?
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
:mrgreen: Właśnie podobnie myślę, za dużo tego M u nas :duh: co prawda nie mowię, że m pak mi się nie podoba, ale to jest jakaś alternatywa :) zobaczymy jak to będzie wyglądało po założeniu i dobrym spasowaniu :)
-
E46 330Ci weekendowy potworek
Miałem e30 w identycznym kolorze, tylko 325i. Powróciły wspomienia :)
-
bbrys E90 320d - Sprzedana
Trochę rozpierdziel w garazu :mrgreen: Powiem Ci efekt super. Dużo pracy włożyłeś. Tylko najgorsze jest to, że wnętrze tak szybko się brudzi :) Ogólnie bardzo fajne auto. Będę miał takie paski :mrgreen:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Dla niektórych wioska jest same posiadanie marki BMW, wiec to kwestia sporna. :mrgreen:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
No sam nie wiem :) M paku nie zaloze narazie Napewno. Nie widzi mi sie to. Dokładki już pomalowane, więc założę. Zobaczymy jak to wszystko się dokładnie spasuje, wydaje mi się że będzie dużo lepiej wtedy. Jak mi się nie będzie podobało to zawsze mogę zdjąć przecież. Przyjdzie jeszcze jedna paczka, to wszystko razem.zaloze I wtedy zobaczymy jak to bedzie wyglądało.
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Nie zasmucajcie mnie :D dla mnie wygląda o dużo lepiej niz z normalnym zderzakiem. Generalnie to tylko przymiarka i nie jest dopasowane wszystko jak trzeba. Napewno jak założę będzie inaczej całkiem. Następne zdjęcia będą jak już ogarnie wszystko do końca.
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Witam, dziś pomalowałem, wyschły i zrobiłem przymiarkę :) wygląda to tak :) http://i.imgur.com/b6stsjT.jpg http://i.imgur.com/WnwB5p4.jpg w tygodniu założę już na stałe. Myślę, że przód dużo fajniej się prezentuję. Co myślicie?
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
I już wiem, że też to zrobię. Super auto! Pozdr.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Hmm czego tu sie spodziewać :mrgreen:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Prosty jak drut, nie wiem co w tym skomplikowanego? Podstopnica została sprzedana błyskawicznie, także już kolega nie musisz się zastanawiać :duh: może ktoś jest chętny na nadkola do zderzaka M-Pakiet w bardzo dobrym stanie za 100 złotych oddam obie strony :D Mi lepiej dorzuć cos do przesyłki od siebie :norty:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Czyli robie jak powyżej opisałem I wzór nr.7. Dzieki.bardzo za pomoc w podjęciu decyzji :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Dzieki :D Ewentualnie podpowiedz mi jeszcze ktory wzór na lusterka z tej strony http://www.next-generation.pl/wzornik 7?
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Poczekaj troszkę to zobaczysz efekt końcowy po malowaniu listw w czarny połysk i nakładek na lusterka Carbon Performance oraz kierownicy Performance w Alcantarze a wtedy zdecydujesz czy blenda Performance czy M-ka a gałkę to zmień na Performance i będzie miodzio. :D Czyli co najlepiej na chwilę obecną listwy pomalowac w połysk razem z blenda kierownicy I gałka zmiany biegow, lusterka hydrografika bmw performance?. Z czasem obszyje kiere na wzór M.I powinno być ok tak?
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Z tym ze juz nie chciałem wymieniac nerek narazie. Chciałem zeby wlasnie tak zostalo. Z tego wszystkiego to chyba wroce do pierwszego swojego pomysłu czyli folia 3m di noc czarny mat carbon wszystkie listwy, blenda kierownicy + lusterka? Z czasem zmienie gałkę biegow na jakąś inna bo mam zwykła srebrna. Druga wersja to wlasnie listwy w polysk I lusterka w razie co srebrne, lub na lusterka hydrografika w jakis wzór carbonu? Zwariowalem...
-
e90 320d by kaail nowa końcówka i heble str 8
Pozazdrościć wytrwałości :) Ja na szczęście mam go w wyposażeniu :mrgreen:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
To może tak będzie łatwiej? Koła i Nerka jest w macie. Lusterka bym.zrobił w czarny mat, a listwy w piano Black? Jak myślicie będzie ok? Czy lusterka zostawić w srebrnym kolorze?