Treść opublikowana przez kkamo84
-
e91 berlin WBAUX11040A687220
kkamo84 odpowiedział(a) na miskulecka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHe śmieszy mnie to jak ktoś pisze ze po dziurkach w kierownicy mozna stwierdzić ze od razu walona i nie wiadomo co :duh:
-
E92 335i - Sabbath
Fajna galeria :) Serce auta :shock: :cool2: Jedyne co mi się nie podoba to te listwy ozdobne wnetrza, ale to Twoje autko :)
-
Kierownica lci do prelci
Jaka w końcu kupiłeś? Wrzuć zdjęcie na aucie już :)
-
Owieczkowa Bunia E90 320i
Te felgi nie pasują w ogóle do tego auta. Moim skromnym zdaniem oczywiście. Najważniejsze żeby Tobie się podobało, to Twój samochód :cool2:
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
Fura naprawdę gangster :) Ostatnie zdjęcie mi się podoba :cool2:
-
Problem z tylną klapą w bmw e90 sedan.
Przyczyną tak na mój chłopski rozum może być czujnik zamknięcia klapy. Spróbuj wyregulować klapę tak żeby mniej odstawala. Powinno pomóc.
-
Problem z tylną klapą w bmw e90 sedan.
Poszukaj. Bylo juz duzo o tym.
-
Owieczkowa Bunia E90 320i
Fajnie, że lci :cool2: Ale środek i felga tak jakby nie do tego auta...
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Batmobile :mrgreen: Może i ja się skuszę na spota. :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Powiem szczerze, że nie posiadam niestety lustrzanki, zdjęcia robię telefonem, więc o jakiejś super jakości możemy zapomnieć niestety. Ale postaram się coś zrobić z bliska. Wyślij mi mail na priv to Ci podesle więcej fotek kolego.
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
W związku z tym, że dostałem parę wiadomości priv odnośnie hydrografiki opisze to w temacie, żeby wszystko było jasne :) Jak to robiłem? Z hydrografiki skorzystałem tylko na dokladkach lusterek, listwy wewnętrzne są lakierowane. :) Gdzie to robiłem? Tu mogę polecić kolegę z forum next-generatin. Po demontarzu wysłałem listwy kurierem i czekałem aż przyjdą spowrotem :) tu macie strone z kontaktem do Pana Marcina w razie gdybyście chcieli dowiedzieć się coś więcej na ten temat. http://www.next-generation.pl/ Ile kosztowało? To już jest mailowo, lub telefonicznie ustalane :) ale nie są to jakieś kosmiczne ceny :wink: Co prawda miałem przygodę, ale Pan Marcin bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy i nie ma tematu już. Jakby się ktoś zastanawiał nad czymś takim, to niech się nie zastanawia tylko pisze do Pana Marcina, ustala termin i się cieszy z dobrej roboty. :) Żeby nie było to nie reklama, ale odpowiedź na pytania.
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Dzięki bardzo. :) trafiłem z tym modem bo każdemu widzę się podoba :)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Szacunek dla Ciebie i auta. Super opis i mody jakie zrobiłeś :cool2: Miałeś zaparcie chłopie :D
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Też fajnie to wygląda :cool2: ale pewnie też nie mało kosztuje? :wink:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Fajnie, że wam się podoba :) Powoli myślę o czymś jeszcze :mrgreen: wciąga to :)
-
Kierownica lci do prelci
Ta z tego linku http://allegro.pl/bmw-e-90-91-92-93-e87-x1-pikowana-i4066922410.html jest jak kierownica M pakiet tylko ma blende od sportowej, więc wychodzi tak jak chcesz. Tylko poduche trzeba dokupić. Blende zrobisz w piano i będzie :cool2:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Wielkie dzięki. Wypróbuję i dam znać czy zdaje egzamin :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Pasuje. Zamowie go i wypróbuję :) Może jeszcze jakąś ściereczkę do niego polecisz?
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Dziękuję Kolego Udało mi się zarejestrować, także powiem, że też jestem zainteresoany zakupem tylnych lamp Black Line do E90 2005 rok. Proszę o informację co do dalszego postępowania- gdzie zrobić przelew i na jaka kwotę. Pozdrawiam Nie ma za co :) Trzeba sobie pomagać :cool2:
-
E90 320i 2005 - Dawidzio83
Faktycznie golas. Ale zawsze możesz sam dużo zmienić :) Z tego co kojarzę to jest sporo takich aut na forum co było kiedyś gole, poprzez mody już nie są. :D Najlepszy kolor. :cool2:
-
Wymiana emblematu w kierownicy
Właśnie po to jest forum, żeby sobie pomagać :) Kaail :cool2:
-
Kierownica lci do prelci
Kierownica m ma bicepsy i jest po części perforowana. Podobno lepsza w dotyku :mrgreen:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Masz może coś godnego do polecenia? Jakiś link do strony żeby coś kupić takiego? No i jakąś ściereczkę do tego od razu? :) żeby też cena nie zabiła bo to tylko listwy. :)
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Mariusz prośba Poczekajcie do jutra wieczora z zakończeniem listy. Kolega z innego forum jutro ma się dopisać. Pisze w jego imieniu. Pozdrawiam
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Lepiej pomyślcie o jakimś prezencie dla Mariusza i jego Żony przede wszystkim, a nie gratisach dla was. :) Te lampy Mariusz w sumie na dobrą sprawę załatwia jak by nie było DUŻO taniej niż normalnie i niech to będzie w pewnym sensie gratis jakis :mrgreen: Bardzo dobry pomysł z tym prezentem dla Mariusza i jego Małżonki.Trzeba się skrzyknąć na PW i pomyśleć o jakiejś niespodziance dla nich.Żartowałem z tymi gratisami... Może coś nowego z pakietu performance :mrgreen: Napewno by się ucieszył :mrgreen: