Treść opublikowana przez kkamo84
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
To prawda ale może będziesz przejazdem w pobliżu to wpadaj na pogaduchy :D Co prawda tamte okolice nigdy nie po drodze, ale może kiedyś będzie się przyjeżdżać :D
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Mi osobiście podobają się te paski. Tylko właśnie sam nie wiem czy to nie wioska. Tak czy tak zamówiłem. Założę i wtedy stwierdzenie jak jest naprawdę :mrgreen:
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
od razu inne auto :) ja jednak zdecydowałem się na ori black line. Co do listew wew.to ja chyba zdecyduje się też na piano, ale jak już to zrobię to hydrografiką. Aaa Pozazdrościć dziadka :mrgreen:
-
Problem pod maska ... rura do filtra powietrza wypada.
nic nie widać, popraw zdjęcie
-
e90 320d by kaail nowa końcówka i heble str 8
bardzo podobne do moich :mrgreen: dużo się nie pomyliłem zgadując jakie :D
-
e90 320d by kaail nowa końcówka i heble str 8
moje 18 :) a Ty wyjaw już tą wielką tajemnicę :mrgreen:
-
e90 320d by kaail nowa końcówka i heble str 8
może te? :mrgreen: http://i.imgur.com/CsH0LC7.jpg
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Piękna!!!!
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
na spocik to i ja bym wpadł do was, ale trochę daleko :)
-
e90 320d by kaail nowa końcówka i heble str 8
też czekam na lampy :mrgreen: aa jaki to słuszny model do e 90? :D
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
- [BMW E91 320D LCI] choinkowe autko [SPRZEDANE]
Aaa jak wygląda na dzień dzisiejszy? :)- [BMW E91 320D LCI] choinkowe autko [SPRZEDANE]
Coś w tym jest :D- E91 330xd LeMans Blau - chip w GCS Tuning (s. 3)
Tez czekam na Black line :mrgreen: Najładniejszy kolor moim zdaniem i jeszcze m pak :cool2: pozazdroscic :)- [BMW E91 320D LCI] choinkowe autko [SPRZEDANE]
Też się zastanawiam nad tymi naklejkami. Z tym, że sam nie wiem czy to nie wioska juz?- Odpalanie E90 320d 163km problem (FILM)
Nic nie powinno się stać. Jeśli Ci to nie przeszkadza, że Twoje auto chodzi jak traktor przy odpalaniu. :mrgreen: Z tego co mi wiadomo to standardowa usterka. Wymieniasz najpierw świece. Jeśli po wymianie dalej na kompie pokazuje , że są spalone, to wymieniasz sterownik i wszystko powinno byc :cool2:- E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
kkamo84 100%- Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
dzięki :mrgreen: polecam każdemu tą zmianę :)- Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Czekają na pomalowanie. Lakier zamówiony. Ale chyba założę dopiero razem ze zmianą kółek, bo do 16 tak średnio to będzie pasować :D http://i.imgur.com/20wVEFQ.jpg- E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Ja myślę że idealnie do niebieskiego pasują Black line :) Kiedy ruszamy z następną turą? :mrgreen:- Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Szczerze to w realu dużo lepiej to wygląda niż na zdjęciach :)- Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Umyta :D a tak wygląda czysta dupka :mrgreen: http://i.imgur.com/96MkF3o.jpg http://i.imgur.com/4IjIz4x.jpg http://i.imgur.com/YJThonI.jpg http://i.imgur.com/Jcc17av.jpg- Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
:)- E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
To zależy czy byłeś grzeczny :mrgreen: Bardzo ładnie wyszło, niech każdy pochwali się po instalacji w aucie nowych lamp. Czerwony jak nie byłem to już będę grzeczny :mrgreen:- E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Przy każdym zamówieniu są gratisy? :mrgreen: :mrgreen: - [BMW E91 320D LCI] choinkowe autko [SPRZEDANE]
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.