Treść opublikowana przez kkamo84
-
[N47] Trzęsie po odpaleniu rano, nierówna praca przez chwilę
Mój silnik m47. Podobne oznaki. Przy niskich temperaturach i zimnym silniku przy odpaleniu delikatnie zabuja, tak 3 sekundy i dalej jest ok. W tygodniu będę sprawdzał na kompie.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Jak przedmówca :)
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
Założyłeś już lampy? interesuje mnie ten temat. :D A co do nakładki na zderzak to dużo z tym roboty?
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
już czytałem i dlatego się zastanawiam pomiędzy tymi końcówkami a tłumikiem :oops: :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
heh to mi ułatwiłeś :D Ty masz tą z serii black line? Jeszcze pytanie końcówka nie zmienia dzwięku wydechu? Ogólnie co jest łatwiejsze w montażu? Końcówka czy tłumik rm3? Bo koszty widzę takie same praktycznie... Fajnie by było zobaczyć to na zdjęciach porównawczych :D
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
ok. Czekam na info:) a może macie pomysł na to viewtopic.php?f=99&t=238834 sorry ze zaśmiecam wątek :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
czyli ta będzie pasować? :D http://new.ulter.com.pl/offer/endings/double/382 masz jakieś foto jak to u Ciebie wygląda? :) Już sam nie wiem co będzie lepsze ta końcówka, czy tłumik RM3? Lampy po prostu całe czerwone mi się nie podobają :) jak coś to tylko na ciemno ten jasny element.
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
powiesz mi która końcówka będzie mi pasować? Jaka średnica? 70, czy 90? Jaką Ty zakładałeś? Masz jakieś zdjęcia? Możesz coś na pw podesłać? Co do foli na lampach to napewno nie czerwona...
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
planowane najbliższe mody: 1.Napewno wymiana kocówki wydechu, bo moja wygląda jak w starym autobusie :) http://i.imgur.com/2cxKqVO.jpg http://i.imgur.com/bNeiUzh.jpg Zastanawiam się nad tymi końcówkami http://new.ulter.com.pl/offer/endings/double/382 http://new.ulter.com.pl/offer/endings/double/382 ewentualnie jakie mają być wymiary do mojego modelu? Ewentualnie nad wymianą całego tylniego wydechu na ten http://allegro.pl/tlumik-sportowy-rm-motors-rm3-lewy-lub-prawy-i3956958542.html Pomóżcie w wyborze bo sam nie wiem? Ta końcówka fajnie by się prezentowała np.do lamp black line :) czy może być ona zakładana do aut bez dpf? 2. Tu właśnie lampy black line 3. Zastanawiam się bardzo nad zwiększeniem mocy( polecacie kogoś co by nie zepsuł nic?) 4. Musze coś zrobić z lewą lampą przód i tu post viewtopic.php?f=99&t=238834 Na razie tyle :D
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Z tego co wiem to kolega krisl po 25 lutego wraca z urlopu i ma zamiar zrobić zakup, no chyba że zdecyduje się wcześniej. mi właśnie by tak pasowało bliżej końca miesiąca, początek następnego :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
która? czarna czy srebrna? :D Jeśli chodzi o czarną to bodajże styling 124.
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Filtr paliwa wymieniony :) przy okazji wymieniłem osłonę gumową, tą co jest przy filtrze powietrza :D niestety stara już się rozpadała i cały czas nie była na swoim miejscu :) Teraz ją robią z innego materiału i ma zdawać egzamin :D co prawda nowa jest trochę dłuższa od starej, ale jakoś się spasowało :) Tu zdjęcia nowej http://i.imgur.com/Yd77h0O.jpg http://i.imgur.com/HfIvhQe.jpg http://i.imgur.com/e6NhbOC.jpg
-
Pęknięty klosz lampy ksenon?
wydaje mi się, że w bmw nie jest to takie łatwe niestety... no nic jeśli to jedyny sposób,pozostaje mi szukać uszkodzonej lampy z dobrym kloszem. Co najgorsze nie wszystkie lampy są takie same i mogą nie pasować do mojej...
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Juto wymiana filtra paliwa i profilaktyczne podłączenie pod kompa.
-
Pęknięty klosz lampy ksenon?
No właśnie myślałem o tym i już nawet taka zakupiłem, ale klosz był inny. Co prawda lampa była zwykła, a nie ksenon. Nie myślałem że się różnią klosze?? Dobrze, że moglem zwrócić.
-
Pęknięty klosz lampy ksenon?
Witam, niedawno pod wpływem nacisku pękł mi delikatnie klosz lampy przód w mojej E90. Jako, że element nie występuje sam w sprzedaży, tylko razem z lampą nie mogę go wymienić :cry: nie jest to mocno widoczne, ale niestety reflektor w wilgotne dni paruje. Wymiana na nowy to zbyt duży koszt. Ma ktoś pomysł co z tym zrobić? Może namiar na jakiegoś fachowca z Warszawy lub okolic? Czekam na pomysły. Pozdawiam
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Wpisuje się jako ostatni do kompletu na 100% :D
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Ile musi być osób do kompletu? :)
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Pisze się wstępnie na następną turę :D
-
Lampy black line
w sumie to masz rację. Przemyslalem to i przy następnej partii wezmę ori.
-
Lampy black line
Pisałem do sprzedawcy tych lamp Depo. Mówi że wszystko pasuje idealnie jak ori. Co wy na to? Cena 480zł. Ori 800.
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Myślę że jak załatwię pierwszą turę to można rozpocząć nastepną :D Ok. :)
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Ja właśnie bardziej bym się sklanial ku tej drugiej pewnie :) Ewentualnie kiedy by ona była?
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
To pytanie skierowane jest do mnie :roll: :?: Tak tak do Ciebie :)
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
To jaki jest dokładny koszt i kiedy by były u mnie te lampy jak bym teraz zamówił?