Treść opublikowana przez kkamo84
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Ciężkie będzie wnętrze w utrzymaniu Napewno, już to widzę. Muszę jakiś środek dobry znaleźć do czyszczenie tego. Żeby też nie rysować. Może ktoś coś poleci? :) Co do ceny opisze jakoś w tygodniu co i jak i gdzie robiłem :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Lusterka są hydro, a listwy dokładnie to są lakierowane :wink:
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
200 m. Zawsze można truchtem zrobic :mrgreen: Ale ja w sumie wychodzę z podobnego zalozenia i też jakiś czas temu już wystawielem mój letni pojazd :mrgreen: Uważaj na tych przejazdach do sklepu i pilnuj roweru, bo rzuca się w oczy napewno :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Poszło pw. :) generalnie jak już wszystko doprowadzę do ładu to opisze u siebie w galerii gdzie i jak to robiłem :)
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Lepiej pomyślcie o jakimś prezencie dla Mariusza i jego Żony przede wszystkim, a nie gratisach dla was. :) Te lampy Mariusz w sumie na dobrą sprawę załatwia jak by nie było DUŻO taniej niż normalnie i niech to będzie w pewnym sensie gratis jakis :mrgreen:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Dzieki. :D Też o tym myślałem żeby obszyc skóra carbon, lub okleic, ale ostatecznie wybrałem piano black:mrgreen: Masz gdziec foto jak wygląda skóra carbon u Ciebie?
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
To nie folia kolego :mrgreen:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Rób tak samo środek. Naprawdę super u mnie wyszlo. :D Jedyne małe niedociągnięcia to schowek na okulary który przy otwarciu wygląda jak by był otarty. Ale to już pstrykne go czarna farba w pendzelku i nie będzie rzucalo się w oczy, heh ewentualnie będę jeździł z zamknietym :mrgreen:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Dzieki Panowie :) Jestem bardzo zadowolony ze zmian. Żałuję tylko, ze tak dlugo to trwalo. Teraz juz wiem że Np.lampy to pierwsza rzecz do zmiany od razu po zakupie. Nawet gałka zmiany biegów wyszła :cool2: Czerwony jeszcze raz dzięki za załatwienie dodatków i dzięki za podpowiedzi co do modow :D Modzenie uzależnia naprawdę:lol: niedługo chyba jeszcze coś wleci. Mam coś w planach :mrgreen:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
He to możliwe, bo robione telefonem :) Generalnie to wszystko w realu wygląda o dużo lepiej niż wcześniej :)
-
Co tam powinno się znaleźć? fotele
Jeden plus to taki, że w większości jeździsz sam pewnie, więc z zamkniętym podklokietnikiem i nic wtedy nie widać
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
No z tym kurzem to już to zauważyłem :) Az tak dobre, że nie widać różnicy? :) hydrografika :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Witam wszystkich. Dziś udało się zamontować trochę nowych części :) Lampy black line http://i.imgur.com/1Icrauz.jpg http://i.imgur.com/n41rdcP.jpg http://i.imgur.com/NUknhuS.jpg Splitery i paski http://i.imgur.com/KKZpfNK.jpg http://i.imgur.com/z4moGJ6.jpg http://i.imgur.com/cP16AjP.jpg http://i.imgur.com/uNpfZuG.jpg http://i.imgur.com/LuEhJRL.jpg http://i.imgur.com/qOVu7lX.jpg Nakładki na http://i.imgur.com/fKax8hl.jpg Elementy ozdobne środka :) http://i.imgur.com/pMPTi4Y.jpg http://i.imgur.com/GKIIaU2.jpg http://i.imgur.com/Mf8hiyE.jpg http://i.imgur.com/Xq0I5aq.jpg http://i.imgur.com/nHxL0Es.jpg http://i.imgur.com/9N3h4wu.jpg http://i.imgur.com/0Ld59yL.jpg http://i.imgur.com/5jSLpvw.jpg Wiem, ze troche brudne auto, ale nie starczyło już czasu aby umyć. Umyłem po zrobieniu zdjęć :mrgreen: Tak to wszystko wygląda :) zdjęcia troche słabe, będą lepsze. Co myślicie? :)
-
Co tam powinno się znaleźć? fotele
Dziś zrobiłem zdjęcia, tak to u mnie wygląda http://i.imgur.com/Nz4Eioo.jpg http://i.imgur.com/0ohcAPc.jpg http://i.imgur.com/XTIQuGl.jpg
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
w końcu udało mi się założyć. Tak to u mnie wygląda http://i.imgur.com/1Icrauz.jpg http://i.imgur.com/n41rdcP.jpg http://i.imgur.com/NUknhuS.jpg Dzięki Mariusz :) :) :)
-
Kierownica lci do prelci
Sportową ja mam u siebie. Zobacz na pierwszej stronie mojej galerii. Sportowa jest bez perforowanej skóry i przeważnie bez bicepsów.Te z linków wyglądają mi na mpakietowe. Tylko ta z pierwszego linku nie ma blendy m.
-
Kierownica lci do prelci
Mi się wydaje, że właśnie to jest kierownica od m pakietu z blenda bez m. Bynajmniej ona ma wzór m pakietowy. Ale niech inni potwierdza jeszcze :) Pamiętaj że do gołej kierownicy musisz jeszcze dokupić poduche. :mrgreen:
-
Martkowe E90 320D ( 2006)
He mało.widać. za duże słońce było :mrgreen:
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Trzeba kombinować z dystansami. Ja tak mam.
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Dostałem dzis info, że jutro ostatecznie powinny mi juz przyjść wszystkie stare nowe części. :) Może w weekend uda się zamontować :)
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Ładnie wyszło :cool2: Moja jest w stanie dobrym, ale Też niedługo będę ją obszywal na wzór z m pakietu.
-
Bmw E60 535 3.0D 2006r.
To może być fajny pomysł na auto :)
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
Super :cool2: Planujesz coś jeszcze?
-
E90 320d Goleniów WBAVU31030KZ09944
kkamo84 odpowiedział(a) na wwo_j temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI drugie 10 mieć wckopercie jak padnie motor . Ale kupi tanio :mrgreen: heh bym powiedział tak, będzie Pan zadowolony :duh:
-
E90 320d Goleniów WBAVU31030KZ09944
kkamo84 odpowiedział(a) na wwo_j temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTaka za 30 nic tylko brać, dołożyć z 10 i jeździć z myślą ze może nic już złego się nie będzie działo :D