Treść opublikowana przez kkamo84
-
E90 320d Goleniów WBAVU31030KZ09944
kkamo84 odpowiedział(a) na wwo_j temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak tak to na pewno był prezent :mrgreen:
-
E90 Professional Wyświetlacz, nawigacja, radio nie działa!
Może kolega prmax pomoże. Odezwij się do niego.
-
E91 LCI Problem z otwarciem bagażnika....
1. Bezpieczniki 2. Mi pomogło dostać się do.zamka , odpiac kostkę i na nowo zapiac. No chyba że jeden kolega z forum ma magiczne rece :D przy okazji pozdrawiam go :mrgreen: Spróbuj tak zrobić.
-
E90 bicie kierownicy
Najważniejsze to równomiernie dokrecic felgi. Pamietajcie że felgi aluminiowe po wymianie potrafią się odkręcić. Trzeba to sprawdzić i w razie co dobrze dokrecic. :D
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
No faktycznie Mariusz, ale czekam niecierpliwością na efekt końcowy u Ciebie. Chociaż nie wiadomo co Ty wymyslisz jeszcze. Końca nie widać w modzeniu :)
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Może mi pomożecie w doborze oleju. Za jakieś 2 tys.wymiana, ale chciałbym wcześniej wiedzieć co kupić i zalać. Model: E90 Silnik: M47 Przebieg: 260000 km Styl jazdy: średni, Użytkowanie: przewaznie miasto, 80/20 Doc: nie Dotychczas: Castrol Rocznie:10 Max 12 tys.
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Mariusz będzie wszystko na raz zrobione. Poświęcę więcej czasu jednego dnia. Ale już nie mogę się.doczekać zmian. :D
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
idealnie :cool2: Heh Już wiem jak to będzie wyglądało u mnie :mrgreen: dopiero w piątek zakładam.
-
Bmw E60 535 3.0D 2006r.
Fajne auto :cool2: Chciałem kupić takie jaka czas temu, ale padło jednak na e90. Felgi bardziej w kolorze ori mi się podobały, ale nie jest źle :) Frajdy z jazdy życzę :)
-
Co tam powinno się znaleźć? fotele
Tylko tak jak napisałem jakoś w połowie tygodnia dopiero... Bo auto na parkingu u znajomego, czeka na graty :) zresztą wiesz jakie. Myślę że do.środy spokojnie Ci to podesle.
-
Co tam powinno się znaleźć? fotele
Chcesz to Ci porobie zdjęcia jakoś w połowie tygodnia jak to dokładnie u mnie wygląda. U Ciebie ewidentnie brakuje czegoś.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Fajny avatar :cool2:
-
Kogo dzisiaj widziałem i gdzie, dopisywać tu
Więm coś o tym jak parkuje się w stolicy :)
-
felgi gdzie i nie chińskie...??
Może nie orginalne od BMW, ale ostatnio modne są z performance 1 :) Jak bym teraz wybierał felgi dla siebie to takie bym założył. http://z-performance.com/index.php?route=product/product&product_id=64
-
Kogo dzisiaj widziałem i gdzie, dopisywać tu
dla mnie z sensem bo jak taki buraczany słój (akurat piszę w przypadku mojego miasta) zobaczy opis swojego auta , albo numery i jaką siarę robi to na drugi raz się zastanowi czy powtórzyć to. Heh co do tematu, to fajnie zaparkowales co widac na linku do Twojego auta :mrgreen: przepisowo :norty:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Mam prośbę :) napiszesz mi na pw co dokładnie Ci robili i ile Cię to kosztowało? :)
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Na drugim zdjęciu różnica jest wyraźnie widoczna :wink: Heh rzeczywiscie :)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
To już chyba druga robota w ostatnim czasie tej firmy na forum:) ale naprawdę widać, że robią to porządnie. Sam bym się chyba skusił jak bym miał trochę blizej :) pewnie ostatecznie zrobię tylko małe czyszczenie sam. :mrgreen: Wygląda :cool2:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Ja nie widzę na zdjęciach jakiejś dużej różnicy pomiędzy kolorami, ale to pewnie przez to, że każdy facet ma coś w sobie z daltonisty :mrgreen:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Kolego jeszcze w zeszłym roku kupiłem kompletny zderzak i nerki :8) Aa to sorry :)
-
Martkowe E90 320D ( 2006)
Coś za coś :) będę miał niedługo ten sam problem co Ty, ale jakoś przeżyje te pyłki na listwach chyba :) Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
Martkowe E90 320D ( 2006)
Ona ma ori listwy piano. :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Hmm co nie mówiłeś, że masz nerki na sprzedaż? :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Heh to może jakiś spocik na rowerach scott? :mrgreen:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Tak jak już mówiłem Ci wcześniej idealnie do Twojego auta pasuje ta koncoweczka. :) Lotka też bedzie :cool2: