Treść opublikowana przez kkamo84
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Jakoś mnie naszło i wstawie jeszcze jedno zdjęcie z parkingu, obok auto brata e46 2.8 http://imgur.pl/i/00003/ii1pt8g8pcd0.jpg
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Zapomniałem dodać, że dziś zmieniłem sterownik świeć żarowych, stary się wykończył. Zamówiłem też lakier pod kolor do spliterów. Z racji, że miałem dziś naprawdę dużo czasu wolnego, również moje letnie koła dostały trochę świeżości :) po poprzednim sezonie były trochę zmęczone, więc postanowiłem je trochę odnowić... Wyszło całkiem spoko :) http://i.imgur.com/jA9oVpO.jpg http://i.imgur.com/0brBx2i.jpg Już nie mogę się doczekać, aż zmienię :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
no już :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Dziś złapałem więcej czasu i pomodziłem trochę :) stara końcówka wydechu poszła na złom :) została zastąpiona końcówka firmy Ulter i moim zdaniem pięknie to wygląda :mrgreen: idealnie współgra ze zderzakiem i kolorem auta. Niestety nie starczyło czasu na umycie, zdjęcia będą ładniejsze z czasem :D A tymczasem jak się podoba? http://i.imgur.com/rPtW7dx.jpg http://i.imgur.com/8bVvV77.jpg http://i.imgur.com/EZpigQP.jpg http://i.imgur.com/pv4XaFQ.jpg http://i.imgur.com/IVJIyAU.jpg
-
BMW E90 ///M by arekPWL zdj str 4
I Black line do całości :)
-
[N47] Trzęsie po odpaleniu rano, nierówna praca przez chwilę
Sprawdź wtryski
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Dziś przyszły splitery na przod :) zostało pomalować w kolor i założyć. Niestety brak czasu nie pozwala mi szybko założyć i się cieszyć. Może chociaż znajdę chwilkę w następnym tygodniu, żeby założyć końcówkę tłumika. Reszta pewnie dopiero razem ze zmianą kółek na letnie.
-
[N47] Trzęsie po odpaleniu rano, nierówna praca przez chwilę
Pod kompem wyszedł tylko błąd 4 świec.
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Tragedii ni ma :mrgreen:
-
[N47] Trzęsie po odpaleniu rano, nierówna praca przez chwilę
Dziś podłączyłem pod kompa. U mnie wyszedł błąd 4 świec. Świece były wymieniane, więc sterownik do wymiany. Poza tym wszystko ok. Korekty wtrysków 3 idealnie i jeden max 0,9. No ale to raczej nie robi problemu.
-
Pęknięty klosz lampy ksenon?
Tak czy tak to.trzeba lampę wyjąć.
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Właśnie dotarła http://i.imgur.com/96vQZEh.jpg http://i.imgur.com/aFv3Ru4.jpg podoba mi się :) myślę że będzie idealnie pasowała:)
-
Pęknięty klosz lampy ksenon?
Tak własnie myślałem. najłatwiej byłoby wymienić klosz, ale niestety nie występuje on oddzielnie. Chyba będę szukał lampy xenon uszkodzonej i z dwóch zrobi się jedno. Szczerze to od parowania lampa w środku zmarniała, właśnie ta karbonowa część...
-
Pęknięty klosz lampy ksenon?
tak to wygląda :cry: http://i.imgur.com/VDATZ8g.jpg http://i.imgur.com/hjZkXex.jpg http://i.imgur.com/1hFTPE9.jpg może teraz jakieś pomysły?
-
Pęknięty klosz lampy ksenon?
Może jak temat będzie cały czas gorący to w końcu ktoś się odezwie co takie rzeczy ogarnia :mrgreen:
-
Pęknięty klosz lampy ksenon?
Może już ktoś jest taki co się tym zajmuje, tylko nie trafiłem jeszcze na niego...
-
Pęknięty klosz lampy ksenon?
Jutro zrobię zdjęcie i wstawię dla ułatwienia :)
-
Pęknięty klosz lampy ksenon?
No właśnie, najlepiej w okolicach Warszawy :mrgreen:
-
Pęknięty klosz lampy ksenon?
Nie mogę znaleźć takiego użytkownika :D
-
Pęknięty klosz lampy ksenon?
Ok. Dzięki za info. Sam się tego nie podejmę i tak bo boję się ze coś zepsuje i będzie jeszcze gorzej. Najbardziej to by mi się przydał jakiś fachowiec co by to ogarnął.
-
Martkowe E90 320D ( 2006)
Piękne auto! Mody super! Tylko te felgi mi tak średnio pasują do tego... Wyślesz mi na pw cenę piano Black?
-
Pęknięty klosz lampy ksenon?
Tak czy tak to musze coś z tym zrobić. W sumie planuje trochę modow, więc może przyciemnienie delikatne lamp będzie fajnym pomysłem i zda egzamin zamaskowania parowania i pęknięcia do tego.
-
Pęknięty klosz lampy ksenon?
ok. Tylko czy to pomoże ukryć pęknięcie?
-
[N47] Trzęsie po odpaleniu rano, nierówna praca przez chwilę
Jutro wieczorem będę wiedział coś więcej.
-
Pęknięty klosz lampy ksenon?
Głównym powodem raczej jest właśnie to pęknięcie, a przy tym w wilgotne dni przez to paruje reflektor. Myślałem o przyciemnieniu, ale boję się, że na tym pęknięciu będzie sie folia marszczyć, lub coś takiego... Polecasz jakąś folię, która mogła by pomóc w efekcie wizualnym?