Treść opublikowana przez kkamo84
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
niestety zabezpieczenie tylko takie jak widać na zdjęciach :) ale nie zostawiam go nigdzie bez opieki :) ubezpieczyć mi nie chcieli :mrgreen:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Z racji tego, że auto unieruchomione na minimum tydzień i jest super pogoda postanowiłem dziś rozpocząć letni sezon :) To drugie moje wozidełko :D http://i.imgur.com/lTNk8pq.jpg http://i.imgur.com/gQvB3Pk.jpg w następny poniedziałek czeka już również na rower umówiony serwis. Trzeba zacząć zdrowy tryb życia :mrgreen: zaoszczędzę trochę na paliwie :mrgreen:
-
Regeneracja przekładni kierowniczej-przebiegi opinie porady
Moja z polskiego salonu, więc od nowości na naszych drogach :mrgreen:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Efekt mistrzowski. Dołączę się do pytania kolegów ile $ taki zabieg i na jak długo auto musiałeś zostawić w tej firmie? Felgi Twoje mi się podobają :) nie chcesz się zamienić :mrgreen: Ogólnie super auto.
-
Regeneracja przekładni kierowniczej-przebiegi opinie porady
W sumie to ja mam takie gluche postukiwanie ? Np.Słychać na postoju przy manewrach parkingowych. Tez nie zawsze. Na 16 kolach praktycznie w ogole nie bylo tego słychać, teraz na 18 jest to troche słyszalne. Zero luzów. Co to moze być? Nie przeszkadza mi to jakis specjalnie, bo tak jak pisze żadnych luzow I nie zawsze to słychać. Warto by bylo wiedzieć coz to może być :D
-
BMW E90 ///M by arekPWL zdj str 4
Hehe Ty swintuchu :cool2:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Sam jestem bardzo ciekaw jak już to wszystko będzie wyglądało. Narazie muszę czekać. Może w następnym tygodniu uda się zamontować :D
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Mi znów czerwone się w ogóle nie podobają :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Już jestem. A jak.założę to już w ogóle. Podobnie do Twojej będzie wyglądać, ale tylko podobnie :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
wczoraj przyszedł mi nowy dodatek do auta :) http://i.imgur.com/0TErJeQ.jpg Dzięki Mariusz :)
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Tak czy tak to jeszcze raz dzięki serdeczne :) A jak zamontuje Napewno wrzucę :) Tylko tak jak mówiłem, zejdzie się z tym. Może nawet dopiero za dwa tyg.to zrobię :cry: Dziś mi nie dotrze kurier niestety, dopiero na poniedziałek. Samochód mam trochę rozebrany i zostawiłem u kumpla na działce. Wyjdzie na to, że będę bez auta pewnie dwa tyg. :cry: Mam nadzieję tylko, że będę zadowolony ze wszystkich zmian. No nic to nie ten temat. :)
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Były włożone całkiem z boku przy samej krawędzi pudełka, na 100% były. Dziś dokładnie przejrzałem kartonik od Ciebie i powiem Ci, że dobrze dodatki ukryłeś :) Wszysto jest :cool2: sorry za zakłopotanie, po prostu wczoraj nie miałem czasu, żeby dokładnie przejrzeć, a na pierwszy rzut oka nie było ich widac :) Po za tym lampy piękne. Nie mogę się doczekać, aż założę. Z tym, że będzie to dopiero możliwe pod koniec następnego tygodnia. Na chwilę obecną jestem tydzień bez auta. Dzięki Mariusz za wszystko. Pozdrawiam serdecznie.
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Spokojnie. :) Dopiero w następnym tyg.a może dopiero jeszcze w następnym. Wszystko za razem chce zrobić już. :D Narazie auto czeka na komplet nowych rzeczy. Tydzień bez auta niestety.
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Ok. Jutro sprawdzę. Mogłem nie zauważyć, bo na szybko sprawdzałem :D
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Hmm. Jutro sprawdzę dokładnie i dam znać, bo dziś tylko z góry otworzyłem i zobaczyłem czy lampy ok, a teraz już w pracy. Nie widziałem dodatków tam. Może gdzieś się ukryły :mrgreen:
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
U mnie również :) Tylko gdzie moje dodatki? :)
-
felgi styling 162
Ja mam obecnie u siebie s.124
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Niestety nie polecam tego robić. Nie jest to takie łatwe jak jest opisane w wątku. Powiem tak dużo łatwiej zdjąć poduszkę i dopiero wtedy osłonę, trwa to chwilę. Pierdzielenie się z sama osłoną bez zdjęcia poduszki nie ma sensu. Wiem bo dziś praktykowalem :) Środek jedzie do małej renowacji :)
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Z tych linków stanowczo pozycja nr.2! Ewentualnie 5
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Możesz mi wysłać na priv co będziesz miał dokładnie robione i kosztorys zabiegu? :)
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Przeciesz Cię oszukał pisząc w aukcji, że pasują do e90. Nie rozumiem z czym problem ma? Wprowadził Ci w błąd. Oddawaj mu je i kup jakieś ładne felgi.
-
E46 330Ci weekendowy potworek
A co to z spec? Drogi? Ja bym jakoś fajną kosmetyke mojej zasponsorowal :mrgreen:
-
"nowe" czarne bmw e91 lci + eibach prokit
Dla mnie ładniej na poprzednich :) Ale też jest :cool2:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Genialny masz samochód!!
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Nie jesteś sam.. :D Mam to u siebie ale jakoś się nie przykochałem do tego.. Znacznie ogranicza przestrzeń ładunkową i nie ma tam chyba możliwości zamocowania wiec wszystko lata jak chce. Wyposażenie jest oryginalne i chyba wchodziło w skład jakiejś opcji dodatkowych schowków czy cos tam..musiałbym zerknąć w rozkodowany vin. W sumie fajną rzecz i zawsze można zdemontować jeśli potrzebna jest przestrzeń Generalnie to chyba mało e90 ma to w wyposażeniu?