Treść opublikowana przez kkamo84
-
[N47] Trzęsie po odpaleniu rano, nierówna praca przez chwilę
Błąd 4 świec to oznaka sterownika, ale przy wymianie sprawdź też świece, żebyś byl pewny na 100% Temperatura o jakiej mówisz to wina na bank termostatow, więc do wymiany. Ja korekty wtryskow sprawdzalem u siebie na rozgrzanym silniku, ale to chyba nie ma znaczenia jakiegoś czy zimny, czy goracy. Jeśli się mylę to niech ktoś poprawi mnie...
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Ok. To czekam z niecierpliwością na nowe koła :D Prototyp to Napewno będzie :cool2: Ciekaw jestem efektu całkowitego. :D
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Nie no kolor auta super. Co do felg to uważam, że czarne w połysku by fajnie wyglądały. Masz już chociaż wybrany wzór felgi? :mrgreen:
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
Wpadłem przypadkiem na ten temat :) Super auto. :cool2: Zazdroszczę silnika. Wszystkie zmiany na duży plus :)
-
chiptuning e91 320d
Potwierdziles już mój wybór tylko :) Jesteś już któraś osoba która mi poleca r performance, wiec Napewno go wybiorę jak coś. Dzięki za info. Pozdr.
-
chiptuning e91 320d
Podłącze sie :D w Warszawie kogo polecacie?
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Jeszcze pytanie do Was jakbym się zdecydował na obszywanie kierownicy, to polecacie kogoś z Warszawy? Mam kontakt od kolegi z forum do ludzi z Radomia. Przyjeżdżają, zdejmuja i za dwa dni jest już gotowa obszyta u mnie. Tak by to wyglądało, pozwolę sobie wkleić link. Zdjęcia na końcu strony. viewtopic.php?f=158&t=185853 Co Wy na to?
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Tz.myślę o.obszyciu swojej na wzór m. :) myślę, że będzie taniej i będzie jak nowa. :) A co do zdjęć to żaden problem :wink:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Jak zmienię kiere na wzór m, to może wtedy będzie lepiej wyglądało :) bynajmniej na zdjęciach, bo w realu teraz wygląda to moim zdaniem dobrze :)
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Masz zapał do czyszczenia. Ja nie mam do tego cierpliwości. Ale wszystko wyszlo :cool2: Fajne ostatnie zdjecie :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
No tak jak pisałem, blenda była przy okazji i jestem zadowolony z efektu :) Listwy wysylalem do firmy zajmującej się hydrografika i lakierowaniem. :) miałem szczotkowane aluminium i było trochę zniszczone. Widzę, że w opisie masz Stolicę, więc przy okazji możesz zobaczyć w realu jak to wyglada :wink:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
No właśnie na zdjęciach kola nie wyszły fajnie, ale tak jak mówiłem wcześniej w realu wygląda to :cool2: chociaż po głowie ostatnio chodzą mi zp1 w tym kolorze http://z-performance.com/index.php?route=product/product&product_id=64 Blende kierownicy miałem lekko startą na boku, więc stwierdziłem, że ja też pomaluje i mi się podoba :D . Fajnie by to mogło wyglądać z wzorem kierownicy z m paku
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Właśnie na zdjęciach tylko te koła giną, w realu jest :cool2: Prosze Specjalnie dla Ciebie :mrgreen: http://i.imgur.com/9KLgguq.jpg A co do szyb to boje sie trochę mundurowych, że trzeba będzie zaraz drapać :wink:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Witam, wrzucam parę świątecznych zdjęć z pobytu u rodziny :D http://i.imgur.com/FYGFCvZ.jpg http://i.imgur.com/AsalZMZ.jpg http://i.imgur.com/z4RdAgS.jpg http://i.imgur.com/nZ61R9k.jpg http://i.imgur.com/FafeQGS.jpg http://i.imgur.com/w9wtBar.jpg http://i.imgur.com/nM5VC6l.jpg http://i.imgur.com/VCyPsUA.jpg http://i.imgur.com/onqeehZ.jpg http://i.imgur.com/8U1yCng.jpg http://i.imgur.com/Mdrzr2U.jpg http://i.imgur.com/ioPLM5g.jpg http://i.imgur.com/u5Vp8Qo.jpg http://i.imgur.com/iBQ4TNV.jpg http://i.imgur.com/wbKdYKV.jpg http://i.imgur.com/d9Ou9OL.jpg http://i.imgur.com/4WZMG8Y.jpg http://i.imgur.com/QyB1aFv.jpg http://i.imgur.com/1kW4QyM.jpg http://i.imgur.com/Yp1PwN9.jpg Taka mała spontaniczna sesja :)
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe PROFESSIONAL 2014
Podlacze się do pytania? Może by ktoś mi to ogarnął? Nie posiadam nagrywarki niestety, a potrzebne mi nowe mapy... Mogę liczyć na jakąś pomoc? :)
-
[E90]Czy można zakodować automatyczne opuszczanie lusterek?
Głupio mi aż :duh: ale dzięki za pomoc. Zrobiłem tak jak napisałeś i działa :)
-
e91 berlin WBAUX11040A687220
kkamo84 odpowiedział(a) na miskulecka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://emoty.blox.pl/resource/ban.gif A Tobie o co chodzi?? Moze nie mam racji? Chyba dobrze napisalem na koniec... Sam sie lepiej zbonuj! Nie rób zamieszania, nie warte to niczego. Koniec tematu. Pozdrawiam.
-
e91 berlin WBAUX11040A687220
kkamo84 odpowiedział(a) na miskulecka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobra ok niech tak zostanie ze dziurki w kierownicy mogą oznaczać wystrzelona poduszkę, ale nie muszą. :mrgreen:
-
Wstrząs przy odpalaniu i dziwy hałas e90320D163 KM LCI VIDEO
Jedno jest pewne, występuje to w silnikach m47 jak i n47. :) Jak ktoś to ogarnie co to piszczy niech wrzuci dla potomnych.
-
e91 berlin WBAUX11040A687220
kkamo84 odpowiedział(a) na miskulecka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozumiem wszystko, ale żeby po dziurkach w kierownicy sprawdzać wypadkowosc... Ja żeby zdjąć blende kierownicy u siebie musiałem zrobić wlasnie te nieszczęsne dziurki, poniewaz nie dało się zdjąć blendy bez zdjęcia boduszki... dlatego denerwują mnie takie opisy ze jak są dzięki to od razu poduszka wystrzelona o nie wiadomo co musiało się stać z samochodem ...
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Dziękuję , dziękuję naprawdę jestem zaszczycony :lol: :mrgreen: :wink: Heh a to dobre :cool2:
-
e91 berlin WBAUX11040A687220
kkamo84 odpowiedział(a) na miskulecka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŚmieszy mnie, ze ktoś pisze o dziurkach w kierownicy i od razu to musi znaczyć wystrzelona poduszkę! Już jasne co mnie tak śmieszy? A mnie śmieszy że czytasz tyle te wyrazy które łatwiej ci przeczytać. Chyba masz złe doświadczenia i liczysz na to że te dziury są bo ktoś chciał zobaczyć co jest w środku! Ty chyba za dużo się udzielasz kolego na forum i piszesz bzdury... Bo wytłumacz mi czemu dziurki w kierownicy mają oznaczać od razu wystrzelona poduszkę?? No proszę wytłumacz, bo tego nie rozumiem? Jeśli mi wytlumaczysz to przyznam Ci rację i przeproszę:mrgreen:
-
[E90]Czy można zakodować automatyczne opuszczanie lusterek?
He wiesz nie wiedziałem :mrgreen: Sprawdzę to :)
-
e91 berlin WBAUX11040A687220
kkamo84 odpowiedział(a) na miskulecka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŚmieszy mnie, ze ktoś pisze o dziurkach w kierownicy i od razu to musi znaczyć wystrzelona poduszkę! Już jasne co mnie tak śmieszy?
-
[E90]Czy można zakodować automatyczne opuszczanie lusterek?
Odkopie trochę temat. Mam pytanko do Was, przestało mi się opuszczać lusterko prawe przy biegu wstecznym? Wczesniej to działało?Miałem ostatnio odlaczony Aku na jakiś czas. Zdejmowalem również nakładki lusterek do lakierowania? Mogłem coś odłączyć? Czy jakoś się rozkodowala ta funkcja? Jakieś podpowiedzi?