Treść opublikowana przez Pirek92
-
Łańcuch rozrządu N47
Mam pytanie bo na jałowym słychać jakby ktoś bujał łańcuchem od roweru na boki... Pytanko takie ... Jak zdejmę skrzynie, sprzęgło, i okaże się że trzeba wymienić górny łańcuch to trzeba wtryski wyciągać żeby zdjąć pokrywe zaworów?? Który to najczęściej pada ten łańcuch?
-
Które aso wybrać
Kolego dzwoniłem do aso i pytałem to 1600 zł.. pojadę do nich na oględziny.. czy mam im dac namiary czyli numer sprawy z warty czy np jakoś to się robi żeby nie kontaktował się z ubezpieczycieleM? Jak to najlepiej zrobić ?
-
Które aso wybrać
No dobra to zobaczę jak mi wyceni rzeczoznawca.. A cips to miałem na myśli chipa ;)
-
jakiej firmy wybrac korek wlewu oleju///pilne :>
Swag to dobra firma.. topran odradzam ze swojego doświadczenia :)
-
Które aso wybrać
KumatyWujek przy tej opcji akurat na cipsa by zostało :) tylko jak pamiętam w astrze PZU mi wycenilo malowanie zderzaka na 480 netto. I głównie o roboczo godziny chodzilo
-
Które aso wybrać
Czyli sami malują mają komorę do malowania robią to sami tak ?
-
Które aso wybrać
Panowie dziś miałem lekkie obtarcie na parkingu nie z mojej winy.. drzwi pasarzera bez wgnieceń. Mam pytanko do tych co korzystali z malarzy w ASO... Często jestem w łodzi i interesuje mnie opinia o premium arenie lub tłokińskim.. a może bawaria janki? do tych trzech mam najbliżej :D
-
cieknaca turbina w 320d ED ?
myślałem że n47n wychodzil 177 i 184
-
cieknaca turbina w 320d ED ?
speed1211 sam sprawdź na realoem bo szukalem tam ale tam nie ma rozgraniczenia na moc ;) na szczescie koledzy z innego dzialu pomogli
-
POMOCY !!! Urwane kable przy akumulatorze !
Zrób zdjęcia to jak będziemy widzieć to będzie prościej coś podpowiedzieć
-
Jaki silnik do e90?
ale to zamiast robic chip moge wgrac ori oprogramowanie silnika od 184?
-
Jaki silnik do e90?
Super czy wtryski i turbo takie samo ;) to cips podobnie wychodzi
-
Jaki silnik do e90?
Nie zakładam nowego tematu dlatego podpinam się tu... Powiedzcie mi... Wersja ed to ma wtryski i turbo jak która mocowa wersja n47? 177 czy 184?
-
cieknaca turbina w 320d ED ?
Nie zakładam nowego tematu dlatego podpinam się tu... Powiedzcie mi... Wersja ed to ma wtryski i turbo jak która mocowa wersja n47? 177 czy 184?
-
Brudas
Wstawię jutro foto.. teoretycznie jest widoczny lekki nalot po jakimś dystansie A pod nalotem jest stary brud poprzedniego właściciela.. niby pdf przez 50 tyś mojej eksploatacji się nigdy nie wypalal
-
Brudas
Mam takie pytanko... czy jak jest n47 i ma dpf to końcówka wydechu może być zakopcona tak wogóle?
-
[F25] Klocki w 2.0xd. Warto przepłacać?
Panowie a ja posiadam x3 i ma 32 tys przelotu i skonczyly sie z tylu klocki.... Teraz mega ważne pytanie.. Czy jeżęli sam wymienie to strace gwarancje czy bez obaw o gwarancje moge samemu wymieniac??
-
wymiana głośników w E92 ??????
viewtopic.php?f=70&t=148090 tu wszystko jest na ten temat.. kupujesz wmak l7 i kodujesz radio
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
No nie mam dostepu do auta narazie a mam mozliwosc zakupu w ciagu kilku dni
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Czy wie ktoś czy 13 wejdą w tylną półkę? tylko nie mówcie że to nie ma sensu bo pierdzą i to powód zmiany :)
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
mam wzmacniacz u dimension i przekodowanego businesa:) poprostu te z tylu nie daja rady jak glosniej sluchm
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Panowie a z przodu mam zestaw xion200... Co moge zalozyc na tyl zeby mialo podobne parametry (srednie i wysokie w polke) w rozsadnych pieniadzach?
-
Jaki moment dokręcania śrub?
ja zawsze czyszcze druciakiem szpilki otwor centrujacy i piaste.... na szpilki i piaste smar miedziany... nigdy go nie daje na piaste pod tarcze bo ponoc nie wolno i jak oddasz tarcze na gwarancje to nie uznaja przez smar.... tak ogolnie to mam sprintera i jak nie posmaruje szpilek to za pol roku przy wymianie kol moge zapomniec o odkreceniu kol w cywilizowany sposob:p
-
320d 177 KM Wymiana koła pasowego automat
tak ogólnie nie doczytałem nawet że automat co trochę krzyżuje pomysł :p
-
320d 177 KM Wymiana koła pasowego automat
jest opcja chyba też że sąsiad wsiada wrzuca bieg, wciska hamulec, otwiera piwo a my odkręcamy? :D