Treść opublikowana przez kubaj123
-
e91 320d 177KM zagrzany silnik POMOCY
termostat w sumie tez moze byc tutaj winien, ale jeżeli załóżmy płyn chłodzący zostanie "zamkniety" w silniku i nie bedzie miał styczności z płynem z chłodnicy to wtedy tez moze sie gotować a czujnik nic nie pokaże o ile czujnik znajduje sie w chłodnicy. Termostat jednak tez tu moze byc przyczyna tego
-
e91 320d 177KM zagrzany silnik POMOCY
nie był bym pewien czy to na pewno termostaty, chyba że coś je jakos totalnie przyblokowało. Jakby były zepsute to silnik by sie niedogrzewał niż przegrzewał ale to tak tylko głośno myśle więc moge się mylić. A może czujnik temperatury płynu chłodzącego cos wariuje? wejdz w ukryte menu wyświetl sobie temp. płynu chłodzącego na zegarach i czekaj aż znowu błąd powstanie, może sie okaże, że ci wywala 2tys stopni :twisted: ale ja bym bardziej jakis czujnik obstawiał niz termostat
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Drogo, o ile sie nie mylę to nowa z mieszkiem na Allegro można dostać za 290 m pakiet od użytkownika BMWcentrum tak mi sie coś kojarzy
-
Tyrkot w silniku powyżej 3 tys obrotów M47N2 320d
Ja razem z miana silnika wymieniłem turbo moze u Ciebie turbo tez juz trochę turbo niedomaga?
-
[E90 320d] - pasek micro & napinacz
Teko dekielka nie musisz mieć, raz on jest raz nie ma. Ja w ori miałem teraz kupiłem w intercars jakiś ale juz nie pamietam jaki i nie mam.
-
[E90 320d] - pasek micro & napinacz
u mnie tak było ale tylko dla tego, żę przy demontażu napinacza/paska zerwałem śrubę mocującą rolke napinacza przez co ledwo co sie trzymała ale dało sie spokojnie jeżdzić. W tym przypadku też miałem o "jeden rowek" zsunięty i było to spowodowane właśnie krzywą rolką. Kupiłęm nowy napinacz i wszystko jest równo. Może już napinacz masz do wymiany?
-
E90 320d 163km > Garrett 2056 525d
Witam. Przymierzam sie do kupna garretta 2056, wie ktoś moze w którym silniku ona występowała? Czy w 25d czy w 30d? Myślałem nad zmiana na 2260 ale chyba jednak zbyt późno sie bedzie wkręcać przy 20d.
-
E92 rozbite z szwajcarii
Jeżeli ktoś juz chce kupować auto w tym stanie to zakładam ze musi mieć jakieś pojęcie o mechanice i sam polowe rzeczy zrobi. Tylko kretyn kupi to auto zeby oddać do serwisu i każe im zrobić na tip top No ale ludzie są różni.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Fotel RECARO BMW Performance E81, E92,E87, E91, E90, Z3, Z4 http://olx.pl/oferta/fotel-recaro-bmw-performance-e81-e92-e87-e91-e90-z3-z4-CID5-ID8PhYj.html
-
E92 rozbite z szwajcarii
Przerabiałem podobna naprawę w e90 lci maska zderzak lampy pełno plastików pas przedni nadkola błotniki i wyszło ok 9k ze wszystkim a ludzie którzy piszą ze cena bedzie 30tys chyba nie wiedza jakie są ceny poszczególnych części lub liczą na wszystko nowe z salonu. Najdroższa częścią do naprawy w tej M'Cię bedą światła maska (o ile jest) i chłodnice. Zderzak da radę kupić za grosze to samo nadkola i nerki i blotniki
-
Jaki kable diagnostyczny kupić ?
Założyłem pare dni temu podobny temat, ja wziąłem viakena Polska produkcje za 59zl ze spolszczeniem do inpy
-
Katalog BMW e90
Czekamy z niecierpliwoscią :)
-
Katalog BMW e90
szkoda ze ppo niemiecku ale no moze jakośc przeboleje i sobie chociaż obrazki pooglądam :D
-
Wciśniety przycisk bloady szyb.
zdejmij listwe ozdobną, od strony pedałów zaczynaj zdejmowanie, jest ona na takie zapinki. Jak już ją zdejmiesz i jak dobrze pogmerasz to wyjmiesz już cały panel a jeżeli nie to masz 3śruby torx pod tym ozdobnym panelem co zdjąłeś. Jak już odkręcisz łapiesz od dołu i kur*wsko mocno musisz próbować wypiąć zaczepy z całego boczka zaczynając od dołu. Akurat te na dole zaje*iscie mocno siedzą więc musisz to z wyczuciem robić, ja za pierwszym razem bałem się że wygne albo złame cały boczek ale dało rade.
-
Katalog BMW e90
jest jeden ale benzyny i na rynek amerykański najprawdopodobniej.
-
Katalog BMW e90
o to było by genialnie, właśnie szukam do pre-lci :D
-
Katalog BMW e90
To tez mi wyglada na cennik sam, chodzi mi o takie coś formatu a4 gdzie masz obrazki kolorowe poszczególnych rzeczy doposażenia opis itp. Takie coś co se z salonu bierzesz żeby ogarnąć np w domu rożne inne rzeczy i poczytać o dostępnych opcjach kolorach auta tapicerki i wypocinach BMW jakie to vmw jest zaje*iste :D
-
nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.
Podeslesz fotę jak to wyglada?
-
Katalog BMW e90
też bieda, znalazłem tylko cenniki i instrukcje. Katalogu jako tako nie widze.
-
e91 2008 dokodowanie halogenów przod
mowisz o przeciwmgłowych? Jeżeli tak miałeś jakaś insteukcje wskazówki do instalacji jak to kłaść?
-
Katalog BMW e90
Szkoda ze od 320d nie maja, jakby ktoś miał to prosiłbym o,podesłania
-
Katalog BMW e90
http://www.auto-brochures.com/bmw.html coś takiego znalazłem, dziwne ze w 06r. W standardzie były przeciwmgłowe a ja mając xenon z 05r nie mam :duh:
-
Katalog BMW e90
Ma ktoś z was w PDF lub w jakimś czymś innym katalog BMW e90? Taki ten salonowy nie jakieś części czy bóg wie co. Tak mnie naszło żeby sobie przypatrzeć co tam do wyboru miałem jak kupowałem ale NaleC nie mogę
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Ja będę zadowolony jak ze swojego pier*olne se 230-240km z nowym turbo wydechem i IC
-
Co nam dają zegary highline?
Rozważam zmianę swoich zegarów na highline prócz wyglądu i podświetlenia to czym sie one różnią? Jakieś nowe możliwości komputera czy inne bajery?