Treść opublikowana przez kubaj123
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Macie moze polecić jakiegoś dobrego box'a? Patrzyłem na ofertę hartge i sa genialne ale cena mnie trochę zniechęca, ale z tego Ci widzę chyba nikt nie oferuje 670nm i 309km z silnika 258km przy box'ie. Boxy dające 30km/nm odpadaja bo płace za gów*no a nie moc. Pytam ponieważ auto na gwarancjibedzie, odbieramy salonu nowe za jakiś tydzień dwa
-
Tyrkot w silniku powyżej 3 tys obrotów M47N2 320d
ja bym dawał tylko oryginalne części biorąc pod uwagę to, że są problemy z łańcuchami w kientórych silnikach. Stąd teżkupując oryginalny z ASO np. jeżeli byśmy trafili na najświeższą produkcje byćmoże będzie pozbawiony wad które były na początku produkcji - ale to takie tylko moje głośne myślenie, nie zmiania to faktu, że przy tak ważnym elemencie i tak bym szedł w ori
-
Tyrkot w silniku powyżej 3 tys obrotów M47N2 320d
Jeżeli w miarę wcześnie zdiagnozowany problem to nie bedzie najgorzej moze sie okazać ze rzeczywiście to łańcuch, wymienisz na nowy i jeżeli cała reszta jest ok to koszty Cię nie zjedzą.
-
demontaż turbiny. 320d e90
Ale nie powódź.
-
Tyrkot w silniku powyżej 3 tys obrotów M47N2 320d
rozrząd też jest prawdopodobny, np się wyciągnął łańcuch czy coś sie z nim nie wiadomo co stało, aczkolwiek ja dalej stawiam na swoim, że to panewka i ktorys z kanalików doprowadzających olej do tłoka zapchany.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
to samo słszałem o 28i, Podobno w rzeczywistości mamy tam ok 260km a nie 245 i pryspieszenie rzędu 5.2s. Na YT jest dużo filmików pokazujących stockowe 28i kręcące dużo lepsze czasu niż te które zakłada bmw
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
w sumie masz rację. Czyi robote w 28i pewno robi turbo. Nie myślałęm, że ten 20i aż taki na bogatości jest
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Tak czy siak charakterystyka oraz moc 28i odpowiada silnikom 2.0biturbo. Nie wiem czy słyszeliście ale często w filmikach coraz na zagranicznych forach spotykałem sie z tym, ze moc podawana dla 28i jest mocno zaniżona przez BMW aby nie konkurował z 3.0. To samo przyspieszenie do 100 jest w wielu przypadkach dużo lepsze niż jak to podaje BMW w książkach swoich.
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
No jedna ale twinscroll
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Takie moce bez grubszej rzeźby są nieosiagalne, po pierwsze większe turbo, downpipe, IC, wydech, dolot strojenie najprawdopodobniej większy kolektor i robi Ci sie kosmiczna suma. Jak juz to tylko 28i ze względu na dużo lepszy potencjał poprzez biturbo które są rownolegle a nie szeregowo jak w każdym innym stad moc masz od 0. Z 28i przy tej samej rzeźbie o której mówisz 350km to początek.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
http://olx.pl/oferta/termostat-bmw-e90-325i-330-i-nowy-kupiony-w-serwisie-bmw-CID5-ID7wpO3.html#3719381602
-
Który kabel wybrać?
Dzięki wielkie, zamówiłem ten drugi za 59zl zobaczymy jak to tam działać bedzie jak juz dojdzie. Tez widziałem ze spolszczenie inpy dają a to tez fajny bajer
-
zderzak tył
inny jest dla sedana inny dla kombi
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
patrz Janusz jaki dzwięk spuszczania wody może być zaje*isty :evil:
-
zderzak tył
oprocz samego zderzaka i tych osłonek musisz kupić ślizgi (koszt ok 100zł w salonie szt.) jak już chcesz sie bawić to zmień też przód a nie sam tył, inaczej będzie to masakrycznie wyglądać.
-
kabel do serii E oraz F
i tym icom bede mógł doposażyć w różne bajery i sczytać błędy z obu E90 05r i F07 15r? OK mniejsza o to widze ze icom kosztuje milion wiec odpada, chyba kupie po prostu dcan i enet za jakies 200-300 i będize
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Staffa ma dobre i tanie rozporki tez polecę
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
K8v8M potencjał tuningowy mas na myśli coś poważnego czy tylko Chip? W tuningu tych najnowszyc jednostek jeszcze nie siedziałem ale zastanawiam sie czy skoro sa wszystkie silniki turbo to czy np da sie z nich robi np20/28i takie cuda jak np subaru audi1.8t czy inne wymieniając turbo wydech wszystko bardzo małym kosztem bardzo dobrej jakości i mamy moce 300km Pablopoland2 mi w e90 320d spalanie w mieście czasami wychodzi po 5.8litra ale to jak naprawdę sie postaram (w okresie letnim/wiosennym) ale tak średnio mam 6.3-6,5przy normalnej jeździe i nigdy nie mogłem wbić ponad 7.5 nawet jak grzałem całe miasto a 99% jazdy mam w miescie
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
W 100% zgodzę sie z ras_f34. Zdecydowanie z silników 20d/i jest lepszy diesel i dużo lepiej czuć jego dynamikę i przyspieszenie niż w 20i. Jeździłem i dieslem i benzyna i zdecydowanie diesel lepsze wrażenia daje.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Raczej szrot, wg mnie regulowana rozporka nie spełnia swojego zadania, dobra rozpórkę kupisz juz od 200-300zl
-
kabel do serii E oraz F
Witam. Miałbym pytanie do was wszystkich, czy istnieje kabel lub jakaś rzecz z nadprzyrodzoną mocą która by obsługiwała programowanie/doposażanie serii E oraz F (dokładnie e90 05r. oraz F07 15r.) lub tylko doposażanie/programowanie E ale i odczytywanie serii F? nie mogę zupełnie nic znaleźć na temat F'ek. Myślałe nad takim kablem: http://viaken.pl/pl/interfejs-bmw-65-z-inpa-ediabas-z-k-obd2-i-bmw.html
-
nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.
No to teraz musze znaleźć jakiś mały niepozorny wyświetlacz ale nie mogę nigdzie dorwać.
-
nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.
Czyli znając życie w 20d 163km pewno nie ma
-
nawigacja z radiem bez zmiany deski e90 luknijcie.
Ma pytanie czysto praktyczne. Skoro eneon czy dynavin czy jak to tam sie zwie maja możliwość wczytywania temperatury oleju i podkreślę ze chodzi mi o olej, to czy jest możliwość jakimś cudem odczytać to na zegarach normalnych lub highline? Lub w jakikolwiek inny sposób? Tego cuda eneon itp nie mam a potrzebuje mieć temp,oleju
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
racja ale nie zmienia to faktu ze podpracie ledzwiowe jest akurat bardziej przydatne niz boczki