Treść opublikowana przez kubaj123
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Macie jakiś kod lakieru lub coś żeby to dobrze wyglądało?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
tomasztolala czy malowałeś? efekt całkiem niezły wyszedł :D
-
E90 fotele Sport vs Standard
Widzę ze większość z was poleca sporty, w takim razie trzeba bedzie coś zadziałać w tym temacie :)
-
E90 fotele Sport vs Standard
z checią bym kupiłz podparciem lędźwiowym bo troche odelżyło by kręgosłup przy dłuższej trasie ale problem jest taki, że mam beżową tapicerkę a sport materiałowy w tym kolorze dostac to jest tak jak znależć święty graal. Na allegro są aktualnie jedne i czekam az babka mi zdjęcia podeśle. Komfortów E60 nie da sie jakoś na patencie przełożyć doprowadzić zasilanie i poprzekręcać szyny z E90?
-
E90 fotele Sport vs Standard
Właśnie sie tez obawiam ze w jakiejś grubszej zimowej kurtce może być mi ciasno, ale z drugiej strony bardziej zależy mi właśnie na wysuwanym siedzisku wagę tez mam lekko ponad 100 i przy sportowych fotelach z serii F rzeczywiście było minimalnie ciasno
-
E90 fotele Sport vs Standard
Witam. Jako ze mam okazje kupić fotele od wersji sport po dość dobrej cenie rozważam ich zakup ale nigdy w nich nie siedziałem (przynajmniej w e90) i tutaj mam do was pytanie? Jak sie te fotele sprawują np w trasie, czy nie sa za twarde? Bym sie skłonił ku nim z racji tego ze maja regulowana długów fotela (to coś co sie pod kolana wysowa) a mam 2m wzrostu wiec było by zawsze wygodniej. Rozumiem ze ten guzik z dwoma strzałkami z przodu boku fotela to jest do pompowanych boczków? Jakie sa wasze odczucia po wymianie ze standardowych na sportowe o ile ktoś tak juz robił?
-
Jak wyjąc tylne zagłówki/podparcie kanapy
Dzięki :D niestety u mnie sie okazało ze to białe coś spadło z jednego zaczepu i otwierało tyko jeden wiec musiałem całe wszystko wyjąc, z zagłówkami sobie poradziłem tak ze wyciągnąłem je prawie na maxa pociągnalem mocno do siebie (myślałem ze pourywam te mocowania ale poszło łatwo) i wszystko wyszło :)
-
Jak wyjąc tylne zagłówki/podparcie kanapy
Jak w temacie ma ktoś z was jakiś pomysł? Mam zwykła kanapę z 05r bez żadnych wodotrysków i bez składania, w instrukcji napisane jest zeby wyjąc najpierw zagłówki problem jest taki ze wychodzą blokują sie o tylna szybę i [BAD], jak tez wyjąc tylne oparcie?
-
hamulce Carbon Ceramic M5 F10 do 5GT F07
Witam. Na dniach będę juz szczęśliwym posiadaczem kolejnego BMW i mam do was pytanie, nie mogę znieść tego ze do f07 nie ma (przynajmniej nie widziałem) żadnego brake kitu od f07. Szukam czegoś w stylu zacisków z serii 3 lub 4 tych niebieskich lub jakichkolwiek innych które ładniej wyglądają niż seria. Istnieje coś takiego? Widziałem jakieś brembo itp ale kosztują miliardy
-
BMW 5 GT / F 10 ?
Powiem Ci tak: moje e90 przy 180 tys miało mniej wytarta kierownice nic to przy 140 z 1 linku
-
[e90] 325i Big Brake Kit Performance montaż
Sory za offtop ale mam jedno pytanie, podobno hamulce 4 tłoczkowe M pasują (od F'ek te niebieskie) bezproblemowo do e90 na przod, mam tutaj pytanie co trzeba dokładnie zrobic żeby pasowały one tez na tył samochodu?
-
kabel do serii E oraz F
nie to, że od razu szkoda czy ze za drogie ale stwierdziłem, że pier się pobawie zwyklym kablem a dopiero jak już się oswoje z inpą to wtedy polece w coś grubszego.
-
ceramiczna ochrona lakieru? Modesta+ GTechniq Ceramic Pro 9H
szczerze mówiąc nie wiem, ale wątpie żeby komukolwiek się to znudziło i chciał to zmywać :D Nie daje to tylko wyglądu ale przede wszystkim daje nam to ochrone lakieru która jednocześnie dodaje walorów "wyglądowych". Którą z tych 3 marek byście najbardziej polecili? Dużo dobrego słychać o GTechniq, teraz zastanawiam sie pomiedzy 9H strong i GTechniq
-
ceramiczna ochrona lakieru? Modesta+ GTechniq Ceramic Pro 9H
9H Light da rade normalnie w sklepie kupić ale jeżeli chodzi już o 9H i Strong 9H to rzeczywiście się nie da. Mówisz, że GTechniq jest lepszy od 9H Strong? Która z tych trzech marek jest jakby najbardziej popularna/wykorzystywana?
-
ceramiczna ochrona lakieru? Modesta+ GTechniq Ceramic Pro 9H
Ile już masz te powłokę i jak to tam się trzyma? Przy Ceramic Pro 9H mam też ofertęzrobienia całego wnętrza ich środkami skór, drewna itp.
-
ceramiczna ochrona lakieru? Modesta+ GTechniq Ceramic Pro 9H
dzięki za link. Będę musiał jeszcze rozważyć Crystal Serum i Pro 9H. Co do Pro akurat jest masa informacji i masa ludzi na zagranicznych forach którzy ją polecają ale co do np. Modesty+ to nie ma nic. Czasami też zdaży się, że ludzie mówią że GTechniq jest troche lepszy od Pro 9H A jak z trwałością tego, ile czasu już macie i jak to się trzyma? A co do tej ceny ok 3k to w tym zawiera się fill serwis, powłoka ceramiczna na auto + do tego robienie całego wnętrzą (skóry plastiki drewno itp) i dodatkowo fele.
-
ceramiczna ochrona lakieru? Modesta+ GTechniq Ceramic Pro 9H
w moim przypadku PremiumArena Łódź, ale jest też kilka "serwisów" które to robią
-
ceramiczna ochrona lakieru? Modesta+ GTechniq Ceramic Pro 9H
9H rzeczywiście jest na 5 lat ale modesta podobno jest do 10 lat, próbowałęm też znaleźć informacje na temat porównania Modesty+ z 9H ale teżnic nie ma
-
ceramiczna ochrona lakieru? Modesta+ GTechniq Ceramic Pro 9H
ceny są netto, jeżeli C1 to kwarc to z góry odpada. Czyli zostaje Modesta+ i Strong Pro 9H. Ewentualnie GTechniq ma w swojej ofercie jakieś ceramiczne powłoki? Próbowałem znaleźć w internecie różne informację na temat porównania modesty z Pro 9H ale nigdzie nic nie mogę znależć, jedyne co to 9H wydaje się być bardziej popularna
-
ceramiczna ochrona lakieru? Modesta+ GTechniq Ceramic Pro 9H
Witam. Wczoraj dostałęm telefon od dealera bmw, że moje F07 już doszło i można je obejrzeć w salonie, odbiór będe mieć jakoś niedługo. W związku z tym, że auto jest jeszcze nie tknięte naszymi "wspaniałymi" drogami postanowiłem nałożyć na nie jakąś profesionalną powłokę ceramiczną. Tutaj pytanie do was, czy miał ktoś z was styczność z którąś z tych marek (modesta+, Ceramic Pro 9H, Gtechniq C1/1.5/2)? koszt usługi waha się w okolicach 2,5-3tyś. Powłoka podobno starcza od 5-10 lat w zależności od produktu ale wiadomo, że co 3 lata warto by ją na nowo położyć. Zdecydowałem się już na powłokę ceramiczną nie kwarcową głównie z powodu takiego, że po prostu dłużej wytrzymuje (kwarcowe max 2 lata) a efekty z filmików na YT z powłok ceramicznych są po prostu genialne. Stwierdziłęm, że umieszczę ten temat w dziale o 5 i o 3 gdyż są chyba najbardziej popularne.
-
ceramiczna ochrona lakieru? Modesta+ GTechniq Ceramic Pro 9H
Witam. Wczoraj dostałęm telefon od dealera bmw, że moje F07 już doszło i można je obejrzeć w salonie, odbiór będe mieć jakoś niedługo. W związku z tym, że auto jest jeszcze nie tknięte naszymi "wspaniałymi" drogami postanowiłem nałożyć na nie jakąś profesionalną powłokę ceramiczną. Tutaj pytanie do was, czy miał ktoś z was styczność z którąś z tych marek (modesta+, Ceramic Pro 9H, Gtechniq C1/1.5/2)? koszt usługi waha się w okolicach 2,5-3tyś. Powłoka podobno starcza od 5-10 lat w zależności od produktu ale wiadomo, że co 3 lata warto by ją na nowo położyć. Zdecydowałem się już na powłokę ceramiczną nie kwarcową głównie z powodu takiego, że po prostu dłużej wytrzymuje (kwarcowe max 2 lata) a efekty z filmików na YT z powłok ceramicznych są po prostu genialne.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Mi to wgl na m pakiet nie wyglada mi o ze bardzo podobne ale te jakby"splittery" pod lewym i prawym wlotem tak za bardzo odstają, w normalnym sa bardziej równe, wloty tez jakieś inne
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Zderzak BMW E90 M-pakiet przedni http://olx.pl/oferta/zderzak-bmw-e90-m-pakiet-przedni-CID5-ID8TBrF.html Co to jest? Bo na m pakiet mi nie wyglada
-
Łódzkie
na sw. teresy od zawsze serwisuje swoje e90 i ludzie są genialni, bardzo miła obsługa i szybko robią. Problem to terminy ale jak ktoś dobry to terminów mało
-
e91 320d 177KM zagrzany silnik POMOCY
Ewentualnie podepnij pod kompa może wywala sie jakieś błędy z jakimś czujnikiem czy czymś podobnym