Skocz do zawartości

kubaj123

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubaj123

  1. Macie jakiś kod lakieru lub coś żeby to dobrze wyglądało?
  2. tomasztolala czy malowałeś? efekt całkiem niezły wyszedł :D
  3. Widzę ze większość z was poleca sporty, w takim razie trzeba bedzie coś zadziałać w tym temacie :)
  4. z checią bym kupiłz podparciem lędźwiowym bo troche odelżyło by kręgosłup przy dłuższej trasie ale problem jest taki, że mam beżową tapicerkę a sport materiałowy w tym kolorze dostac to jest tak jak znależć święty graal. Na allegro są aktualnie jedne i czekam az babka mi zdjęcia podeśle. Komfortów E60 nie da sie jakoś na patencie przełożyć doprowadzić zasilanie i poprzekręcać szyny z E90?
  5. Właśnie sie tez obawiam ze w jakiejś grubszej zimowej kurtce może być mi ciasno, ale z drugiej strony bardziej zależy mi właśnie na wysuwanym siedzisku wagę tez mam lekko ponad 100 i przy sportowych fotelach z serii F rzeczywiście było minimalnie ciasno
  6. Witam. Jako ze mam okazje kupić fotele od wersji sport po dość dobrej cenie rozważam ich zakup ale nigdy w nich nie siedziałem (przynajmniej w e90) i tutaj mam do was pytanie? Jak sie te fotele sprawują np w trasie, czy nie sa za twarde? Bym sie skłonił ku nim z racji tego ze maja regulowana długów fotela (to coś co sie pod kolana wysowa) a mam 2m wzrostu wiec było by zawsze wygodniej. Rozumiem ze ten guzik z dwoma strzałkami z przodu boku fotela to jest do pompowanych boczków? Jakie sa wasze odczucia po wymianie ze standardowych na sportowe o ile ktoś tak juz robił?
  7. Dzięki :D niestety u mnie sie okazało ze to białe coś spadło z jednego zaczepu i otwierało tyko jeden wiec musiałem całe wszystko wyjąc, z zagłówkami sobie poradziłem tak ze wyciągnąłem je prawie na maxa pociągnalem mocno do siebie (myślałem ze pourywam te mocowania ale poszło łatwo) i wszystko wyszło :)
  8. Jak w temacie ma ktoś z was jakiś pomysł? Mam zwykła kanapę z 05r bez żadnych wodotrysków i bez składania, w instrukcji napisane jest zeby wyjąc najpierw zagłówki problem jest taki ze wychodzą blokują sie o tylna szybę i [BAD], jak tez wyjąc tylne oparcie?
  9. Witam. Na dniach będę juz szczęśliwym posiadaczem kolejnego BMW i mam do was pytanie, nie mogę znieść tego ze do f07 nie ma (przynajmniej nie widziałem) żadnego brake kitu od f07. Szukam czegoś w stylu zacisków z serii 3 lub 4 tych niebieskich lub jakichkolwiek innych które ładniej wyglądają niż seria. Istnieje coś takiego? Widziałem jakieś brembo itp ale kosztują miliardy
  10. kubaj123 odpowiedział(a) na keystone69 temat w F07
    Powiem Ci tak: moje e90 przy 180 tys miało mniej wytarta kierownice nic to przy 140 z 1 linku
  11. Sory za offtop ale mam jedno pytanie, podobno hamulce 4 tłoczkowe M pasują (od F'ek te niebieskie) bezproblemowo do e90 na przod, mam tutaj pytanie co trzeba dokładnie zrobic żeby pasowały one tez na tył samochodu?
  12. nie to, że od razu szkoda czy ze za drogie ale stwierdziłem, że pier się pobawie zwyklym kablem a dopiero jak już się oswoje z inpą to wtedy polece w coś grubszego.
  13. szczerze mówiąc nie wiem, ale wątpie żeby komukolwiek się to znudziło i chciał to zmywać :D Nie daje to tylko wyglądu ale przede wszystkim daje nam to ochrone lakieru która jednocześnie dodaje walorów "wyglądowych". Którą z tych 3 marek byście najbardziej polecili? Dużo dobrego słychać o GTechniq, teraz zastanawiam sie pomiedzy 9H strong i GTechniq
  14. 9H Light da rade normalnie w sklepie kupić ale jeżeli chodzi już o 9H i Strong 9H to rzeczywiście się nie da. Mówisz, że GTechniq jest lepszy od 9H Strong? Która z tych trzech marek jest jakby najbardziej popularna/wykorzystywana?
  15. Ile już masz te powłokę i jak to tam się trzyma? Przy Ceramic Pro 9H mam też ofertęzrobienia całego wnętrza ich środkami skór, drewna itp.
  16. dzięki za link. Będę musiał jeszcze rozważyć Crystal Serum i Pro 9H. Co do Pro akurat jest masa informacji i masa ludzi na zagranicznych forach którzy ją polecają ale co do np. Modesty+ to nie ma nic. Czasami też zdaży się, że ludzie mówią że GTechniq jest troche lepszy od Pro 9H A jak z trwałością tego, ile czasu już macie i jak to się trzyma? A co do tej ceny ok 3k to w tym zawiera się fill serwis, powłoka ceramiczna na auto + do tego robienie całego wnętrzą (skóry plastiki drewno itp) i dodatkowo fele.
  17. w moim przypadku PremiumArena Łódź, ale jest też kilka "serwisów" które to robią
  18. 9H rzeczywiście jest na 5 lat ale modesta podobno jest do 10 lat, próbowałęm też znaleźć informacje na temat porównania Modesty+ z 9H ale teżnic nie ma
  19. ceny są netto, jeżeli C1 to kwarc to z góry odpada. Czyli zostaje Modesta+ i Strong Pro 9H. Ewentualnie GTechniq ma w swojej ofercie jakieś ceramiczne powłoki? Próbowałem znaleźć w internecie różne informację na temat porównania modesty z Pro 9H ale nigdzie nic nie mogę znależć, jedyne co to 9H wydaje się być bardziej popularna
  20. Witam. Wczoraj dostałęm telefon od dealera bmw, że moje F07 już doszło i można je obejrzeć w salonie, odbiór będe mieć jakoś niedługo. W związku z tym, że auto jest jeszcze nie tknięte naszymi "wspaniałymi" drogami postanowiłem nałożyć na nie jakąś profesionalną powłokę ceramiczną. Tutaj pytanie do was, czy miał ktoś z was styczność z którąś z tych marek (modesta+, Ceramic Pro 9H, Gtechniq C1/1.5/2)? koszt usługi waha się w okolicach 2,5-3tyś. Powłoka podobno starcza od 5-10 lat w zależności od produktu ale wiadomo, że co 3 lata warto by ją na nowo położyć. Zdecydowałem się już na powłokę ceramiczną nie kwarcową głównie z powodu takiego, że po prostu dłużej wytrzymuje (kwarcowe max 2 lata) a efekty z filmików na YT z powłok ceramicznych są po prostu genialne. Stwierdziłęm, że umieszczę ten temat w dziale o 5 i o 3 gdyż są chyba najbardziej popularne.
  21. Witam. Wczoraj dostałęm telefon od dealera bmw, że moje F07 już doszło i można je obejrzeć w salonie, odbiór będe mieć jakoś niedługo. W związku z tym, że auto jest jeszcze nie tknięte naszymi "wspaniałymi" drogami postanowiłem nałożyć na nie jakąś profesionalną powłokę ceramiczną. Tutaj pytanie do was, czy miał ktoś z was styczność z którąś z tych marek (modesta+, Ceramic Pro 9H, Gtechniq C1/1.5/2)? koszt usługi waha się w okolicach 2,5-3tyś. Powłoka podobno starcza od 5-10 lat w zależności od produktu ale wiadomo, że co 3 lata warto by ją na nowo położyć. Zdecydowałem się już na powłokę ceramiczną nie kwarcową głównie z powodu takiego, że po prostu dłużej wytrzymuje (kwarcowe max 2 lata) a efekty z filmików na YT z powłok ceramicznych są po prostu genialne.
  22. Mi to wgl na m pakiet nie wyglada mi o ze bardzo podobne ale te jakby"splittery" pod lewym i prawym wlotem tak za bardzo odstają, w normalnym sa bardziej równe, wloty tez jakieś inne
  23. Zderzak BMW E90 M-pakiet przedni http://olx.pl/oferta/zderzak-bmw-e90-m-pakiet-przedni-CID5-ID8TBrF.html Co to jest? Bo na m pakiet mi nie wyglada
  24. kubaj123 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    na sw. teresy od zawsze serwisuje swoje e90 i ludzie są genialni, bardzo miła obsługa i szybko robią. Problem to terminy ale jak ktoś dobry to terminów mało
  25. Ewentualnie podepnij pod kompa może wywala sie jakieś błędy z jakimś czujnikiem czy czymś podobnym

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.