Skocz do zawartości

rafusa

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafusa

  1. Firma 3M produkuje 2 rodzaje folii (zarówno na Stany jak i na Europę) : 3M™ VentureShield™ Paint Protection Film Scotchgard™ Paint Protection Film Dostępne jako akcesoria (przynajmniej w USA) w salonach BMW - polecam :cool2:
  2. Przyciemnione szyby powinny wystarczyć ,co do oryginalnych osłon to są bardzo praktyczne. Moje dzieci nie zrywają :wink:
  3. Tą folię ,którą założyli mi w BMW produkuje 3M (firma jest na pewno w Polsce) :cool2:
  4. No fakt lakier w BMW to wstyd ,ja założyłem od nowości bezbarwną folię (dostępna w BMW) .Mam nadzieję,że chociaż przód będzie wyglądał ok przy sprzedaży :wink:
  5. ja mam 2 sztuki ,dla młodszej córki na zagłówku drugi ,,luzem'' :cool2:
  6. Też polecam ipada :D
  7. Używam i potwierdzam Twoje obawy : ograniczają funkcjonalność z tyłu ,plątanina kabli ,irytujący hałas ,nie wiem jakie pliki odtwarza (korzystałem jedynie z oryginalnych amerykańskich płyt) ,ale generalnie mogłem kupić coś lepszego ... Podsumowując : obecnie zabieram na pokład 2 ipady i jest super :cool2:
  8. ok ,pewnie jeżdżą i inne ,ale pamiętajmy ,że niezgodnie z przepisami (na przeglądzie diagnosta nie powinien podbić przeglądu) :wink:
  9. rafusa odpowiedział(a) na wodzik2 temat w X3 (F25)
    Sprzedaż modelu po liftingu zacznie się w Stanach od czerwca 2014 ,zmiany kosmetyczne (zegary, lusterka ,nowe pakiety wyposażenia ,zderzaki ,felgi ,nowy ? system nawigacji ,ulepszone idrive ,wydech).Wersja M ma być gotowa w 2015 roku. Dla mnie najważniejsza data to premiera X5 (na pewno następny car) :D
  10. ok ,chodziło mi o fakt ,że nie wierzę żeby BMW oszczędzało na wymianie oleju :wink:
  11. Myślę ,że wszędzie jest tak samo : serwis po roku lub osiągnięciu przebiegu. Ja będę miał po roku tylko ok. 6000 km i nie będzie problemu z bezpłatnym :cool2: serwisem (sprawdzone)
  12. Również nic nie słyszałem o takich rewelacjach...
  13. Gratulacje ! Ja się cieszę jak zrobię 500 km na baku :|
  14. rafusa odpowiedział(a) na Miki. temat w X3 (F25)
    zgoda ,pamiętajmy ,że silnik ma ponad 200KM ,auto waży swoje i dwucyfrowe wyniki spalania są normą :D
  15. rafusa odpowiedział(a) na Bartszop temat w X3 (F25)
    Nie znormalnieją :( np. hot spot LTE kosztuje ponad 3000...
  16. rafusa odpowiedział(a) na xmax temat w X3 (F25)
    Rzeczywiście słabym punktem Home Link jest to ,iż działa przy zapalonym silniku ,u mnie jest ok ,ale widzę ,że w Europie nie bardzo :wink:
  17. rafusa odpowiedział(a) na Miki. temat w X3 (F25)
    w temacie : od sierpnia 2012 przejechałem 28i jakieś 3000 mil (ok. 1500 mil na długich trasach z tempomatem na 65mil/h) reszta to krótkie lub bardzo krótkie odcinki po mieście (raczej non stop korki niż jazda - Manhattan :( ). Średnie spalanie to 13 - 14 litrów ,generalnie zasięg (mój) to poniżej 500km na baku ,nie używam eco drive ,ale też nie jeżdżę szybko ,bo nie mam gdzie i jak... O dziwo nie zauważyłem znaczącej różnicy w spalaniu w trybach jazdy ,natomiast różnica w odczuciach w sport lub sport + bezcenna :D Pewnie można tym autkiem osiągnąć 9 litrów spalania ,ale jakim kosztem ?
  18. rafusa odpowiedział(a) na xmax temat w X3 (F25)
    Wiesz, niewiele mogę powiedzieć o bramach ,programowałem z instrukcją i nie miałem nigdy żadnych problemów (oczywiście oprócz usterek samych bram) :D
  19. rafusa odpowiedział(a) na xmax temat w X3 (F25)
    Pewnie niewiele pomogę ,używam pilota w lusterku do 3 bram od sierpnia 2012 ,działa ok - myślę ,że tylko serwis ...
  20. Trudno powiedzieć ,ja bym nie lekceważył - trasa mocno ryzykowna ...
  21. Ale wykończenie środka to zupełnie inna liga (Range Rover liga) :D
  22. rafusa odpowiedział(a) na wodzik2 temat w X3 (F25)
    Zgadza się ,ale ja mam zwolnienie z tax :cool2:
  23. rafusa odpowiedział(a) na wodzik2 temat w X3 (F25)
    no tak z 10 tys. trzeba dołożyć (mój wyjściowo kosztował jakieś 35 ,a skończyło się na 48) :wink:
  24. Ale starego Range Rovera ,widziałem nowe po zmianach i jakoś nie pasują mi światła jak z Evoque w połączeniu z wielką bryłą auta.
  25. rafusa odpowiedział(a) na wodzik2 temat w X3 (F25)
    Ceny X3 2014 w USA (po lifcie) 28I od 39 600 usd 35i od 44 700 usd

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.