Treść opublikowana przez rafusa
-
X3 (F25) - Niedługo lifting
i jeszcze takie coś :http://www.autoshowny.com/galleries/debuts/2013/5 wystawione w tym tygodniu na salonie w Nowym Yorku (CONCEPT CAR)
-
X3 (F25) - Niedługo lifting
Więcej zdjęć znajdziecie tutaj : http://x3.xbimmers.com/forums/showthread.php?t=758374 choć maskowanie robi swoje i trudno się połapać (raczej na pewno będą inne lusterka - ale to trochę mało) Czytałem Wasze opinie o koreańczykach i coś w tym jest ,bardzo mocno poszli do przodu jeśli chodzi o jakość wykonania. W Stanach drugi raz z rzędu ich samochody wygrywają w wielu kategoriach a naprawdę mają tu silną konkurencję ! Może jeszcze nie teraz ,ale za 2-3 lata KIA może namieszać i nasze X3 nie będą tak oczywiste Premium...
-
Race Chip - czy ktoś korzysta/korzystał ?
na forach piszą o nich ok ,wolałbym Hartge ,ale oni praktycznie nie istnieją w Stanach ,jest schnitzer - brak rozwiązań dla mojego silnika ,za dużo do wyboru nie ma...
-
Race Chip - czy ktoś korzysta/korzystał ?
Chyba zobaczę jak to działa ,mają certyfikat niemieckiego TUV ,więc nie powinno być niespodzianek...
-
Miłe niespodzianki (odkrycia) w Twoim X3
no fakt ,ale oprócz lokalizacji i tak nic nie pożytecznego ...
-
Miłe niespodzianki (odkrycia) w Twoim X3
Dla zainteresowanych : w apple store można pobrać darmową aplikację na iphone (bmw remote). Miałem okazję spróbować ,zlokalizowała dosyć dokładnie auto na parkingu ,kiedy zapomniałem gdzie zaparkowałem :cool2: ma też funkcje świateł ,drzwi itp. przetestuję...
-
Race Chip - czy ktoś korzysta/korzystał ?
Masz rację ,Hartge to uznana firma ,ale ... nie ma rozwiązania dla mojego silnika ,Race chip to też Niemcy i nie mają okazyjnych cen.
-
Race Chip - czy ktoś korzysta/korzystał ?
dzięki za uwagi ,też myślę że porządny soft nie wyrządzi szkody ,a chcę zobaczyć te 300 KM i 420 Nm :D Krótszego przebiegu silnika się nie obawiam ,bo od sierpnia mam raptem 2000 mil... wiec pewnie sprzedam go za jakieś 2 latajeszcze na gwarancji (50 000)
-
BMW "HiFi Professional" a "HiFi"?
nie wiem ,czy cały sprzęt ,ale większość dla f25 robi Alpine więc jest ok.
-
X3 F25 w megakolorze
trochę wygląda jak Toyota FJ (kolega mówi na to mobilna toeleta) :D
-
czy trudno sprzedać nowe F25?
wiecie te drogi są mocno przereklamowane przez filmy ,owszem kilka pasów w jednym kierunku ,ale dziur sporo... no i korki też konkretne :cool2:
-
Race Chip - czy ktoś korzysta/korzystał ?
bardziej interesuje mnie czy to coś da ?
-
Race Chip - czy ktoś korzysta/korzystał ?
pewnie coś w tym jest ,ale tu (Stany) silniki nie są wyżyłowane (najlepsze paliwo ma 93 octany) więc nie wiem ,czy nie spróbować...
-
czy trudno sprzedać nowe F25?
wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :cool2:
-
Miłe niespodzianki (odkrycia) w Twoim X3
wstyd przyznać ,ale program sport + odkryłem po 2000 mil :D
-
czy trudno sprzedać nowe F25?
Swoją drogą - ceny w Polsce są chore ,ja dałem za swoją jakieś 150 tys.... (2013 Twin Turbo)
-
Race Chip - czy ktoś korzysta/korzystał ?
Witam ,powtarzam temat z działu modyfikacje (brak odzewu) .Mam możliwość modyfikacji w X3 (2,0 TWIN TURBO) RACE CHIP,czy ktoś korzystał/korzysta z rozwiązań tej firmy ? Wykresy z hamowni są imponujące ,ale...
-
Race chip - czy ktoś korzysta/korzystał ?
Witam ,jak w temacie poszukuję opinii dot. rozwiązań oferowanych przez niemiecką firmę Race Chip.
-
Realne zużycie paliwa X3 20d aut.
prawda ,było i po 99 centów za galon...
-
Miłe niespodzianki (odkrycia) w Twoim X3
OK ,nie wiedziałem...
-
Realne zużycie paliwa X3 20d aut.
Na życzenie kolegi podzielę się oberwacjami dot. spalania wersji benzynowej (2,0 twin turbo) średnio (trasa + korki) 13 - 14 l przy trybie sport ok. 16 l na szczęście mam paliwo po 3 PLN :-)
-
Biały kolor lakieru w f25
Nie ma błota pośniegowego
-
Miłe niespodzianki (odkrycia) w Twoim X3
To działa przy założonym koncie w usłudze BMW (po znalezieniu adresu można wysłać ze strony Google e-mail do ayta)
-
Biały kolor lakieru w f25
Tylko biały ! ale mój jezdzi wlepszym klimacie ,co ma znaczenie...
-
Co wybrać? Navi, audio HiFi Prof czy silnik diesla?
Jeśli samochód nie jest jeszcze zamówiony : My wybraliśmy Twin Turbo (benzyna) Alpina White Pakiet Technology Premium Sound Nevada Black Sport Pakiet Podwójny dach Całość - rewelacja !