Skocz do zawartości

rafusa

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafusa

  1. najlepiej F15 (bo tak chyba będzie się zwał X5) :D
  2. Ja też nie mogę się doczekać ,miało być na Auto Show w Nowym Jorku ,ale niestety (dla mnie - bo tu mieszkam) :( przesunęli debiut na Chiny Pozostaje cieszyć się jazdą F25 :cool2:
  3. Następne tylko X 5 ! Właściwie to żałowałem od początku :( Trzeba było trochę dołożyć...
  4. przy ksenonach problem świateł nieaktualny :D
  5. ok ,dzięki :cool2:
  6. Potwierdzam ,iż w moim X3 w przypadku chęci dostosowania świateł przeciwmgielnych jest to kwestia przeprogramowania sterownika (potrafią to w bmv/navi garage) i założenia przełącznika na tablicy,ja tego osobiscie nie robiłem (nie potrzebuję na szczęście) :D ,na pewno nie dotyczy to wszystkich F25 (dlatego potrzebujesz numer vin) , w niektórych niestety nie ma instalacji do zasilania tyłu... Co do świateł z przodu to wszystkie wersje amerykańskie mają światła symetryczne ,które nie są dopuszczone do ruchu w Polsce. Policja raczej się nie połapie ,pozostaje stacja diadgnostyczna ?
  7. ja jakoś gorzej sobie radzę :D mam wrażenie ,że w audi łatwiej połapać się w nawigacji ,niby systemy podobne ,ale sposób wyświetlania w A8 jest bardziej zrozumiały ,w X3 już kilka razy pomyliłem zjazdy (szczególnie jeśli jest wiele do wyboru bmw nie nadąża ze zmianą kolejnych oznaczeń dróg na skomplikowanych rozjazdach ,audi wybiera docelowe i tego się trzyma) ,ale może to kwestia przyzwyczajenia ?
  8. Znawcą nie jestem ,ale W Audi A8 wygląda i działa lepiej... MMI Audi jest bardziej intuicyjny a mapy miom zdaniem bardziej dopracowane :D W bmw często mam problem z szybkim powrotem do aktuanie potrzebnego menu
  9. Ja mam tylko nadzieję ,że navi nie będzie dalej tak beznadziejna - w/g mnie najsłabszy punkt tego modelu :(
  10. Ważna rzecz ,o której zapomniałem ,pamiętaj ,że z przodu będziesz miał światła symetryczne a potrzebujesz asymetrycznych (problem pojawi się na przeglądzie) nie wiem może w tym modelu da się to ustawić automatycznie ?
  11. Z tymi octanami nie do końca się zgadzam (generalnie nie zalecam wlewać powyżej 95 w Polsce) pamiętajmy ,że nie jest to silnik przeznaczony do eksploatacji w Europie (w uproszczeniu - inna specyfikacja) - co do świateł polecam również BMW/NAVI GARAGE z Warszawy :cool2:
  12. paliwo w Stanach ma max.93 octany ,do silników aut sprowadzonych nie zaleca się naszych ,,v pover'' ,,verva'' itp. 95 w zupełności wystarczy :cool2:
  13. No to pewnie wesoło było w tych górach :D ,tunel z tyłu zabiera jednak sporo miejsca...
  14. sprawdz po numerze vin ,co można zrobić bezinwazyjnie ,w moim np. (28i) światła przeciwmgielne z tyłu wymagają jedynie przeprogramowania sterownika (+ oczywiście przełącznik z przodu) oryginalnie (teraz) używane są jako dodatkowy stop w awaryjnych sytuacjach ,ważne również jakie masz światła z przodu... Pamiętaj też o paliwie (moje nigdy nie zaznało więcej niż 93 octany :D
  15. no niestetety na razie mają tylko do 35i :(
  16. a ceny s Stanach zawsze były (i mam nadzieję będą inne) :D
  17. Dają taka samą gwarancje jak Hartge
  18. Zgadzam się ,nie chciałbym w moim F25 podróżować z tyłu ,następne raczej coś większego (nowe Range Rovery są piękne) :cool2:
  19. Dla mnie odpada ,mam 2 córki (przy 4 osobach na pokładzie raczej myślę o X5) ,a X4 na bank będzie 4 osobowe co w praktyce równa się 2 + 2 co w praktyce oznacza niemowlęta z tyłu ,a córy duże...
  20. Znalazłem Partnera Hartge w Bostonie ,nie mają chipa do mojego silnika ,ale mają ściągnąć. Ceny dużo lepsze niż w Niemczech ,co do gwarancji to nie widzę różnicy ,czy da ją Bmw ,czy Hartge... Jest ryzyko - jest zabawa :D
  21. no właśnie ,ten bmw hotspot to raczej takie profesjonalne rozwiazanie. Przynajmiej sądząc po cenie :D
  22. Jednak chyba nie ,np. w Audi A8 różnica jest spora - wbudowany/fabryczny internet korzysta z dodatkowej anteny i ,,daje radę''... :D
  23. ja też używam zte (61) ,ale jednak jest to słabe podczas szybkiej jazdy ,tunele ,garaże ,itp.
  24. rafusa odpowiedział(a) na wodzik2 temat w X3 (F25)
    Dziś widziałem na żywo ten concept car (sylwetka minivana) ,robi naprawdę świetne wrażenie ,gdyby zostawili mocowania lusterek do produkcji to rewelacja :cool2:
  25. Czy ktoś ma u siebie : ,,BMW LTE hotspot internet module'' ? Podobno już to zakładają do F25 :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.