Treść opublikowana przez rafusa
-
Nowe X4 - czy juz powinnismy zalowac?
najlepiej F15 (bo tak chyba będzie się zwał X5) :D
-
Nowe X4 - czy juz powinnismy zalowac?
Ja też nie mogę się doczekać ,miało być na Auto Show w Nowym Jorku ,ale niestety (dla mnie - bo tu mieszkam) :( przesunęli debiut na Chiny Pozostaje cieszyć się jazdą F25 :cool2:
-
Nowe X4 - czy juz powinnismy zalowac?
Następne tylko X 5 ! Właściwie to żałowałem od początku :( Trzeba było trochę dołożyć...
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
przy ksenonach problem świateł nieaktualny :D
-
Nowa generacja nawigacji w X3 od kwietnia 2013
ok ,dzięki :cool2:
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
Potwierdzam ,iż w moim X3 w przypadku chęci dostosowania świateł przeciwmgielnych jest to kwestia przeprogramowania sterownika (potrafią to w bmv/navi garage) i założenia przełącznika na tablicy,ja tego osobiscie nie robiłem (nie potrzebuję na szczęście) :D ,na pewno nie dotyczy to wszystkich F25 (dlatego potrzebujesz numer vin) , w niektórych niestety nie ma instalacji do zasilania tyłu... Co do świateł z przodu to wszystkie wersje amerykańskie mają światła symetryczne ,które nie są dopuszczone do ruchu w Polsce. Policja raczej się nie połapie ,pozostaje stacja diadgnostyczna ?
-
Nowa generacja nawigacji w X3 od kwietnia 2013
ja jakoś gorzej sobie radzę :D mam wrażenie ,że w audi łatwiej połapać się w nawigacji ,niby systemy podobne ,ale sposób wyświetlania w A8 jest bardziej zrozumiały ,w X3 już kilka razy pomyliłem zjazdy (szczególnie jeśli jest wiele do wyboru bmw nie nadąża ze zmianą kolejnych oznaczeń dróg na skomplikowanych rozjazdach ,audi wybiera docelowe i tego się trzyma) ,ale może to kwestia przyzwyczajenia ?
-
Nowa generacja nawigacji w X3 od kwietnia 2013
Znawcą nie jestem ,ale W Audi A8 wygląda i działa lepiej... MMI Audi jest bardziej intuicyjny a mapy miom zdaniem bardziej dopracowane :D W bmw często mam problem z szybkim powrotem do aktuanie potrzebnego menu
-
Nowa generacja nawigacji w X3 od kwietnia 2013
Ja mam tylko nadzieję ,że navi nie będzie dalej tak beznadziejna - w/g mnie najsłabszy punkt tego modelu :(
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
Ważna rzecz ,o której zapomniałem ,pamiętaj ,że z przodu będziesz miał światła symetryczne a potrzebujesz asymetrycznych (problem pojawi się na przeglądzie) nie wiem może w tym modelu da się to ustawić automatycznie ?
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
Z tymi octanami nie do końca się zgadzam (generalnie nie zalecam wlewać powyżej 95 w Polsce) pamiętajmy ,że nie jest to silnik przeznaczony do eksploatacji w Europie (w uproszczeniu - inna specyfikacja) - co do świateł polecam również BMW/NAVI GARAGE z Warszawy :cool2:
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
paliwo w Stanach ma max.93 octany ,do silników aut sprowadzonych nie zaleca się naszych ,,v pover'' ,,verva'' itp. 95 w zupełności wystarczy :cool2:
-
Nowe X4 - czy juz powinnismy zalowac?
No to pewnie wesoło było w tych górach :D ,tunel z tyłu zabiera jednak sporo miejsca...
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
sprawdz po numerze vin ,co można zrobić bezinwazyjnie ,w moim np. (28i) światła przeciwmgielne z tyłu wymagają jedynie przeprogramowania sterownika (+ oczywiście przełącznik z przodu) oryginalnie (teraz) używane są jako dodatkowy stop w awaryjnych sytuacjach ,ważne również jakie masz światła z przodu... Pamiętaj też o paliwie (moje nigdy nie zaznało więcej niż 93 octany :D
-
Race Chip - czy ktoś korzysta/korzystał ?
no niestetety na razie mają tylko do 35i :(
-
Race Chip - czy ktoś korzysta/korzystał ?
a ceny s Stanach zawsze były (i mam nadzieję będą inne) :D
-
Race Chip - czy ktoś korzysta/korzystał ?
Dają taka samą gwarancje jak Hartge
-
Nowe X4 - czy juz powinnismy zalowac?
Zgadzam się ,nie chciałbym w moim F25 podróżować z tyłu ,następne raczej coś większego (nowe Range Rovery są piękne) :cool2:
-
Nowe X4 - czy juz powinnismy zalowac?
Dla mnie odpada ,mam 2 córki (przy 4 osobach na pokładzie raczej myślę o X5) ,a X4 na bank będzie 4 osobowe co w praktyce równa się 2 + 2 co w praktyce oznacza niemowlęta z tyłu ,a córy duże...
-
Race Chip - czy ktoś korzysta/korzystał ?
Znalazłem Partnera Hartge w Bostonie ,nie mają chipa do mojego silnika ,ale mają ściągnąć. Ceny dużo lepsze niż w Niemczech ,co do gwarancji to nie widzę różnicy ,czy da ją Bmw ,czy Hartge... Jest ryzyko - jest zabawa :D
-
Miłe niespodzianki (odkrycia) w Twoim X3
no właśnie ,ten bmw hotspot to raczej takie profesjonalne rozwiazanie. Przynajmiej sądząc po cenie :D
-
Miłe niespodzianki (odkrycia) w Twoim X3
Jednak chyba nie ,np. w Audi A8 różnica jest spora - wbudowany/fabryczny internet korzysta z dodatkowej anteny i ,,daje radę''... :D
-
Miłe niespodzianki (odkrycia) w Twoim X3
ja też używam zte (61) ,ale jednak jest to słabe podczas szybkiej jazdy ,tunele ,garaże ,itp.
-
X3 (F25) - Niedługo lifting
Dziś widziałem na żywo ten concept car (sylwetka minivana) ,robi naprawdę świetne wrażenie ,gdyby zostawili mocowania lusterek do produkcji to rewelacja :cool2:
-
Miłe niespodzianki (odkrycia) w Twoim X3
Czy ktoś ma u siebie : ,,BMW LTE hotspot internet module'' ? Podobno już to zakładają do F25 :cool2: