Treść opublikowana przez rafusa
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
Myślę ,że bardziej chodzi o ,,czynnik ludzki'' ,to tak jak z opiniami n/t serwisu : zależy na kogo się trafi :wink:
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
Nie wiem ,czy zmiana marki coś zmieni ,w klasie premium właściwie wszyscy podchodzą do tematu podobnie (lub gorzej) :cry:
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
O właśnie mamy komplecik w poprzedniej wiadomości :lol: Dobrze ,że robią chociaż zegary w km/h (właściciele Cayenne z USA wiedzą ,o czym mowa) :wink:
-
Utrata wartości F25
Ja nie mogę X4 (dwie córki) ,a jak zabrać jeszcze teściową :duh:
-
TV i panorama - warto??
o tak te pomiary z powietrza :norty: Genaralnie fajna rzecz (dach) aczkolwiek da się bez niego żyć
-
Syczenie i inne dziwne dźwięki przy otwieraniu auta?
Rzeczywiście jest tego sporo ,można z tym żyć :D
-
X3 (F25) czujnik cisnienia w oponach
ale seryjnie był wprowadzony pozniej...
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
Nie bardzo wiem o co chodzi ? Podtrzymuję ,iż według mojej wiedzy światła symetryczne są niezgodne z polskimi przepisami ... Tak naprawdę powinno się wymieniać nie tylko tył ale też przód + lusterka :wink:
-
Utrata wartości F25
tak ,różnice niewielkie - kilkaset USD ,chyba czas na nowe X5 :D
-
TV i panorama - warto??
Potwierdzam ,w upalne dni klimatyzacja nie daje rady (trzeba zasuwać ten piękny dach) :D
-
Podwójna końcówka wydechu w 20d
Akrapovic robi fajne wydechy do X5 ,nie wiem ,czy do f25 coś mają...
-
TV i panorama - warto??
Co do TV ,nie wiem jak działa w Polsce... Dach panoramiczny robi wrażenie szczególnie od środka (powiększa optycznie i doświetla wnętrze) ,oczywiście ma także minusy : wnętrze nagrzewa się znacznie mocniej :wink: Co do działania : jest cicho w każdej pozycji dachu ,zasłonka nie wydaje żadnych dzwięków.
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
No proszę ,widać serwis nie taki zły :D
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
To właściwie oczywiste ,trudno żeby BMW brała odpowiedzialność za ,,nasze ulepszenia''. Nawet po modyfikacji w Hartge otrzymuje się ich gwarancje (oryginalna traci znaczenie) ...
-
X3 F25 20i - pierwsze wrażenia
Tyle samo pewnie nie ,ale podobnie - moje 28i : 13/14 l w mieście ,10 l trasa
-
F15 X5 - spyshots
Pewnie dlatego się zdecydowali ,zanim inni zaskoczą ...Większość SUV nie opuszcza asfaltu podczas swojego żywota ,więc rynek (szczególnie w Stanach/ciepłych) będzie na RWD spory.
-
F15 X5 - spyshots
No wiecie z tym RWD to nie do końca tragedia , w Stanach co drugi SUV ma tylko tylni napęd. A w końcu trochę tych aut tam sprzedają więc kasa się przyda... :wink:
-
F15 X5 - spyshots
Kilkadziesiąt zdjęć nowej X5 : http://moto.pl/MotoPL/51,88389,14010056.html?i=0 :D
-
X3 (F25) czujnik cisnienia w oponach
Nie zawsze był TPMS W F25 ,na rynku amerykańskim standard dopiero od roku modelowego 2013.
-
Czym sie rozni tryb DS od sport?
pełna zgoda ,taki przycisk a la ,,race'' byłby dużo lepszy :D
- Gaśnica
-
Race Chip - czy ktoś korzysta/korzystał ?
No wreszcie jakaś dobra wiadomość : uaktywnił się dealer Hartge w Bostonie i być może będą mieli chipa do 28i w sierpniu... Jest szansa ,że jeszcze przed zmianą auta moc będzie ze mną :cool2:
-
Utrata wartości F25
KBB wycenia podobnie (niewielka różnica) Poczekam chyba na nowe X5 ...co do podatku to mam zwolnienie - więc nie dotyczy :wink:
-
Utrata wartości F25
No tak ,ale trzeba brać poprawkę ,że to wycena przy wzięciu nowego (nieco zaniżona) ,pewnie na wolnym rynku jest warte nieco więcej :wink:
-
Utrata wartości F25
no tak mówią ,że tej klasy autko może stracić nawet 50 % w ciągu pierwszych trzech lat :(