Treść opublikowana przez rafusa
-
Opony w X5
No chyba nikt nie ma wątpliwości ,iż jazda po przebiciu RFT nie jest dobrym pomysłem :wink: Ja miałem przygodę po zakupie (na szczęście na parkingu i udało się tanio naprawić) :D
-
X5 E70 - czy warto sprowadzic z usa
W sumie wreszcie coś się dzieje na temat F15 :wink: Wiele ciekawych wątków poruszonych...Ja odniosę się do głównego ,sprowadzenie auta to sprawa indywidualna ,ja zdecydowałem się na zakup nowego i takie też będę chciał (kiedyś ?) zabrać do Polski. Różnica w cenie to główny argument ,nie uważam też ,że USA są w tyle za Europą. Ba ,poziom wyposażenia stardardowego większości samochodów jest wyższy niż w EU (np. kamera cofania) :D
-
No to czekamy na pierwsze F15 na tym forum :)
Tymczasem premiera F15 w salonie znów przesunięta (tym razem około 15 pazdziernika) :cry:
-
F25 - bmw connecteddrive w Polsce 17.09.2013 - start
rafusa napisał(a): Tak ,ta aplikacja jest tylko dostępna w Europie ,z kolei Google chyba dalej działa tylko u nas Ja mam jeszcze jakiś pakiet (nie pamiętam nazwy) z internetem ,wiadomości ,sport ,pogoda ,jakaś wyszukiwarka ,giełda itp. ? Kosztuje chyba 99 albo 199 na rok. Już sprawdziłem , mam BMW Assist Convenience Plan który zawiera : BMW Online Directions Traffic Weather Concierge Critical Calling Message Dictation Koszt 199 na rok Czasami używam (pogoda ,wyszukiwarka) :D
-
F25 - bmw connecteddrive w Polsce 17.09.2013 - start
Tak ,ta aplikacja jest tylko dostępna w Europie ,z kolei Google chyba dalej działa tylko u nas :wink: Ja mam jeszcze jakiś pakiet (nie pamiętam nazwy) z internetem ,wiadomości ,sport ,pogoda ,jakaś wyszukiwarka ,giełda itp. ? Kosztuje chyba 99 albo 199 na rok.
-
Uruchamianie silnika zdalnie
Potwierdzam ,w Stanach nie ma takiej możliwości (oczywiście oficjalnie) :wink:
-
F25 - bmw connecteddrive w Polsce 17.09.2013 - start
Korzystamy przecież z tego w Stanach (mobile office ,aplikacje na telefon ,wysyłanie adresu z Google do samochodu itp.) Ogólnie przydatne rzeczy ,wydaje mi się ,że niezbędne do tego jest konto na stronie BMW (przynajmiej do Google ,bo używam) :D
-
F25 Klapa bagażnika sterowana pilotem
U mnie też cisza ,ale dopiero rok minął :wink:
-
Światła LED do jazdy dziennej ?
Tak tylne świecą ,ale nie da się wybrać jednocześnie przód/tył dziennych... A co do parkowania bez szkód w NYC to gratuluję ,rzeczywiście jest to wyczyn :D
-
Światła LED do jazdy dziennej ?
Większość kolizji w Stanach to najechanie z tyłu... drogi tu raczej jednokierunkowe :wink:
-
Światła LED do jazdy dziennej ?
Ja używam świateł do jazdy dziennej z tyłu (przekodowane) ,więc może warto mieć też coś z przodu ? :wink:
-
Światła LED do jazdy dziennej ?
Czy ktoś z kolegów/koleżanek używał/używa czegoś takiego ? http://shoppmlit.com/shop-pmlit/exterior/pmlit-bmw-x3-f25-6-led-18w-drl-bumper-grille-fog-daytime-running-light-bulbs-kit.html Twierdzą ,że są zrobione ,,pod F25'' z banalnie łatwym montażem...
-
X3 (F25) - Niedługo lifting
Oczywiście lift ,nie nowy model (lato 2014)
-
Realne zużycie F25 x3 20i automat
Ale za to radość z jazdy 35i :cool2:
-
No to czekamy na pierwsze F15 na tym forum :)
Nawiązując do poprzednich wątków : 1.W USA poprzednia X5 jest od wielu lat najlepsza w klasie ,,średniej wielkości SUV'' - autem porównywalnym jest np. Acura MDX 2.Nie ma co gdybać o ew. modelu z napędem na tył (można go już oficjalnie zamawiać) na pewno jest to mocno przemyślana strategia BMW ,gdyż za oceanem SUVy z napędem na tył są bardzo popularne. Większość z tych aut jest kupowana dla wygodnej pozycji za kierownicą ,przyzwoitego bagażnika (lub ilości uchwytów na napoje),a nie właściwości terenowych (zwykle nigdy nie wykorzystanych) :wink:
-
Fotele a ból pleców
Czyli ,,mali sportowcy'' (jak ja) mają lepiej :cool2:
-
Realne zużycie F25 x3 20i automat
Średnia z 4000 mil (120 km/h nie przekroczone) to 12,4 l/100km :(
-
No to czekamy na pierwsze F15 na tym forum :)
Ja też myślę ,że nowa X5 dalej będzie najlepsza w klasie :cool2:
-
Realne zużycie F25 x3 20i automat
U mnie też bez szans na takie wyniki (chyba że na lawecie) :wink:
-
Fotele a ból pleców
Ja praktykuję tenis całoroczny :D
-
No to czekamy na pierwsze F15 na tym forum :)
http://www.bimmerpost.com/tag/bmw-f15-x5/ Sporo o nowym F15 :D
-
No to czekamy na pierwsze F15 na tym forum :)
U mnie znów przesunęli termin ,,pokazu'' F15 ,będą mieli w salonie najwcześniej po 15 września... :cry:
-
Moje najnizsze spalanie 3.0d
A u mnie zasięg bez zmian (ok.500 km) i jest dobrze :D
-
X3 (F25) - Niedługo lifting
W Stanach nowy model ma być dostępny od czerwca/lipca 2014.
-
Pierwszy przegląd - wrażenia
Bez obaw ,olej/filtr wymieniony płyny sprawdzone/dolane. Pełna lista czynności na fakturze 0 USD :D