Treść opublikowana przez rafusa
-
No to czekamy na pierwsze F15 na tym forum :)
Dzwoniłem ,będzie prawdopodobnie 25 sierpnia :D
-
No to czekamy na pierwsze F15 na tym forum :)
9 sierpnia mam przegląd ,jest szansa ,że nowa X5 już będzie w salonie :D
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Ale co to za dealer ,który nie daje gwarancji po naprawie ??????????
-
No to czekamy na pierwsze F15 na tym forum :)
Tak , na Manhattanie będzie można obejrzeć za 2-3 tygodnie :D
-
F15 X5 - spyshots
Szkoda ,akurat silnik sobie chwalę :cool2:
-
F15 X5 - spyshots
Zgoda ,jest przepakowany ,ale wcześniej można było mieć X5 za 47 tys... To jednak różnica ,pamiętam ,że żałowałem wyboru X3. Teraz dylematu raczej nie będzie ,chyba ,że pod maską będzie też 2,0 Twin Turbo z F25 :D w dobrej cenie ?
-
F15 X5 - spyshots
No i cena wyjściowa w górę o 6 tys. USD nie wiadomo dlaczego :cry:
-
Ile pali twoja bemka
F25 Twin Turbo : rzadko przekraczam 500 km zasięgu na baku (nie przekraczając 120/130 km/h)
-
Kelleners - warty zachodu?
Każde tego typu rozwiązanie eliminuje gwarancję ,więc trzeba się zastanowić... Ja czekam na Hartge :D (na razie niedostępne u dystrybutora w Stanach).
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Bezsporną kwestią (nie do przyjęcia) jest czas załatwiania sprawy - tym na pewno warto zainteresować prawnika. Nie zakładałbym z góry ,że z silnikiem będą problemy ,więcej zaufania do BMW :D W końcu na wszystko dadzą nową gwarancję :cool2: Miałem kiedyś podobne przygody z 740i ,samochód śmiga dalej u kolegi (ma już ponad 250 tys.)
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Ja akurat bardzo sobie chwalę serwis (auto + motocykl). Myślę ,że i tak jesteśmy w niezłej sytuacji. Zainteresowanych odsyłam na fora właścicieli Mercedesa czy Audi :duh:
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Dla mnie ciągle nie ma to znaczenia ,blok silnika z tłokami to praktycznie nowy silnik :D Mając wybór wybrałbym to niż .,, nie wiadomo jakie 70 tys.'' Jakie znaczenie będzie miało dla zdecydowanego kupca co stało się z poprzednim silnikiem ??????????????????
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Myślę ,że auto nie straci na wartości po naprawie ,w końcu naprawiasz w BMW a nie u ,,pana Mietka''...Ja chyba wolałbym kupić autko po profesjonalnej odbudowie silnika niż po 70 tys. ,ale to tylko moja opinia :wink:
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Po tych operacjach silnik będzie praktycznie jak nowy ,można próbować ale nie wróżę powodzenia :wink: Swoją drogą czas załatwienia sprawy = koszmar :duh:
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Też oceniam szanse wymiany auta na znikome (nawet w Stanach byłoby trudno :wink: ,ale trzeba zacząć walczyć o swoje ... Tak jak radzą koledzy : warto poradzić się prawnika :cool2: Są też różne organizacje konsumenckie ,nie bardzo lubiane przez firmy a korespondencja od nich zawsze budzi ich zaniepokojenie (media ,itp.). Może warto spróbować ?
-
TV i panorama - warto??
No tak ,ale mieć piękny dach ,żeby w słońcu zasuwać podsufitkę ... ? :wink:
-
TV i panorama - warto??
Potwierdzam wszystkie zalety ,pozostaje kwestia ,,piekarnika w środku'' . Wnętrze nagrzewa się w zastraszającym tempie ... Kto co lubi ,ja raczej w następnym samochodzie daruję sobie :D
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Też potwierdzam - działa :D
-
X3 F25 / Doposażenie w automatycznie zapalające się światła
Myślę ,że kolega właśnie tego pecha wolałby uniknąć... :wink:
-
Ogrzewanie postojowe Webasto 2.0i ?
Jest ,jest - ale u mnie z zimą słabo... :D
-
TV i panorama - warto??
Sprawdzę ,ale pewnie nie mam (takie raczej idą na ,,gorące stany'')
-
TV i panorama - warto??
U mnie nie daje rady , w słoneczne dni i wilgotności powyżej 90 % bez zasuniętej zasłonki = piekarnik :cry:
-
Spalanie F25 28i 2.0 tt
Miejmy nadzieję ,że jednak to drugie rozwiązanie ... :norty:
-
Spalanie F25 28i 2.0 tt
Zawsze powtarzam ,,szybko w Stanach to tylko na filmach...'' :wink:
-
Spalanie F25 28i 2.0 tt
No fajnie :D chciałbym uzyskiwać takie prędkości... najszybciej jechałem jakieś 140/150 (kosztowało 115 USD) :duh: