Treść opublikowana przez rafusa
-
Zabezpieczenie lakieru / konserwacja
Firma 3M produkuje 2 rodzaje folii (zarówno na Stany jak i na Europę) : 3M™ VentureShield™ Paint Protection Film Scotchgard™ Paint Protection Film Dostępne jako akcesoria (przynajmniej w USA) w salonach BMW - polecam :cool2:
-
Rolety przeciwsłoneczne lub inne osłonki
Przyciemnione szyby powinny wystarczyć ,co do oryginalnych osłon to są bardzo praktyczne. Moje dzieci nie zrywają :wink:
-
Zabezpieczenie lakieru / konserwacja
Tą folię ,którą założyli mi w BMW produkuje 3M (firma jest na pewno w Polsce) :cool2:
-
Zabezpieczenie lakieru / konserwacja
No fakt lakier w BMW to wstyd ,ja założyłem od nowości bezbarwną folię (dostępna w BMW) .Mam nadzieję,że chociaż przód będzie wyglądał ok przy sprzedaży :wink:
-
F25 - Tablet DVD katalogowy nr: 65122209346
ja mam 2 sztuki ,dla młodszej córki na zagłówku drugi ,,luzem'' :cool2:
-
F25 - Tablet DVD katalogowy nr: 65122209346
Też polecam ipada :D
-
F25 - Tablet DVD katalogowy nr: 65122209346
Używam i potwierdzam Twoje obawy : ograniczają funkcjonalność z tyłu ,plątanina kabli ,irytujący hałas ,nie wiem jakie pliki odtwarza (korzystałem jedynie z oryginalnych amerykańskich płyt) ,ale generalnie mogłem kupić coś lepszego ... Podsumowując : obecnie zabieram na pokład 2 ipady i jest super :cool2:
-
BMW X3 f25 z USA dostosowanie do jazdy po Polsce
ok ,pewnie jeżdżą i inne ,ale pamiętajmy ,że niezgodnie z przepisami (na przeglądzie diagnosta nie powinien podbić przeglądu) :wink:
-
X3 (F25) - Niedługo lifting
Sprzedaż modelu po liftingu zacznie się w Stanach od czerwca 2014 ,zmiany kosmetyczne (zegary, lusterka ,nowe pakiety wyposażenia ,zderzaki ,felgi ,nowy ? system nawigacji ,ulepszone idrive ,wydech).Wersja M ma być gotowa w 2015 roku. Dla mnie najważniejsza data to premiera X5 (na pewno następny car) :D
-
Bmw wymienia olej co 50 tys km?
ok ,chodziło mi o fakt ,że nie wierzę żeby BMW oszczędzało na wymianie oleju :wink:
-
Bmw wymienia olej co 50 tys km?
Myślę ,że wszędzie jest tak samo : serwis po roku lub osiągnięciu przebiegu. Ja będę miał po roku tylko ok. 6000 km i nie będzie problemu z bezpłatnym :cool2: serwisem (sprawdzone)
-
Bmw wymienia olej co 50 tys km?
Również nic nie słyszałem o takich rewelacjach...
-
Realne zużycie paliwa X3 20d aut.
Gratulacje ! Ja się cieszę jak zrobię 500 km na baku :|
-
Spalanie F25 28i 2.0 tt
zgoda ,pamiętajmy ,że silnik ma ponad 200KM ,auto waży swoje i dwucyfrowe wyniki spalania są normą :D
-
Iphone 5,a BMW X3
Nie znormalnieją :( np. hot spot LTE kosztuje ponad 3000...
-
F25 HomeLink
Rzeczywiście słabym punktem Home Link jest to ,iż działa przy zapalonym silniku ,u mnie jest ok ,ale widzę ,że w Europie nie bardzo :wink:
-
Spalanie F25 28i 2.0 tt
w temacie : od sierpnia 2012 przejechałem 28i jakieś 3000 mil (ok. 1500 mil na długich trasach z tempomatem na 65mil/h) reszta to krótkie lub bardzo krótkie odcinki po mieście (raczej non stop korki niż jazda - Manhattan :( ). Średnie spalanie to 13 - 14 litrów ,generalnie zasięg (mój) to poniżej 500km na baku ,nie używam eco drive ,ale też nie jeżdżę szybko ,bo nie mam gdzie i jak... O dziwo nie zauważyłem znaczącej różnicy w spalaniu w trybach jazdy ,natomiast różnica w odczuciach w sport lub sport + bezcenna :D Pewnie można tym autkiem osiągnąć 9 litrów spalania ,ale jakim kosztem ?
-
F25 HomeLink
Wiesz, niewiele mogę powiedzieć o bramach ,programowałem z instrukcją i nie miałem nigdy żadnych problemów (oczywiście oprócz usterek samych bram) :D
-
F25 HomeLink
Pewnie niewiele pomogę ,używam pilota w lusterku do 3 bram od sierpnia 2012 ,działa ok - myślę ,że tylko serwis ...
-
F25 20i awaria zespołu napędowego
Trudno powiedzieć ,ja bym nie lekceważył - trasa mocno ryzykowna ...
-
Nowe X4 - czy juz powinnismy zalowac?
Ale wykończenie środka to zupełnie inna liga (Range Rover liga) :D
-
X3 (F25) - Niedługo lifting
Zgadza się ,ale ja mam zwolnienie z tax :cool2:
-
X3 (F25) - Niedługo lifting
no tak z 10 tys. trzeba dołożyć (mój wyjściowo kosztował jakieś 35 ,a skończyło się na 48) :wink:
-
Nowe X4 - czy juz powinnismy zalowac?
Ale starego Range Rovera ,widziałem nowe po zmianach i jakoś nie pasują mi światła jak z Evoque w połączeniu z wielką bryłą auta.
-
X3 (F25) - Niedługo lifting
Ceny X3 2014 w USA (po lifcie) 28I od 39 600 usd 35i od 44 700 usd