Treść opublikowana przez rafusa
-
(F25) 20d problem z DPFem?
NIE ,oryginalne części BMW :-)
-
(F25) 20d problem z DPFem?
Zmiany na EU + Transport to max.3000 USD :D
-
Czym jeździłeś/-łaś przed X3?
Ta Delta to było prawdziwe auto ,wszystko chodziło ,,lekko'' jak w ciągniku siodłowym ,zawieszenie jak taczka ale wrażenia bezcenne :D Kolega miał wtedy 911 z 1989 roku i się działo... Z jakością wykonania nie było niestety różowo (elektryka made in ,,pan Zenek'') ,dziś takich autek surowych już nie robią ,do 911 można się przymierzać od razu bez doświadczenia... :cry:
-
X3 F25 30d podwyższone spalanie
A kratki z tyłu nie były rozbierane ? Czasem przy montażu panowie nie trafią w klipsy...
-
Czym jeździłeś/-łaś przed X3?
Różne różności od Alfy do Zaporożca (ciekawe czy młodzi pamiętają) :wink: Z perspektywy lat najfajniejsze było chyba 740i ,jeszcze w poprzednim wieku to było coś... A jeszcze pamiętam taki wynalazek jak Lancia Delta Integrale :cool2:
-
F25 Nawigacja import trasy
Podobno jeszcze w tym roku ma być dostępne w Polsce to co mamy w Stanach (wysyłanie tras z Google do auta) :D
-
Spalanie F25 28i 2.0 tt
Mam na stałe zakodowane ustawienia sport i o dziwo spalanie spadło z 13/14 do 11 l/100km :D
-
F25 2.0 czy 3.0 ?
Dzięki za wskazówkę ,rozejrzę się...
-
F25 2.0 czy 3.0 ?
Nowa trójka GT bardzo fajna ,w czwórce nie wiem dlaczego - widuję samych Chińczyków :wink: następne dla mnie tylko F7 ,po prostu środek mnie powala :D Nawet myślałem o rocznym (bardzo dużo traci na wartości) ale spokojnie poczekam...
-
F25 2.0 czy 3.0 ?
Gratulacje i tak trzymać :cool2: Ja myślę o 5 GT ,ale trzeba poczekać na dopływ gotówki ,bo drogo chcą za ,,tak brzydkie autko''... :wink:
-
F25 2.0 czy 3.0 ?
Fajnie :cool2: Swoją drogą całkiem sporo miejsca w środku w tym F10... A na manual to i jakiś dobry rabacik znajdą ? :wink:
-
F25 2.0 czy 3.0 ?
I jeszcze wygra ... :wink: Generalnie myślę ,że N20 okaże się bezproblemowy ,nie jest chyba przesadnie wysilony ,jeśli tunerzy ,,wyciągają'' po 300KM (i dalej daje radę) :D Na pewno nie jest to kultura pracy ,,szóstki'' ,ale coś za coś...
-
F25 2.0 czy 3.0 ?
Dla mnie porównanie tych silników/koncernów to nieporozumienie ,nie kupujemy chyba BMW ,żeby bawić się w ,,wyścig'' z VW lub Francuzami ? :duh:
-
F25 2.0 czy 3.0 ?
Oczywiście ,że nie wszystko ,ale jak do tej pory (odpukać) nie słychać o problemach tego silnika. A kilometrów przebytych na świecie przybywa... :D
-
F25 2.0 czy 3.0 ?
Tak, w 2012 silnik roku w swojej klasie ,jak na 4 cylindry zbiera się aż za dobrze (zdaniem wielu policjantów) :cool2:
-
F25 2.0 czy 3.0 ?
Mam 28i ,ale wziąłem ze względu na ,,fajną'' cenę + bogate wyposażenie ,nie narzekam ,ale dzis pewnie byłoby 35i. Trudno rzeczywiście coś doradzić ,obydwa silniki są bardzo dobre (oczywiście z uwzględnieniem różnic w osiągach) :wink:
-
Wymiana opon w X3 2.0d F25
Na pewno są ,mój wyjechał na 18 z wielosezonowymi Pirelli (wiadomo Stany) :wink: Ja nie narzekam (nie mam gdzie jezdzić szybko i tylko asfalt)
-
Wrażenia (subiektywne) z weekendowych jazd nową F15
Dzięki za fajny opis :D Pomocny tip dotyczący ,,start and stop'' : wystarczy zakodować na stałe wybrane ustawienia i więcej się nie włączy :wink:
-
BMW F25 2.0D Start -Stop nie działa prawidłowo
A ja mam ,ale nie używam... Zakodowane ,żeby autko witało w ustawieniach sport i niech tak ma :D
-
Slabe grzanie kierownicy
W f25 grzeje ok :wink:
-
oświetlenie Ambiente
Nie zwróciłem na to uwagi ,ale pewnie jeśli to działa razem to tylko nasi spece od kodowania pomogą :D
-
BMW X3 F25 XDrive 2.0D akumulator
Rzeczywiście też o tym czytałem (stąd różnice w cenie) :D
-
BMW X3 F25 XDrive 2.0D akumulator
Proszę o wyrazne czytanie postów ,mój w żaden sposób nie odnosi się do kolegi ,,wodzik2" ,uważam jedynie ,iż biorąc pod uwagę cenę auta - bateria jest kosztem śmiesznym.
-
Wrażenia
Byłem dziś na imprezie BMW promującej i3. Wrażenia : autko zgrabne ,mimo małych wymiarów może się podobać ,otwieranie tylnych drzwi mocno kontrowersyjne (tylko przy otwartych przednich jak np. w Toyocie Toy Toy FJ) ,fajne wyświetlacze/monitory + coś w rodzaju joysticka . Zaskoczeniem jest wykończenie wnętrza ,dla mnie mocno poniżej oczekiwań w stosunku do marki premium. Prezentowane autka miały w środku wykończenia będące połączeniem skóry (wstawki) ,czegoś skóropodobnego ,dziwnej okleiny drewnopodobnej i tkaniny materiałowej. Całość w/g mnie przypominała wnętrze Nysy (dla pamiętających) :wink: Jeśli podobnie będzie (w środku) z i8 ,to nie wróżę powodzenia ...choś i3 zamawiają jak szaleni (i chyba tylko tacy) :D Generalnie nawet nie pytałem o ceny ,większość pozostałego czasu spędziłem na przymiarkach do 5 GT...
-
BMW X3 F25 XDrive 2.0D akumulator
Ja akurat na baterii bym nie oszczędzał (Moll,Banner lub coś podobnego) :wink: