Skocz do zawartości

rafusa

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafusa

  1. Dzwoniłem ,będzie prawdopodobnie 25 sierpnia :D
  2. 9 sierpnia mam przegląd ,jest szansa ,że nowa X5 już będzie w salonie :D
  3. Ale co to za dealer ,który nie daje gwarancji po naprawie ??????????
  4. Tak , na Manhattanie będzie można obejrzeć za 2-3 tygodnie :D
  5. rafusa odpowiedział(a) na Bono temat w X5 (F15, F85)
    Szkoda ,akurat silnik sobie chwalę :cool2:
  6. rafusa odpowiedział(a) na Bono temat w X5 (F15, F85)
    Zgoda ,jest przepakowany ,ale wcześniej można było mieć X5 za 47 tys... To jednak różnica ,pamiętam ,że żałowałem wyboru X3. Teraz dylematu raczej nie będzie ,chyba ,że pod maską będzie też 2,0 Twin Turbo z F25 :D w dobrej cenie ?
  7. rafusa odpowiedział(a) na Bono temat w X5 (F15, F85)
    No i cena wyjściowa w górę o 6 tys. USD nie wiadomo dlaczego :cry:
  8. F25 Twin Turbo : rzadko przekraczam 500 km zasięgu na baku (nie przekraczając 120/130 km/h)
  9. Każde tego typu rozwiązanie eliminuje gwarancję ,więc trzeba się zastanowić... Ja czekam na Hartge :D (na razie niedostępne u dystrybutora w Stanach).
  10. Bezsporną kwestią (nie do przyjęcia) jest czas załatwiania sprawy - tym na pewno warto zainteresować prawnika. Nie zakładałbym z góry ,że z silnikiem będą problemy ,więcej zaufania do BMW :D W końcu na wszystko dadzą nową gwarancję :cool2: Miałem kiedyś podobne przygody z 740i ,samochód śmiga dalej u kolegi (ma już ponad 250 tys.)
  11. Ja akurat bardzo sobie chwalę serwis (auto + motocykl). Myślę ,że i tak jesteśmy w niezłej sytuacji. Zainteresowanych odsyłam na fora właścicieli Mercedesa czy Audi :duh:
  12. Dla mnie ciągle nie ma to znaczenia ,blok silnika z tłokami to praktycznie nowy silnik :D Mając wybór wybrałbym to niż .,, nie wiadomo jakie 70 tys.'' Jakie znaczenie będzie miało dla zdecydowanego kupca co stało się z poprzednim silnikiem ??????????????????
  13. Myślę ,że auto nie straci na wartości po naprawie ,w końcu naprawiasz w BMW a nie u ,,pana Mietka''...Ja chyba wolałbym kupić autko po profesjonalnej odbudowie silnika niż po 70 tys. ,ale to tylko moja opinia :wink:
  14. Po tych operacjach silnik będzie praktycznie jak nowy ,można próbować ale nie wróżę powodzenia :wink: Swoją drogą czas załatwienia sprawy = koszmar :duh:
  15. Też oceniam szanse wymiany auta na znikome (nawet w Stanach byłoby trudno :wink: ,ale trzeba zacząć walczyć o swoje ... Tak jak radzą koledzy : warto poradzić się prawnika :cool2: Są też różne organizacje konsumenckie ,nie bardzo lubiane przez firmy a korespondencja od nich zawsze budzi ich zaniepokojenie (media ,itp.). Może warto spróbować ?
  16. rafusa odpowiedział(a) na Hero temat w X3 (F25)
    No tak ,ale mieć piękny dach ,żeby w słońcu zasuwać podsufitkę ... ? :wink:
  17. rafusa odpowiedział(a) na Hero temat w X3 (F25)
    Potwierdzam wszystkie zalety ,pozostaje kwestia ,,piekarnika w środku'' . Wnętrze nagrzewa się w zastraszającym tempie ... Kto co lubi ,ja raczej w następnym samochodzie daruję sobie :D
  18. Też potwierdzam - działa :D
  19. Myślę ,że kolega właśnie tego pecha wolałby uniknąć... :wink:
  20. Jest ,jest - ale u mnie z zimą słabo... :D
  21. rafusa odpowiedział(a) na Hero temat w X3 (F25)
    Sprawdzę ,ale pewnie nie mam (takie raczej idą na ,,gorące stany'')
  22. rafusa odpowiedział(a) na Hero temat w X3 (F25)
    U mnie nie daje rady , w słoneczne dni i wilgotności powyżej 90 % bez zasuniętej zasłonki = piekarnik :cry:
  23. rafusa odpowiedział(a) na Miki. temat w X3 (F25)
    Miejmy nadzieję ,że jednak to drugie rozwiązanie ... :norty:
  24. rafusa odpowiedział(a) na Miki. temat w X3 (F25)
    Zawsze powtarzam ,,szybko w Stanach to tylko na filmach...'' :wink:
  25. rafusa odpowiedział(a) na Miki. temat w X3 (F25)
    No fajnie :D chciałbym uzyskiwać takie prędkości... najszybciej jechałem jakieś 140/150 (kosztowało 115 USD) :duh:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.