Treść opublikowana przez rafusa
-
BMW X3 Facelift
Tu o modelu na rok 2015 : http://www.justcarnews.com/official-2015-bmw-x3-arrives-with-tweaked-styling-diesel-choice.html
-
Cena - oferta BMW
Potwierdzam ,Tesla S jest super. Bmw w Stanach kosztuje 137 tys. USD :wink:
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Wstyd przyznać ,ale to prawda :wink:
-
F15 vs F07
Miałem /mam ? podobny dylemat na co zmienić F25 ,po jazdach obydwoma ,,kandydatami'' skłaniam się raczej w kierunku GT. I chyba raczej będzie to autko z niewielkim przebiegiem ze względu na bardzo duży spadek wartości w pierwszym roku użytkowania F07 ... :wink:
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
CD/DVD znów działa :D Pomogło ... energiczne uderzenie w deskę i nagle podczas jazdy znów pojawił się film... Na razie stan ten trwa :wink:
- F15 vs F25
-
BMW X3 Facelift
W Stanach wersja podstawowa ma kosztować 32 000 USD ... zobaczymy :wink:
-
F15 vs F25
Przecież ludzie odpowiadają ... więc sami sobie winni :duh:
- X4
-
szum powietrza
Bmw of Manhattan ma F15 jako zastępcze :D ,ale tu też nie sprawdzi się poziomu głośności (nie te prędkości ,chyba że ze stratą prawa jazdy)
-
BMW X3 Facelift
A tutaj zapowiedz na 2015 : http://www.thecarconnection.com/overview/bmw_x3-series_2015 już z napędem tylko na tył w bazowej wersji
- X4
- X4
-
X4
Dziś miałem okazję obejrzeć X4 (New York Auto Show) i mówiąc szczerze auto nie ,,powala''. Niestety był zamknięty ,ale wydaje się w środku bardzo podobny do F25 ,przód ciekawy ,choć lepsze proporcje ma X6. Z nowości świetnie wyglądały 4rki (szczególnie w wersji M) ,był też ,,nowy'' F25 wreszcie dostępny w M pakiecie (będzie chyba się nazywać M line) :D Mnóstwo amerykańskich nowości ,Posche Macan ,nowe Disco i to chyba na tyle ,ale ,,gwiazdą'' dla mnie był Mercedes GL w wersji AMG z ... wystającym (zle spasowanym ) tylnym błotnikiem. Robiłem zdjęcia ,bo trudno w coś takiego uwierzyć :duh: Poza autami nie na moją kieszeń dalej myślę o zmianie na GT :wink:
-
F15 vs F25
Planuję dokładnie taką zmianę (z F25) ,po jazdach F15 i F07 ,dla mnie lepszym wyborem jest GT. Myślę jednak ,że to indywidualna sprawa ,,,brzydkie'' GT podobało mi się już od dawna... Jak dla mnie to najładniejsze wnętrze na rynku ,mnóstwo miejsca w środku ,no i oczywiście inna liga niż F25 (POD KAŻDYM WZGLĘDEM) :wink:
-
Cena - oferta BMW
400 kilometrów zasięgu ,przy osiągach Tesli to i tak rewelacja ! No i cena (w Stanach) okazyjna :D
-
Cena - oferta BMW
Fajne ,ale jeśli już elektryczne to kupiłbym Tesla S :D
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
35d = rewelacja :D
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Albo sygnał ,że czas na zmianę... auto show już blisko :D
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
Tak ,CD/DVD padło po jakiś kilkudziesięciu cyklach użycia (max) :cry: Serwis wkrótce ,zobaczymy co się stało...
-
F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)
No ,długo ,długo nic a tu nagle CD/DVD odmówiło posłuszeństwa... Zamiast komunikatu ,,checking '' wolałbym odtwarzanie :(
-
silnik x25d - opinie
dołączam się do pytania :mrgreen: jest możliwość samemu ?, czy potrzebny jest jakiś szpenio ? Polecam kolegów z działu kodowanie ,ja robiłem to za oceanem (kontakt od nich) ,trzeba podpiąć się pod złącze serwisowe.
-
silnik x25d - opinie
tak - odebrałem w ubiegłym tygodniu, nie znam tego forum za dobrze i nie widziałem szczerze mówiąc, że się tutaj ktoś chwalił swoją F15 :roll: co do wrażeń: - na razie delikatnie traktowałem do 2 tys. km, aby wszystko się dotarło :wink: teraz stopniowo zwiększam obroty i prędkości :norty: - gadżety na pokładzie robią wrażenie :mrgreen: , - najwięcej do tej pory to wykorzystywałem ACC - fajnie się sprawuje, choć hamuje trochę IMO zbyt gwałtownie, - HUD - bardzo fajna sprawa, - zawieszenie w trybie komfort za miękkie na szybką jazdę autostradową, tryb sport trochę lepiej, ale chyba mogło by być jeszcze sztywniej, - auto wrażliwe na silny boczny wiatr - trzeba dobrze się kontrolować , - nie znalazłem jeszcze najlepszej pozycji foteli dla moich pleców - możliwości regulacji przy komfortach jest tyle, że nie jest to proste i oczywiste ............. :norty: - skrzynia biegów - bajka - w ogóle można o niej zapomnieć, że jest, bo działa niezauważalnie, - automatyczne wycieraczki działają dobrze ( w poprzednim moim aucie nie zawsze tak było ), - głośniki HK brzmią bardzo dobrze nawet na MP3, - chciałbym aby była możliwość ustawienia domyślnego np. AutoHold włączony, ale za to Auto start/stop - wyłączony to tak na szybko - jak by co to pytaj :mrgreen: Te zapamiętane ustawienia można zakodować (Start/Stop ,itp.) :D
-
szum powietrza
Moim zdaniem ,F07 to jedno z ,,najcichszych'' BMW ,dlatego planuję zmianę z F25 :D
-
jak doposażyć swoją pustą wersję?
Wszystkie możliwe kodowania zrobiłem za 60 USD (a NYC tani nie jest) :lol: Polecam kolegów z działu ,,kodowania'' ,mają kontakty na całym świecie.