Skocz do zawartości

rafusa

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafusa

  1. rafusa odpowiedział(a) na jtd temat w X3 (F25)
    Tu o modelu na rok 2015 : http://www.justcarnews.com/official-2015-bmw-x3-arrives-with-tweaked-styling-diesel-choice.html
  2. rafusa odpowiedział(a) na bialaalpina temat w i8
    Potwierdzam ,Tesla S jest super. Bmw w Stanach kosztuje 137 tys. USD :wink:
  3. Wstyd przyznać ,ale to prawda :wink:
  4. rafusa odpowiedział(a) na MM1685049729 temat w X5 (F15, F85)
    Miałem /mam ? podobny dylemat na co zmienić F25 ,po jazdach obydwoma ,,kandydatami'' skłaniam się raczej w kierunku GT. I chyba raczej będzie to autko z niewielkim przebiegiem ze względu na bardzo duży spadek wartości w pierwszym roku użytkowania F07 ... :wink:
  5. CD/DVD znów działa :D Pomogło ... energiczne uderzenie w deskę i nagle podczas jazdy znów pojawił się film... Na razie stan ten trwa :wink:
  6. rafusa odpowiedział(a) na gregsan temat w X5 (F15, F85)
    Amen
  7. rafusa odpowiedział(a) na jtd temat w X3 (F25)
    W Stanach wersja podstawowa ma kosztować 32 000 USD ... zobaczymy :wink:
  8. rafusa odpowiedział(a) na gregsan temat w X5 (F15, F85)
    Przecież ludzie odpowiadają ... więc sami sobie winni :duh:
  9. X4

    rafusa odpowiedział(a) na rafusa temat w X4 (F26)
    Pełna zgoda z tym naszym wnętrzem ,mój był chociaż tani w zakupie :wink:
  10. rafusa odpowiedział(a) na wojtekd71 temat w F07
    Bmw of Manhattan ma F15 jako zastępcze :D ,ale tu też nie sprawdzi się poziomu głośności (nie te prędkości ,chyba że ze stratą prawa jazdy)
  11. rafusa odpowiedział(a) na jtd temat w X3 (F25)
    A tutaj zapowiedz na 2015 : http://www.thecarconnection.com/overview/bmw_x3-series_2015 już z napędem tylko na tył w bazowej wersji
  12. X4

    rafusa odpowiedział(a) na rafusa temat w X4 (F26)
    Pewnie tak ,dla mnie trudno było znależć różnicę... bardzo ciekawie wygląda seria 4 ,sedan może być mega fajny :D
  13. X4

    rafusa odpowiedział(a) na rafusa temat w X4 (F26)
    Daj proszę kontakt na priv ,nie ogarniam jak wrzucić fotki na forum :duh:
  14. X4

    rafusa opublikował(a) temat w X4 (F26)
    Dziś miałem okazję obejrzeć X4 (New York Auto Show) i mówiąc szczerze auto nie ,,powala''. Niestety był zamknięty ,ale wydaje się w środku bardzo podobny do F25 ,przód ciekawy ,choć lepsze proporcje ma X6. Z nowości świetnie wyglądały 4rki (szczególnie w wersji M) ,był też ,,nowy'' F25 wreszcie dostępny w M pakiecie (będzie chyba się nazywać M line) :D Mnóstwo amerykańskich nowości ,Posche Macan ,nowe Disco i to chyba na tyle ,ale ,,gwiazdą'' dla mnie był Mercedes GL w wersji AMG z ... wystającym (zle spasowanym ) tylnym błotnikiem. Robiłem zdjęcia ,bo trudno w coś takiego uwierzyć :duh: Poza autami nie na moją kieszeń dalej myślę o zmianie na GT :wink:
  15. rafusa odpowiedział(a) na gregsan temat w X5 (F15, F85)
    Planuję dokładnie taką zmianę (z F25) ,po jazdach F15 i F07 ,dla mnie lepszym wyborem jest GT. Myślę jednak ,że to indywidualna sprawa ,,,brzydkie'' GT podobało mi się już od dawna... Jak dla mnie to najładniejsze wnętrze na rynku ,mnóstwo miejsca w środku ,no i oczywiście inna liga niż F25 (POD KAŻDYM WZGLĘDEM) :wink:
  16. rafusa odpowiedział(a) na bialaalpina temat w i8
    400 kilometrów zasięgu ,przy osiągach Tesli to i tak rewelacja ! No i cena (w Stanach) okazyjna :D
  17. rafusa odpowiedział(a) na bialaalpina temat w i8
    Fajne ,ale jeśli już elektryczne to kupiłbym Tesla S :D
  18. Albo sygnał ,że czas na zmianę... auto show już blisko :D
  19. Tak ,CD/DVD padło po jakiś kilkudziesięciu cyklach użycia (max) :cry: Serwis wkrótce ,zobaczymy co się stało...
  20. No ,długo ,długo nic a tu nagle CD/DVD odmówiło posłuszeństwa... Zamiast komunikatu ,,checking '' wolałbym odtwarzanie :(
  21. rafusa odpowiedział(a) na emispc temat w X5 (F15, F85)
    dołączam się do pytania :mrgreen: jest możliwość samemu ?, czy potrzebny jest jakiś szpenio ? Polecam kolegów z działu kodowanie ,ja robiłem to za oceanem (kontakt od nich) ,trzeba podpiąć się pod złącze serwisowe.
  22. rafusa odpowiedział(a) na emispc temat w X5 (F15, F85)
    tak - odebrałem w ubiegłym tygodniu, nie znam tego forum za dobrze i nie widziałem szczerze mówiąc, że się tutaj ktoś chwalił swoją F15 :roll: co do wrażeń: - na razie delikatnie traktowałem do 2 tys. km, aby wszystko się dotarło :wink: teraz stopniowo zwiększam obroty i prędkości :norty: - gadżety na pokładzie robią wrażenie :mrgreen: , - najwięcej do tej pory to wykorzystywałem ACC - fajnie się sprawuje, choć hamuje trochę IMO zbyt gwałtownie, - HUD - bardzo fajna sprawa, - zawieszenie w trybie komfort za miękkie na szybką jazdę autostradową, tryb sport trochę lepiej, ale chyba mogło by być jeszcze sztywniej, - auto wrażliwe na silny boczny wiatr - trzeba dobrze się kontrolować , - nie znalazłem jeszcze najlepszej pozycji foteli dla moich pleców - możliwości regulacji przy komfortach jest tyle, że nie jest to proste i oczywiste ............. :norty: - skrzynia biegów - bajka - w ogóle można o niej zapomnieć, że jest, bo działa niezauważalnie, - automatyczne wycieraczki działają dobrze ( w poprzednim moim aucie nie zawsze tak było ), - głośniki HK brzmią bardzo dobrze nawet na MP3, - chciałbym aby była możliwość ustawienia domyślnego np. AutoHold włączony, ale za to Auto start/stop - wyłączony to tak na szybko - jak by co to pytaj :mrgreen: Te zapamiętane ustawienia można zakodować (Start/Stop ,itp.) :D
  23. rafusa odpowiedział(a) na wojtekd71 temat w F07
    Moim zdaniem ,F07 to jedno z ,,najcichszych'' BMW ,dlatego planuję zmianę z F25 :D
  24. Wszystkie możliwe kodowania zrobiłem za 60 USD (a NYC tani nie jest) :lol: Polecam kolegów z działu ,,kodowania'' ,mają kontakty na całym świecie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.