Treść opublikowana przez rafusa
-
Bmw X5 vs Range Rover Sport vs Porsche Cayenne
Też myślę ,że zasięg samochodu może być dobrym argumentem...
- Czym jest i3?
-
[F25] Jak działa Teleservices?
Potwierdzam ,działa bez problemu :D
-
Czym jest i3?
Jest czego żałować ,bo przy i3 Tesla S to zupełnie inna/wyższa liga :D Zgadzam się ,że autko będzie popularne w krajach Europy Zachodniej ,ale w Stanach jest trochę inaczej. Wszyscy mówią od dawna ,że Amerykanie przesiadają się do mniejszych aut tylko statystyki sprzedaży temu zaprzeczają... Pamiętam zdziwienie gościa z salonu BMW ,gdy dowiedział się ,że kupujemy X3 dla 4 osobowej rodziny. Nie mógł uwierzyć ,że chcemy tak ,,małe'' autko . Z perspektywy czasu myślę ,że miał trochę racji ,po prostu inny świat :D
-
Czym jest i3?
Chodzi mi o to ,że auto wygląda słabo :cry: Dla mnie jak samochód niemieckiego emeryta ,wnętrze masakra ,kompletne pomieszanie stylu i użytych materiałów. Oczywiście to subiektywne wrażenia z salonu :wink: Co do Stanów ,owszem panuje tu ekologiczna moda ,ale raczej na hybrydy ,których jest mnóstwo na ulicach (na Manhattanie nie można już rejestrować taxi z normalnymi silnikami). Ludzie kupują te hybrydy z innych powodów niż w Europie (na pewno nie nabywa się potężnego Lexusa LX czy Cadilaca Escalade dla oszczędności na paliwie) :D Co do i3 ,nie widziałem na ulicy jeszcze żadnego i myślę ,że nie zrobi furrory. Lepiej będzie pewnie z i8 ,bo to autko w stylu Fiskera Karma czy Tesli S ,a te mają się niezle na amerykańskich drogach.
-
Zawieszenie F07
Potwierdzam, na 18tkach i Pirelli RF jest optymalnie (przynajmiej w F25) :D
-
Czym jest i3?
No nie wiem ,w Stanach kolejek nie widziałem... Zainteresowanie owszem ,ale jak dla mnie słabo to wygląda :wink:
-
X5 F15 50i czy M50d
Rzeczywiście było coś o tym ... chociaż fora zagraniczne piszą ,że jednak jest szansa :wink:
-
X5 F15 50i czy M50d
Uwaga ,bo kolega ma chyba Aurisa i zaraz nas zwyzywa :wink: Wracając do tematu ,osiągi 50d są rewelacyjne ,ciekawe dlaczego nie sprzedają go w Stanach ? Wprawdzie diesle nie są tu zbyt popularne ,ale od czasu do czasu coś widać :D
-
Usterki fabryczne F15
działa ,działa :D
-
Gotowi do zmiany opon z zimowych na letnie?
Ja w swoim F25 mam od początku opony wielosezonowe (Pirelli ROF) ,przez 2 lata zrobiłem jedynie ok.6 tys.km ,zima tego roku bardzo długa i uciążliwa. Nie narzekam ,choć z drugiej strony nie mam zbyt dużego wyboru opon (Stany) :wink: i częściej używam innego auta (Van Toyoty)... ale też na całorocznym ogumieniu i z napędęm na przód więc bywa zabawnie :D
-
X5 F15 50i czy M50d
Chyba jednak trzeba przestać odpisywać ,bo Kolega/Koledzy :?: dość nerwowo reagują na zwracanie uwagi. Z drugiej strony forum jest stworzone do wymiany doświadczeń... Tylko ile razy można zadać pytanie benzyna czy diesel ? i nie czytać odpowiedzi :D W tym przypadku, moim zdaniem zdecydowanie lepszym wyborem zdaje się być silnik 50d (bezawaryjność ,koszty eksploatacji ,elastyczność). Pomijam różnicę w cenie ,bo chyba nie o to tutaj chodzi :wink:
-
BMW X3 Facelift
Wygląda naprawdę bardzo fajnie :D Kolorowe przeszycia skóry robią wrażenie :cool2: Gdyby jeszcze urósł... Ciągle myślę o zmianie na F07 ...
-
X5 F15 50i czy M50d
Ja akurat mam F25 :D , w sumie jest ok ,ale okazało się za małe (2 córy ,itp) ...
-
X5 F15 50i czy M50d
Nie dotyczy ,bo w Stanach nie ma 50d :cry: ale i tak zmierzam w stronę ,,brzydkiego'' 5GT :D
-
X5 F15 50i czy M50d
Ale się wnerwił Kolega po dekonspiracji :D Kolejne logowanie to pewnie już będzie Quatroporte...
-
X5 F15 50i czy M50d
A jednak :duh:
-
X5 F15 50i czy M50d
Czwarty wątek o tym samym/niczym :duh:
-
X5 F15 50i czy M50d
Dobrze kombinujecie :D zobaczymy ile tym razem padnie pytań benzyna/diesel :duh:
-
Jaki silnik wybrać do F15
Rzeczywiście nie ma w Stanach 5,0d ,ale nie jest powiedziane ,że nie będzie... Co do Mperformance to sprawdzę ,wydaję mi się ,iż można w tej chwili zamawiać jedynie M sport pack (stylizacja) za 3600 USD.
-
Jaki silnik wybrać do F15
Ja chyba wybrałbym Corsę :D Analizując Twoje posty dochodzę do wniosku ,że chyba nie potrzebuję mojej X3 (robię mało kilometrów ,nie wykorzystuję 240 KM ,nie stosuję zasad ecodrivingu ,nawet nie porównałem zużycia paliwa innych modeli przy zakupie i jeszcze wielu rzeczy nie zrobiłem)... Ja po prostu (jak wielu innych już lekko Tobą znudzonych) :wink: : wybrałem konfigurację ,zamówiłem ,odebrałem :cool2:
-
Jaki silnik wybrać do F15
A może kupisz dwa ? Wtedy będzie dość łatwo porównać zalety/wady obydwu rozwiązań silnikowych :wink:
-
Jaki silnik wybrać do F15
Widzę , że ulubiony Kolega jest już wszędzie... Może po prostu zamówię F15 dla niego w Stanach ,oszczędzi jakieś 150 tys, PLN ,miną rozterki benzyna/diesel i wreszcie zakończy wątek :D :duh:
-
F15 z silnikiem benzynowym czy to ma sens.
Ulubiony Kolega już ,,atakuje '' inne wątki :duh:
-
Wymiana opon w X3 2.0d F25
Bagażnik rzeczywiście słaby ,niby przebita opona wypada w statystykach rzadko a ja przez rok 2 razy :duh: W BMW Runflat pomógł spokojnie dojechać do serwisu ,coś za coś...